O nee Toute wat stom van die afscheiding. Al kan het nog alle kanten op. En je bent al eerder zwanger geweest dus de kans daarop is klein. En zelfs ik had met weinig progesteron en een korte LF, drie keer zonder extra progesteron zwanger geworden. Ik blijf nog even voor je duimen.
Klopt toen was je ook zwanger wat helaas niet goed af liep Dankjewel, hoop het ook! Al mag ik nog niet klagen als ik naar jou kijk...
Ik denk dat ik het gewoon niet kan laten morgenochtend ... voor jouw ook een enorm spannende tijd zie ik; andere symptonen wellicht een goed teken? Fingers crossed!
interessante link ook, zit net wat meer op die pagina te lezen... thanks! http://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test/dpo-chart.php?dpo=6
interessante link ook, zit net wat meer op die pagina te lezen... thanks! http://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test/dpo-chart.php?dpo=6 BB83 Dit is inderdaad een super fijne pagina om te weten of je mag 'hopen'
Daar staat Vaak net wat meer op, hoewel percentages maar percentages zijn is dit wel exact wat je wilt weten in die spannende periode Voordat je mag/kan testen
Het scheelt he als je ook een gezond kind hebt. En toch merk ik dat ik er anders in sta. Ik hoop dat dat onzekere gevoel wegvaagt
Ja mooie streep hoor!!! Hoeveel dpo ben je nu? Dat ziet er echt goed uit! Hier ook weer een streep maar hij is nog niet zo donker als de jouwe. Ik laat hem even opdrogen. Ik merk dat testen mij toch veel stress geeft omdat ik al een paar keer heb meegemaakt dat mijn testen niet goed oplopen, dus ik sla nu in ieder geval even een dagje over met testen morgen!
Vervelend ik hoop zo dat hij mooi op gaat lopen. Ik heb wel veel gelezen dat je er beter een dag tussen kan laten en wellicht had ik dat zelf ook moeten doen .. mijn piek was maandag 18.. dus nod dan 4/5 .. ga je het ziekenhuis wel bellen om je ingreep te annuleren?
Dan is je eisprong waarschijnlijk de 19e geweest en ben je vandaag 10dpo. En je uitgerekende datum is dan 12 juni Ik ben vandaag 11 dpo. Dit is mn lichtste 11dpo test tot nu toe, maar het belangrijkste is dat ie oploopt en hij is wel donkerder dan gisteren dus dat is positief. Vroeger vond ik testen geweldig en deed ik het elke dag, maar ik merk dat ik er toch anders in sta nu, door alles wat er is gebeurd. Ik ga in ieder geval mn ingreep annuleren en bellen voor extra medicatie. En dan heel hard hopen dat we elkaar de aankomende maanden over andere dingen dan streepjes kunnen spreken!
Ik duim voor je meid extra hard! Mijn kleine meid was op 15 juni uitgerekend en is op 22 juni geboren - zij wordt volgend jaar 2.