Buikje groeit tot nu toe vooral door mijn darmen geloof ik . Maar dat zie je dus ook al een beetje. En borsten zijn een cupmaat gegroeid, dus dat valt ook wel op. Contract wordt hopelijk verlengd met een jaar. Vannacht gedroomd dat dat ook zo is . Fijn dat je je goed voelt en vertrouwen hebt. Ja die ovulatietesten vond ik echt een enorme uitkomst! Ik hoop ook voor jou dat je over 1,5 week een prachtige test in je handen hebt!
och ja. in het begin idd lekker een darmenbuikje. oeps nu al eem cupmaat. zou super zijn zeg! Ik ga voor je duimen. thnx! ik hoop het ook. Kan niet wachten om ook zwanger te mogen zijn.
Hihi ja erg hè, hoef er echt niet nóg een cupmaat bij later in de zwangerschap maar vrees het ergste... Dank je! Ik duim ook voor jou!
@Mama1504 klopt, je temperatuur gaat pas omhoog zodra er progesteron vrijkomt ofwel na je eisprong. Het kan dat je lichaam zich aan het klaarmaken was voor de eisprong, maar dit niet gebeurt is. Maar dan stijgt je temperatuur niet. Denk in ieder geval dat je lichaam nog zoekende is naar een goede balans met je cyclus. Wel fijn dat je inmiddels duidelijkheid hebt en er nog geen eisprong is te zien. Wel apart dat je temperatuur twee dagen wat hoger is geweest dan de rest. Misschien iets van een verkoudheid gehad? Wanneer voer jij in FF trouwens am of pm in bij seks? Ik twijfel soms of ik het anders moet invullen. @Meisje93 begrijpelijk. Nu weet je in ieder geval 100% zeker dat wat je voelt ook echt van je eisprong is. Daar gaan we natuurlijk voor, twee streepjes op een zwangerschapstest! Wordt weer een hoop duimendraaien. Op hoeveel dpo zit je nu trouwens? Ik denk dat het door de teunisbloemolie komt, maar ik kan dat nergens vinden. Vind alleen dat het je cyclus reguleert en pms klachten vermindert. Maar heb een positieve ovulatietest gehad en temperaturen bevestigen m'n eisprong dus kan er niet naast zitten. @Katsje wat ontzettend rot dat je je zo naar voelt en je niet zeker weet of je eisprong nu wel of niet is geweest. Misschien toch een idee om ovulatietesten te gaan gebruiken of te temperaturen? Ik weet dat je het het liefst zonder poespas wilt, maar de onduidelijkheid van je lichaam geeft je zoveel stress dat kan onmogelijk goed zijn om zwanger te willen worden. Daarom snap ik je keuze ook heel goed om even afstand te nemen. Ik hoop dat het je lukt om wat meer rust te krijgen en dat je snel van al die vage kwaaltjes af bent! *stevige digitale knuffel voor jou* ❤ @MJBP lief van je En daar gaan we wel voor ja Rust is zo belangrijk met zwanger worden en rust had ik absoluut niet. Dus ik dacht even afstand houden en op adem komen. Haha, ja we zullen zien. Heb liever dat het deze maand toch raak is, mja m'n gevoel is vrij duidelijk. Wat heerlijk dat het goed met je gaat en dat je een prachtige echo hebt gehad! Precies 12 weken vandaag! Geef je groot gelijk om nog een pret echo te doen anders duurt het echt heel lang Spannend hoor, ook meteen de geslachtsbepaling. Wat zegt je gevoel dat het wordt? Super fijn dat je overal een goed gevoel over hebt, dat scheelt echt enorm. Zo blij voor je! @Aardbeitjes wat fijn dat alles goed gaat met de kleine! Wat vliegt de tijd zeg! @Esther519 jaaaa ik zie hem ook hoor!! Nu hopen op een hele mooie oploop!
Vanochtend een test gedaan omdat, ik last heb van een paar symptomen. Er is een licht streepje maar... weet niet zeker of het wel echt positief is. Wat denken jullie? Mvg
@Sylva ja ik snap dat ook niet helemaal waarom hij die twee dagen hoger was. Er was geen verkoudheid of iets dergelijks. Van mijn slijm kan ik ook niet van op aan, want ja wat is het nou? We maken t om de dag gezellig dus moeilijk te onderscheiden zit te twijfelen of ik vandaag een ovutest ga doen (zou niet, maar heb ze wel meegenomen ) ik weet ook niet of ik daar wijzer uit wordt hoor maar hier wordt ik helemaaaal niets wijzer van. Oh en dan die eipijn op 13e dag. Helemaal vreemd. Ik vul am of pm zo in: als het voor 24.00 uur is geweest is het nog pm en als het na 24.00 uur is geweest dan doe ik am. Zo doe ik het altijd. twijfel ook wel eens of ik het wel goed in vul, maar deze maand is het steeds in de ochtend geweest rond 8 uur dus duidelijk am.
hihi. ja als ze nu al zo hard groeien........ @Sylva klopt ja. toch wel fijn om te weten. ik zit nu op 3 dpo. jij? nee dan kan je er idd niet naast zitten. @Mama1504 hmm nog steeds geen kruis. wat vervelend allemaal zeg. oeioei toch testen meegenomen.
Jaa manlief zei: neem ze nou maar mee. Je weet maar nooit. Maar heb er tot nu toe nog geen behoefte aan gedaan om ze te doen, alleen nu mijn temp zo vreemd doet, wordt dat gevoel wel anders nu merk ik wel dat met ovutesten en tempen wel meer duidelijker wordt dan alleen tempen. Maar wat een gedoe die testjes
@Mama1504 heel apart ja! Ik las van de week dat je sperma van vruchtbaar slijm kan onderscheiden door als het op toiletpapier zit het een minuutje of twee te laten liggen. Sperma trekt in het toiletpapier en vruchtbaar slijm blijft erop liggen. Of met water, sperma lost op in water waar vruchtbaar slijm naar de bodem zakt en een balletje vormt. Wanneer zou je nomaal met ovutesten beginnen? Wel goed dat je man toch heeft gezegd neem ze mee! Die ei pijn kan goed geweest zijn dat er toch een eitje op springen stond hoor, maar het niet gelukt is. Heb je nu ergens last van of is het helemaal weg? Ga het ook maar eens zoals jij invullen. Want dat getwijfel is ook niks. Ik deed altijd als het voor het slapen is in de avond PM ook na 00.00 uur. Maar dat met na 00.00 uur als AM klinkt eigenlijk veel logischer. Haha, ja dat is duidelijk AM ja! @Meisje93 oh dan zit er maar een dag verschil tussen ons, leuk! Zit hier nu op 4 dpo Is het qua kwaaltjes nog rustig bij jou? Met dat progesteron weet je maar nooit in wat voor vorm en wanneer het op komt zetten. Hier is het rustig. Alleen al vanaf m'n eisprong licht verkouden, maar nog geen last van m'n borsten en geen krampjes en dat zou ik meestal nu al wel hebben. Vind het stiekem wel fijn! Hopelijk is het bij jou ook zo rustig!
@Sylva ja maar waterige afscheiding kan ik er niet van onderscheiden zeg maar. Normaal begin ik al op dag 10/11 maar gezien de vorige maanden rond dag 16/17 positieve testen. Dus zou best nog kunnen. Nee heb nergens meer last van. Ja rugpijn maar dat kan van t bed komen Ja zo vulde ik het eerst ook in, maar bij mijn andere app stonden tijden bij, dus zo ben ik gaan veranderen
haha! Fijn dat je de behoefte nog niet hebt. al zal de verleiding wel steeds groter worden denk ik? @Sylva oooh dat scheelt idd maar 1 dagje. Spannend allemaal hoor. hier ook rustig qua kwaaltjes. idd ook wat snotterig. en soms wat gerommel achter de schaamstreek. gisteren erg pijnlijke steekjes daar. ach ja, ga er niet teveel op letten. heb ronde gehad dat ik amper wat voelde & ronde gehad dat ik heeeeel erg veel voelde.
Ja t klinkt dubbel, maar ik heb er geen zin in, maar wel zin in duidelijkheid Mooi dat je nog geen kwaaltjes hebt! Hopelijk goed teken! Hoe lang nog tot nod?
Testt was negatief (maar die kan al geweest zijn) maaaaaar ik ben zo blij!!!! Heb net vruchtbaarslijm ontdekt op wcpapier hoe blij kun je zijn
Ja geloof ook dat ie even grapje wilde uithalen heb mijn regel tijdens de vakantie maar verbroken en vanavond nog maar een test doen
@Mama1504 ja dat is ook weer zo. Maar super dat je eindelijk vruchtbaar slijm hebt ontdekt! Komt je ei er in ieder geval heel snel aan! Hihi, ach dan maar regel verbreken. Duidelijkheid is ook gewoon fijn om te hebben, niet? @Meisje93 precies! Ja dat is ook zo ja. Dat probeer ik nu dus ook. Misschien is het ook wel dat als je er veel minder op let dat je minder snel dingen voelt. Let it go dan maar!
whaha dat klinkt idd dubbel. i hope so! Nog 11 dagen. ga over 10 dagen testen. kijk top! Dat zal het niet lang meer gaan duren. ga je nu blijven testen? @Sylva ja ik heb het idee, dat je je kwaaltjes aan kan praten ofzo. anders heb je ook wel eens ergens last van. maar nu je zwanger wilt worden. link je alles daaraan. heel irri
@Sylva en @Meisje93 idd onduidelijkheid is ook echt killing. Dacht dat t me meer rust gaf, maar nee of ik blijf testen weet ik niet, vanavond in ieder geval nog 1 Ik heb ook wel t idee dat je kwaaltjes kan aanpraten, net zoals je zelf ziek kan praten