1-15 okt 2017 ...bijna mama's! Deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Ladylola, 11 sep 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. esje1984

    esje1984 Actief lid

    12 apr 2017
    271
    317
    63
    NULL
    Rotterdam
    MMD86 Haha herkenbaar ik loop hier ook altijd in hetzelfde en ook een strakke joggingbroek met een shirtje of jurkje met panty. Ik pas geen 1 broek meer!
     
  2. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    24 dec 2016
    1.668
    781
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Haha same here!
     
    esje1984 vindt dit leuk.
  3. esje1984

    esje1984 Actief lid

    12 apr 2017
    271
    317
    63
    NULL
    Rotterdam
    Ja en ze zijn 11 en 8 jaar en ik heb het ze ook uitgelegd dus ze begrijpen het ook wel hoor! En op die leeftijd zijn ze allang blij dat ze lekker veel op hun tablet mogen, maar ik laat het nu alleen maar toe, omdat ik zelf niet meer veel kan en ook gewoon geen puf meer heb. Normaal gaan we naar buiten, thuis een spelletje doen, dagje weg enz.
    Maar inderdaad ik moet het nu even loslaten.. Manlief is ondertussen ontbijt aan t maken dus ik kan nog lekker even liggen :)
     
  4. MMD86

    MMD86 Fanatiek lid

    14 okt 2013
    1.006
    870
    113
    Vrouw
    Hairstylist
    @esje1984 Aahh... komt echt wel goed hoor! Hier heb ik hetzelfde.. maar mijn vriend zegt dan, ja daahaaggg.. vroeger deden onze ouders nog niet eens ee helft van wat we met onze kids doen! En we zijn niets te kort gekomen. Leren ze zichzelf te vermaken.. Jaa! Daar zit wat in! Maar je moederhart... plus hormonen!


    Whahahaa.. zelfs qua kleding de laatste loodjes! Ach ach.. we moeten het er mee doen!

    @Appelsientje89 aaahh.. ruk he? En dan is de baby er en dan heb je voorlopig ook geen nacht rust Hihi :|
     
    esje1984 vindt dit leuk.
  5. Wendy88

    Wendy88 Fanatiek lid

    3 mei 2012
    3.316
    305
    83
    Kinderdagverblijf
    Jeetje @Mooss dat is wel echt klote! Hoop echt voor je dat het gauw doorzet! Die voorweeën steeds zijn echt niet leuk :(

    Hier voel ik me ook steeds schuldig naar mijn zoon. Steeds denk ik; O we gaan wel ff naar de kinderboerderij, dierentuin etc., en dan denk ik weer, O nee dat hou ik toch niet de hele tijd uit :(

    Qua ver rijden, zolang ik me voor die tijd gewoon goed voel doe ik het gewoon. Als ik ineens wat begin te voelen zijn we alsnog zo omgedraaid.
    Zo de zon schijnt hier, heerlijk!
    Gisteren lekker gegourmet met Mn ouders en schoonouders, jummieeeee! Wel druk, alles voorbereiden etc, maar was wel erg gezellig :)

    Vandaag rustig aan doen en voetbal kijken :) zo eerst maar eens lekker in bad. Zoonlief gaat met vriendlief voetballen buiten, dus kan ik mooi ff in bad :D
     
    Nyna87 vindt dit leuk.
  6. Mooss

    Mooss Bekend lid

    16 jun 2014
    671
    616
    93
    NULL
    NULL
    Nou hier alles weer rustig. Zit nog lekker in m'n pyjama, heb maar om de tijd te doden de combi oven en de oven schoongemaakt. Is dat ook weer helemaal netjes!
    Nu even kopje thee en dan ga ik denk ik toch nog even m'n bedje in. Dan kan ik vandaag even twee keer slaaptijd inhalen! Tja als je 's nachts niet slaapt moet je overdag wel...
    gelukkig weer lekker weer dus straks ook nog even de tuin in! Heerlijk!!
     
    Nyna87 en Essje vinden dit leuk.
  7. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Aach esje weet je ze zijn nog groot genoeg. Die vermaken hun wel, maar snap je gevoel heel goed.
    Hier 1 meisje van bijna 5! Ze begrijpt het wel, maar ook weer niet. Door weer idd wat verveeld en klierig. Teveel binnen gezeten!
    Merk dat ik ook niet meer zo gezellig ben. Onderneem wel nog wel dingen met der maar zwemmen, binnenspeeltuin doe ik niet meer alleen hoor. Ze moet echt gezelschap, tis echt een gezelligheidsdier. En soms denkt mijn hoofd please zet je knop uit haha!

    Hier ga toch weer ontploffen! Echt ben nu boven de 90 kilo! Dus 17 kilo aangekomen en die laatste 3 is zeker vocht en haar gewicht! Nog 6,5 kilo dan ben ik even zwaar als bij mijn dochter! Ga nu echt opletten de komende weken!
     
    Nyna87, Luna30, Essje en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  8. Donutlover

    Donutlover Fanatiek lid

    1 jan 2017
    3.316
    1.730
    113
    Idd begrijpelijk! Hier snappen ze t wel maar ook weer niet.
    Vooral de jongste niet, voorheen ging ik zeker 2/3x met hem naar de dieren kijken ect maarja dat wandelen heb ik maar wat meer beperkt.

    Ze spelen wel veel samen nu of ik ga met ze knutselen en met rot weer kijken we een film.
    Boekjes lezen ect
    Maar echt hele uitstapjes heb ik geen eens meer zin in haha

    Gelukkig gaat J. Veel spelen bij vriendjes en vriendinnetjes dus dat geeft haar wat afleiding.

    Wij hebben net 20 vuilniszakken van zolder uitgezocht en opgeruimd, kleding voor die kids wat te groot was ect maar ik gekregen had.
    Zaten nog best wat leuke dingen tussen voor J.
    Maar van die zakken zijn er zeker 10 weg gegaan haha meteen weggebracht, troep!
    Wat kan een mens dan verzamelen he :roflmao:

    En de wasmachiene doet het weer:thumup: dus gisteren en vandaag heeft ml 4 wassen gedaan snel de 'achterstand' weggewerkt.

    @Mooss je hebt gelijk ff lekker slapen nog!

    Wij gaan nog ff verder poetsen en dan wilde de kids graag nog even naar opa en oma dus dat gaan we maar doen!
     
    Nyna87 vindt dit leuk.
  9. Essje

    Essje Fanatiek lid

    9 feb 2011
    2.177
    372
    83
    Vrouw
    Vastgoedadviseur
    Noord-Holland
    Zo heb alles bijgelezen maar niet alles onthouden hoor:oops:

    Hier toch wel blij dat ik nog geen andere kindjes heb rondlopen, lijkt me inderdaad zwaar met die laatste loodjes en het schuldgevoel snap ik heel goed, al is dat nergens voor nodig natuurlijk!

    Hier ook weer een rotnacht, van 12 tot 3 geslapen en vanaf die tijd tot een uur of 7 wakker gelegen van de pijnlijke voorweeën, werd er op een gegeven moment zelfs misselijk van dus dacht echt even dat het begonnen was. Uiteindelijk weer in slaap gevallen rond 7 en werd net om 11.30 uur weer wakker:roflmao:

    Verkoudheid word gelukkig steeds minder, alleen savonds erg volle holtes nog en erg benauwd, maar lekker iedere avond goed warm douchen doet een hoop goed:)

    Verbaasd mij trouwens ook dat er nog steeds geen baby's zijn in dit groepje Haha!:p Laat maar komen hoor meiden:D
     
    Nyna87, Foeke en esje1984 vinden dit leuk.
  10. Me84

    Me84 Fanatiek lid

    18 mrt 2014
    1.180
    363
    83
    Hé shit zeg dat die voor weeën niet doorzetten... hopelijk begint het gauw.

    Herkenbaar hoor met schuldig voelen tegenover andere kind...
    Ik kan zoveel minder maar ze pakt het echt wel goed op vind ik. Ze gaat sneller naar papa als ze wat wil doen en als ze alleen met mij is dan doen we andere minder actieve dingen zoals tekenen, knutselen etc... en ja ik laat haar ook sneller en langer op de iPad of tv kijken... ach ja we komen vanzelf wel weer in het gareel...!

    Merk dat ik ook btje begin te wachten... en dan kan het natuurlijk nog erg lang duren.... voel steeds wel wat meer druk dus hopelijk duwt het koppie nu even in bekken en hebben we geen draai grappen meer...

    Kleding... Ja jemig het is hopeloos.... ik pas amper nog wat of het ziet er niet uit hahaha. Heb ook echt zin om nieuwe kleding te shoppen straks. Zie allemaal leuke dingen in de nieuwe gewone collecties, maarja nog even geduld!

    Nou kom maar babies!!!! We zijn er klaar voor!!! Ik wil best spits afbijten :roflmao:;):rolleyes::thumup:
    In vorige topic van zwangerschap dochter is bijna 3kwart in november al bevallen terwijl het december topic was
     
    Nyna87, esje1984 en Essje vinden dit leuk.
  11. Donutlover

    Donutlover Fanatiek lid

    1 jan 2017
    3.316
    1.730
    113
    Hier zijn ze weer even zoet haha

    Maar idd @Essje bij mijn dochter kon ik veel meer rusten ect
    Toch geven ze me ook super veel energie altijd!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    MLB, esje1984, Essje en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Gezellige boel hier dames.

    Ik snap goed dat 't lastig is voor de mama's die al kids hebben rondlopen. Ik merk zelf ook dat ik erg in mezelf ben gekeerd en heb weinig zin om dingen te ondernemen. Ook reageren op apps, facebook en dat soort dingen doe ik nu véél minder. Ik ga niet spontaan whatsapps sturen als vrienden niet eerst naar mij schrijven.
    Wel nog een paar keer per week zwemmen. Zo heerlijk, even "gewichtloos" ronddobberen. En net zowaar een klein rondje in t bos achter ons huis gewandeld. Nu wel met bekkenpijn op de bank :') - maar dat zakt zo hopelijk weer af.
    Het was t waard! Hier in Zweden zooo heerlijk herfstig, met mega-veel paddestoelen enzo. I love it!

    Kleding pas ik ook bijna allemaal niet meer. Nog 2 setjes die wel gaan. Als ik thuis ben dus in pyjama-huispak en dan als ik weg moet een van de twee setjes aan. Haha! De wasmachine draait overuren. Maar ik was écht niet van plan nu nog nieuw te kopen :)

    Fijne zondag allemaal!
     
    Nyna87, Essje en Luna30 vinden dit leuk.
  13. Luna30

    Luna30 Fanatiek lid

    8 aug 2014
    1.567
    420
    83
    Zuid-Holland
    Leuke foto @Donutlover!

    Haha wat zijn jullie toch allemaal ongeduldig :D. Hier nog even blijven zitten graag en niet op donderdag geboren worden want dat is de verjaardag van mijn moeder en daar hoor ik nooit meer het einde van als dat gebeurt. Daarnaast ben ik niet zo hecht met mijn moeder en zou ik het ook gewoon niet leuk vinden als het gebeurt.

    Ik probeer op de dagen dat het kan zoveel mogelijk te rusten voor de bevalling en alle hectiek straks.. Al ben ik 's avonds altijd uitgeput, of ik nu wel of niet druk ben geweest maakt niet zoveel uit!

    Hoop natuurlijk voor alle mama's die zich rot voelen dat het niet lang meer duurt. En jeetje @Mooss je zou toch zeggen dat de bevalling elk moment echt start!

    En weet niet meer wie het vroeg, maar voorweeën kunnen elk moment van de dag plaatsvinden.. ik had vorige keer de 2 dagen voor het echt begon juist overdag continu voorweeën maar 's nachts kon ik prima slapen, zodra ik wakker werd begon het weer! Wel benieuwd of het nu weer zo gaat zijn of gewoon meteen start.

    Morgen naar de Ikea een buitenset halen en nog wat kleine dingen voor de baby, en de muursticker aan de muur van de babykamer doen.

    Fijne zondag iedereen!!
     
    Nyna87, esje1984, Essje en 2 anderen vinden dit leuk.
  14. esje1984

    esje1984 Actief lid

    12 apr 2017
    271
    317
    63
    NULL
    Rotterdam
    Gelukkig schijnt t zonnetje vandaag!
    Mijn jongste is al lekker naar buiten en ik ga zo ff voor de deur zitten met een kopje thee en een beetje wandelen straks. Mijn oudste moet van mij ook ff mee naar buiten, maar is nu boos omdat ze niet wilt.. grrrrr pubers..

    Geniet van jullie zondag en hoop snel te lezen dat er een baby geboren is! Moet nu wel een keer gebeuren toch! :D
     
    Essje vindt dit leuk.
  15. Suzanne92

    Suzanne92 Actief lid

    21 mrt 2013
    373
    103
    43
    Werken werken werken!
    hier ook haha op den duur kom je op een punt in je zwangerschap dat je niks meer past :(
     
    Nyna87 en Appelsientje89 vinden dit leuk.
  16. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Met kleren gaat het nog wel gelukkig ! Maar moet niet veel meer gaan groeien dan word het zeuren geblazen , na de bevalling lekker shoppen voor nieuwe kleding heb er zin in !

    De babykamer is nu echt klaar nu is her wachten op de baby maar die moet nog even bij moeders blijven , ik ben nu officieel ziek . Snotterig hoofdpijn mn lichaam voelt ziekig aan , spierpijn in mn lijf je kent t wel .... ik neem zo lekker een duik op de bank voor de formule 1 dochterlief hopelijk lief spelen zodat ik even kan liggen ben er even aan toe. Heb voor t 1st in 4 maanden weer een paracetamol genomen .
     
    Essje vindt dit leuk.
  17. Essje

    Essje Fanatiek lid

    9 feb 2011
    2.177
    372
    83
    Vrouw
    Vastgoedadviseur
    Noord-Holland
    Hier gaat kleding gelukkig ook nog prima, ook nog maar 6,5 kg aangekomen:thumup:

    Balen poedel, ziek zijn is vreselijk! Beterschap en hopelijk snel beter!:) Hier ook alvast op de bank gekropen voor de formule 1:D
     
  18. Essje

    Essje Fanatiek lid

    9 feb 2011
    2.177
    372
    83
    Vrouw
    Vastgoedadviseur
    Noord-Holland
    Even een vraagje voor dames die bekend zijn met rugweeën, kan het ook dat je ze echt alleen in je rug voelt en niet vanuit je buik doorstralen zeg maar? Normaal begint het in Mn onderbuik en straalt het door naar Mn rug, maar nu heb ik al een tijdje dat ze om de paar minuten alleen heel sterk in Mn rug komen:confused: Doet echt pijn en moet me dan echt wel even focussen:eek:
     
  19. Luna30

    Luna30 Fanatiek lid

    8 aug 2014
    1.567
    420
    83
    Zuid-Holland
    Ik ben niet echt bekend met rug weeën maar zou het even timen en als het regelmatig is even de vk bellen? Spannend! Op handen en voeten zitten schijnt een goede manier te zijn om rugweeën op te vangen. Mocht het idd zo ver zijn veel succes en sterkte!
     
    Essje vindt dit leuk.
  20. Essje

    Essje Fanatiek lid

    9 feb 2011
    2.177
    372
    83
    Vrouw
    Vastgoedadviseur
    Noord-Holland
    Ja hou het inderdaad even in de gaten! Zou wat zijn als het gaat beginnen:rolleyes: mocht het erger worden ga ik op handen en knieën even proberen, kijken of dat helpt:)
     
    Luna30 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina