Zondag ben ik al 9 dpo Fijn dat je de knoop heb doorgehakt, lijkt mij wel een goede keuze dit. Wat voor opleiding zat je aan te denken? Uhm... Handschoenen gaan bij mij te hard en ik was ontzettend vaak m'n handen. Thuis heb ik er minder last van hoor maar op mn werk heb je natuurlijk te maken met vieze lichaams uitscheidingen Spannend hoor! Waar heb je op gesolliciteerd? Ga voor je duimen dat het allemaal goed gaat lopen! Ow nee dat heb ik geprobeerd om er niet mee bezig te zijn door de verhuizing als prioriteit te zetten maar aangezien dat nog even op zich laat wachten ben ik weer heel gefocust op de zwangerschap
Nee dat snap ik. Dan ben je met je gedachten bezig met een huis aar duurt nog even allemaal. Duim hard voor je dat het raak is!! Spannend zondag al een test
@miniVosje dankjewel! oh ik geef de moed niet op hoor. Maar stel het is ons niet gegund. Ben ik ook erg gelukkig met het gezin wat ik nu heb. wauw wat een ontwikkelingen zeg. Super! Hoop dat jullie beiden een baan aangeboden krijgen. @Myhappyfamily dankjewel! Nee dat hoop ik ook niet. Al ga ik er wel vanuit. ja heerlijk. ben er echt aan toe! Helaas zit het weer niet helemaal mee. ja dan zou ik het ook zonder proberen hoor. Als je maar heel af en toe moet overgeven. gebruik je die gember nog?
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ღ Trying to conceive ღ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Catseye ❀❀ 30 jaar ❀❀ eerste kind ❀❀ ronde 12 ❀❀ NOD 5 oktober❣ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Gootje1988 ❀❀ 28 jaar ❀❀ tweede kind ❀❀ ronde 6 ❀❀ NOD 6-8 oktober ❣ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ MiniVosje ❀❀ 25 jaar ❀❀ eerste kind ❀❀ ronde 17 ❀❀ NOD 22 oktober❣ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Meisje93 ❀❀ 24 jaar ❀❀ tweede kind ❀❀ ronde 5 ❀❀ NOD 27 Oktober ❣ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ZWANGER✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ Leolove ❀❀ 31 jaar ❀❀ tweede kind ❀❀ jongen/meisje❀❀ 05-02- 2018 ❣ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Daantje09 ❀❀ 27 jaar ❀❀ derde kind ❀❀ jongen/meisje ❀❀ 28-02-2018 ❣ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Myhappyfamily ❀❀ 29 jaar ❀❀ tweede kind ❀❀ jongen/meisje ❀❀ 03-03-2018 ❣
@Meisje93 balen maar wel wat je verwachtte natuurlijk na je witte test. Ik weet nog niet precies wat ik wil. Zou iets als echoscopist wel leuk vinden bijvoorbeeld, of iets in de planning. Maar moet echt gaan kijken hoe lang de opleidingen dan zijn. Geen zin om nog 4 jaar te moeten leren. @Myhappyfamily naja, ergens snap ik wel dat als ze nu iemand zoeken ze er niet op zitten te wachten dat die over 2 maanden alweer weg is. Tenzij het echt de perfecte kandidaat is natuurlijk, dan moet je maar gewoon even wachten. Maar wel jammer dat die discriminatie nog steeds bestaat ja. Misschien dat je dan te moe wordt of zo? @miniVosje oh spannend. Wel super dat jij ook al twee gesprekken hebt. In de kinderopvang? Ik snap dat je niet blij word van solliciteren, ik ook niet. Maar een andere baan komt helaas niet zo op je pad he. Maar daar zie ik ook wel tegenop hoor. @Gootje1988 oh haha verkeerd gerekend. Was vroeg Oh dat is echt al bijna.
Ja word weer een slechte nacht en extreem vroeg wakker! Wat een rot verjaardags cadeau hopelijk kan je nog wel een beetje genieten van je verjaardag en vanaf morgen van je vakantie! Veel plezier! Uhu zooo benieuwd weer. Vandaag allemaal steekjes enzo naar voor zover ik weet in m'n baarmoeder... Catseye hoe gaat het met jou? 7 dpo nu?
@Leolove ja daarom de grootste tegenvaller was op dinsdag. Dan zijn wel 2 verschillende kanten. succes ermee. @Gootje1988 ja het is niet anders. Gelukkig zag ik het aankomen. echt teleurgesteld ben ik niet. Dat was ik dinsdag wel heel erg. Dankjewel! superveel zin in.
Knap dat je toch nog een beetje positief bent. Als ik eenmaal bloed dan heb ik echt een diepe dip totdat m'n menstruatie weer weg is. Geniet ervan!
tja, je komt er niet verder mee. Dinsdag had ik het wel echt moeilijk. En nu heb ik er gewoon naar toegeleefd dat ik vandaag ongi zou worden. Zou me juist heel erg onzeker maken als ik vandaag niet ongi werd en morgen weer een witte test had bijv.
Klopt maar het is en blijft een grote teleurstelling. Zie er nu al tegenop voor als ik geen positieve test krijg. Dat is waar, je heb sowieso een mooie stabiele cyclus.
ja dat wel. Snap ik! Hopelijk heb je een positieve test zondag! gekke is. heb nu in 3/4u tijd geen druppel bloed meer verloren. had vanmiddag een beetje bloed en wat krampen. Ging er vanuit dat het gelijk ging door zetten. vorige ronde had ik ook zoiets en toen zette het pas 2 dagen later door. Daar zit ik niet echt op te wachten.
Dankjewel. Hm misschien rare tip maar maak het even gezellig met je mannetje. Bij mij werkt dat eigenlijk altijd. Owwww zaterdag komt m'n zus gezellig langs. Ik heb een hele hechte band met haar en vertel haar ALLES maar dan ook echt ALLES. Nu probeer ik sinds we bezig zijn al de hele tijd mijn mond te houden maar dat is zo moeilijk... Bij M wist ze als allereerste dat ik zwanger was... van m'n mannetje mag ik ook echt niks zeggen tegen dr... Zo moeilijk!
@Gootje1988 hihi, mijn man zegt altijd moet ik het even loskloppen. Wie weet vanavond nog, als alle visite weg is. och ja dat lijkt me erg lastig om dan niks te zeggen tegen haar. Dinsdag toen ik die negatieve test had gehad, ging ik naar een vriendin en wilde het zo graag zeggen. tussen neus en lippen door een beetje mijn ei kwijt geraakt. Geen idee of ze het begreep. Maar naar mijn idee was ik het wel even kwijt.
Hahaha ja als je toch niet zwanger bent wil je zo snel maar weer verder met de nieuwe ronde. Hahaha die zal savonds misschien wel gedacht hebben. M'n zus weet dat ik heel graag een 2e wil en af en toe heb ik het idee dat zij ook bezig zijn voor een eerste ( dat hoop ik in iedergeval want wil tante worden. ) dus die stap om het haar te vertellen is zo klein. Mocht m'n mannetje zeggen van vertel maar dan bel ik haar gelijk
@Meisje93 ohwnee zet het toch door balen zeg. Gelukkig ging je er al vanuit en heb je je ergste teleurstelling al gehad. Maar toch het blijft niet leuk. Raar dat je al een paar uur niks hebt gehad. Misschien zet het morgen door. Zo balen zeg. Ohja lijkt me dan wel moeilijk als je het even kwijt wil en dan niks kan zeggen. Dat had ik ook vaak. Wilde echt dat het nu een verrassing was dus kon niks zeggen. Wie weet denkt ze op dat moment er niet bij na en erna als je weg bent huh heb ik iets gemist Lekker genieten van jullie vakantie nu! @Leolove ik snap het wel dat ze niet meteen vervanging willen zoeken. Maar aan de andere kant vind ik het gaat erom hoe iemand werkt. Elk bedrijf weet als ze vrouwen in dienst hebben dat de meeste toch wel een keer zwanger zijn. @Gootje1988 hahah dat denk ik. Al moest ik om 5 uur plassen ik deed dan de test gewoon. Legde hem al de avond ervoor klaar. En als ik dan wakker was en moest plassen deed ik de test Je voelt zoveel. Heb al een beetje hoop voor je. Maar ga niet te veel zeggen of hopen voordat de teleurstelling dadelijk zo groot is. Ohh als je alles verteld aan je zus dan is dit wel moeilijk niet te vertellen. Maar ook wel leuk als ze van niks weet dan is het echt een verrassing. Bij onze eerste wist iedereen het en bij de 2e expres niks gezegd. Zo leuk dan de reacties.
@Meisje93 balen dat het niet meteen door zet. Dan wil je natuurlijk verder. @Gootje1988 niks zeggen kan inderdaad heel lastig zijn. Ik heb het lang voor mezelf gehouden. Maar aangezien het bij mij niet zo snel loopt, heb ik het toch aan een vriendin en me moeder verteld. Ik begon er gewoon onder te lijden dat ik het aan niemand kwijt kon. @Leolove misschien studeren via de bbl is iets voor je. Dan werk je en kan je in je werk je opleiding behalen. (Ook zijn ze meestal verkort) ik heb de kinderopvang zo gedaan. Officieel 3 jaar, ik heb hem in 1.5 jaar afgerond. Ik wil weer terug de kinderopvang in... weet niet meer wie het vroeg
Hahaha dat doe ik dan weer niet meestal 6 uur half 7 dat ik echt wakker ben dan en ga testen. Ja inderdaad dan zou alsnog m'n pendel wel kloppen, wel grappig mocht dat zo zijn! Ja voor vele gaat dit ook een verrassing worden hoor want wie verwacht er nou dat je zo snel aan kinderen begint M'n mannetje heeft het z'n schoonzus verteld en ik een Belgische vriend maar verder echt niemand. Ja dat snap ik. Vertel je nu elke keer je moeder als het niet raak is of dat ook weer niet? Dat was ik oké leuk hoor! Owowowooww zo blij! School van M belde, we gaan mogelijk daar het sinterklaasfeest doen op school! Horen waarschijnlijk morgen of het echt vast staat want ze moeten natuurlijk wel de prijs enzo bespreken. Word zo leuk! De collega van m'n mannetje is dan sinterklaas aangezien m'n schoonvader dan dicht klapt en dan nog een maat van hem erbij als piet en dan wij 2e.
Nee vertel het zeker niet elke maand. Het was meer op het moment toen ik met de gynaecoloog enzo begon. Daar staat nu toch een pauze op. Zoals jij eerst zei. Bij mij is de focus nu op immigreren al zou oktober wel een leuke maand zijn mocht het raak zijn. 22 nod , 24 ben ik jarig
Ohhh dat is wel heel leuk!! Hopelijk kunnen jullie het daar houden zou wel heel leuk zijn!! Weer eens wat anders dan bij mensen thuis.