Twee maxi cosi family fix-en bij de kringloop voor 8,50 per stuk. Eentje gehouden en de ander via marktplaats voor veeeeeeel meer verkocht En van de week toevallig 3 Stuva kasten van Ikea bij de kringloop, voor minder dan een kwart van de nieuwprijs. Ik had ze die ochtend bij Ikea staan bekijken en liep er toen zomaar tegenaan (stonden nog in het magazijn, zo goed als nieuw). Hele dag blij geweest Een ouderwets kinderschommelstoeltje bij de kringloop voor 5 euro. Zelf opgeknapt en zo leuk geworden!
Hahaha het verschilt enorm per kringloopwinkel vind ik. Ik ga er vaak naar drie verschillende, waarbij ik bij degene in the middle of nowhere (voor mijn gevoel) het beste slaag. Het zijn alledrie andere ketens geloof ik, maar het lijkt erop dat mensen in die omgeving niet de moeite doen om dingen op marktplaats te verkopen (daar komen zowel de family fix-en als de Stuva kasten vandaan). Maar het is echt geluk hebben hoor, soms loop je ineens tegen dingen aan. Kwestie van regelmatig even langsgaan. Ik kom ook regelmatig met lege handen terug (gelukkig maar, het huis is al veel te klein ).
In de kringloop slaag ik heel vaak. Laatst een wollen jas gekocht voor 6 euro. Vond het toch niet iets voor mij. En voor 70 euro weer verkocht via mp. Nieuwwaarde van die jas was 300 euro. En snowboard schoenen die nieuw 120 euro zijn voor 3.50 euro gekocht. En nog wel meer in de kringloop gevonden
Wipstoel, gratis van de weggeefhoek.. kunnen niet meer zonder dat ding momenteel. Triptrap voor 30 euro