@Meisje93 ik heb nog vakantie t weekend. Dus even genieten van de laatste dagen. Hier wel druk met mijn muziek hobby zaterdag en zondag. Dus weekend zal zo voorbij zijn gok ik zo.
@Mom2011 tja je weet maar nooit heh. 1x moet genoeg zijn! @MammaR ja dan zit je op dag 14. ik zou dan wel al gaan beginnen met 2x op een dag testen. Hij kan ineens gaan knallen. Dan loop je het begin van je piek iig niet mis. Wat gezellig! Veel plezier. hihi heel begrijpelijk! Je moet je ei natuurlijk wel goed benutten.
Speel bij een muziekvereniging We gaan over paar weken op concours. Dus laatste weken zijn extra druk
@MammaR ja dan zit je op dag 14. ik zou dan wel al gaan beginnen met 2x op een dag testen. Hij kan ineens gaan knallen. Dan loop je het begin van je piek iig niet mis. Wat gezellig! Veel plezier. hihi heel begrijpelijk! Je moet je ei natuurlijk wel goed benutten.[/QUOTE] Bedankt voor de tip, dan test ik vanmiddag nog even voor ik wegga
Gisteren en vandaag toch maar ovutest gedaan.. gisteravond gezellig gehad.. Manlief het weekend weg, wat denken jullie Zou deze voldoende zijn, hoop op geluk hihi..
@MammaR ben benieuwd. @lady1987 lastig te zien, maar hij lijkt vandaag donkerder te zijn. Doe je er vandaag nog 1? @Mom2011 hij is nog niet positief. is vandaag je man nog wel thuis?
ben benieuwd. haha, dat zal dan wel niet. Als hij alleen zijn spullen komt halen. Al weet je het maar nooit heh!
Ik sliep echt voor geen meter meer en heel erg last van mijn bekken. Had bij de vorige bekken instabiliteit dus herkende het gevoel... en ehhh ik ben niet zo aardig als die hormonen in mijn lijf zitten dus mijn buien vielen gelijk op hahaha
och nee heh! Al zo snel last van je bekken.! Bij de vorige helaas ook BI gehad. en nog steeds moet ik heel erg opletten. Hoop niet, dat het hier zo snel weer op gaat spelen. haha, heeeeeel herkenbaar. arme mannen dan heh. Al vind je daar op gegeven moment ook wel een manier om er mee om te gaan. of niet. even googlen.
Leuk zeg! Ik bespeel een dwarsfluit. Al doe ik het amper meer, wil de buren er niet teveel mee belasten. Eigenlijk zonde..
Ah dat is wel zonde inderdaad. Niet bij een vereniging? Hier ook steeds minder tijd om te oefenen met een rond rennend mannetje van bijna 19 maanden. Vraag me dan ook sterk af wat ik ga doen als dadelijk nummertje 2 onderweg is / er is. Ga ik het dan nog allemaal redden? Gisteren alweer scholing gehad (in mijn vakantie nog wel), dan zit je meteen weer in de werksfeer.. Gelukkig de theoretische toetsen gistermorgen al gehaald. 26 september (NOD-dag) de 2 praktijktoetsen. @Mom2011 Spannend. Hier hebben we het ook gegokt op zondagavond en dan rond woensdag de eisprong. Bij mij was de test dinsdags nog donkerder als die van jou (zover je dat natuurlijk op de foto kunt zien) @lady1987 Zou inderdaad nog even doortesten.
@Eerstewondertje nee nooit voor aangemeld eigenlijk. ja begrijpelijk, & tijdens zijn slaapje oefenen werkt natuurlijk ook niet. ja lastig dan heh, is ook niet fijn als je achter de feiten aan moet gaan lopen oh! Dat is minder idd in je vakantie. hoe konden ze het plannen die toetsen. @rhea90 hoe gaat het bij jou? Nu wel een eisprong gespot?
@Meisje93 Die toetsen plan je zelf. Theorietoetsen kunnen/moeten vanuit thuis en moeten dus voor je praktijktoets klaar zijn, dus meteen gisteren maar even doorgepakt en alvast zover afgemaakt. En enige optie die ik had was gisteren, dus dan toch maar die keuze gemaakt. Ah dat is wel zonde, het is juist leuk om samen muziek te maken. Maar goed moet het wel goed afwegen natuurlijk. Speel ook 1e stem dus moet eigenlijk wel wat oefenen. En volgend jaar is een feestelijk jaar, dus dat is dan vaak ook zo om, en mis dan als het goed is weer een aantal maanden ivm zwangerschap.
Zooo je leest een paar dagen niet en het wachtbankje begint al lekker druk te worden! Gezellig hoor met hetzelfde gedachtegoed