Slaapzak en dekentje?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Hopsatee, Oct 2, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Onze baby gaat over een paar weken naar het kindersagverblijf als ik weer werk. Daar slapen ze in een slaapzak. Hij slaapt nu gewoon in romper korte mouw met pyama en sokjes dekentje plus lakentje (nieuwbouwhuis zal met dit weer zeker niet kouder dan 18 -20 graden worden zelfs in de winter eigenlijk niet onder de 17)

    Ik wil hem nu een slaapzakje aan gaan doen ik denk wel met lakentje en/of dekentje voor de geborgenheid. Wat hebben jullie baby's nu dan in de slaapzak aan? Dan alleen een romper?

    (Onze oudste sliep in een romper in de slaapzak en wilde geen dekentje en in de winter een pyama eronder en extreme kou een wollen pyama)

    Ik vind get lastig om weer te bepalen met zon ukje wat te warm of koud is...
     
  2. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    Jan 9, 2013
    9,521
    3,739
    113
    Hier ligt ze overdag in een slaapzak zonder mouw gewoon met d'r kleertjes aan van overdag. Daar overheen een lakentje.
    In de nacht ligt ze met een romper korte mouw in een slaapzak met mouwen. Ze houd niet van koude armen, maar laat ze zelf niet onder de dekens. Hier overheen ook alleen weer een lakentje. Als het kouder wordt een dekentje erbij en nog later evt een pyjama erbij, maar dat zal pas zijn als t vriest.
     
  3. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Hier heeft ze altijd in een slaapzak geslapen.
    Nu alleen romper lange mouw en slaapzak zonder mouwen. Als het kouder wordt gaan de mouwen weer aan. En als het dan nog kouder wordt een pyjama erbij.
    Ze heeft wel echt een dikke, zachte slaapzak want ze wil geen dekens, die trapt ze aan de kant.
     
  4. Adrianna

    Adrianna Niet meer actief

    Slaapzak met lange mouwen en romper lange mouwen en lakentje met deken.
    Hij houdt ervan om ingestopt te worden en als hij het zat is trapt hij zichzelf wel boven de lakens uit
     
  5. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,654
    5,696
    113
    Dochter slaapt nu in haar zomerslaapzak met een pyama met lange mouwen en nog geen broek.
     
  6. nazli21

    nazli21 VIP lid

    Jul 28, 2006
    7,052
    9
    38
    fulltime mama
    jongste dochter slaapt in haar rompertje, pyjama en een slaapzak met voetjes. maar ik twijfel of zij een sok aan moet of niet? een deken overheen heeft ze wel maar snachts vind ik haar boven op haar dekentje.

    jongste zoon rompertje pyjama en een gewone slaapzak, niet heel erg dik en niet te dun. met een dekentje. maar vind hem ook boven op zijn deken
     
  7. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,965
    15,007
    113
    Met een pyjama met voetjes zou ik niet nog eens sokken aantrekken.

    Hier overigens alleen een slaapzak, voorlopig nog de zomerslaapzak zonder mouw, romper al of niet met lange mouw hangt van dr pyjama af.

    Heb bij de hema wel een wat dikkere slaapzak vast gehaald maar voorlopig bouwen we nog even laagjes op met kleding. Piept nooit dat ze t koud heeft overigens maar ze lijkt ook op dr vader wat dat aangaat.
     
  8. nazli21

    nazli21 VIP lid

    Jul 28, 2006
    7,052
    9
    38
    fulltime mama
    ik bedoel meer een slaapzak waar de voetjes doorheen kan. dus de voetjes zijn in blootjes. pyjama is wel nog dun.
     
    Vero0504 likes this.
  9. cactusje

    cactusje VIP lid

    Feb 12, 2015
    6,752
    1,993
    113
    Hier is het steeds zo'n 20 graden op de slaapkamer. Dochter slaapt in een zomerslaapzak en een pyjamatrui met lange mouwen. Blote benen en geen sokken
     
  10. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    Jan 17, 2014
    3,675
    80
    48
    Mars
    Zomerslaapzak met mouwen, pyjama en romper lange mouw en daarover heen een lakentje en soms een dunne deken halfverwege de nacht als het binnen flink afkoelt.

    Winterslaapzak was nog net te warm, dus vandaar zo :).

    Op de opvang heeft hij een zomerslaapzak zonder mouwen, daar is het op de kamers een stukje warmer dan bij ons.
     
  11. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Bedankt dames. Alsnog bij iedereen anders dus haha, vrij logisch ook! Ik denk dat we gaan voor romper-slaapzak-lakentje in de eerste instantie!
     
  12. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,513
    13,801
    113
    Female
    Noord- Holland
    @Hopsatee: ik zou haar tijdens één van de slaapjes overdag een slaapzak aantrekken met iets aan waarvan jij denkt dat het voor haar comfortabel is en dan tijdens haar slaap in de zijkant van de nek haar temperatuur voelen.

    Hier slaapt zoontje (17 mnd.) overdag in een romper lange mouwen met zomerslaapzak zonder mouwen.
     
  13. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Goede tip inderdaad!! Ga ij deze week proberen. Hij is nu ziek met koorts dus niet zo handig om te gaan experimenteren met zijn temperatuur etc ben blij als ie nu gewoon slaapt haha!
     
    hummeltje5 likes this.
  14. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,513
    13,801
    113
    Female
    Noord- Holland
    Graag gedaan :)
    Het kan soms zo simpel zijn, maar als (over)vermoeide ouder moet je er maar net op kunnen komen ;)

    Idd. een goeie om te beginnen als de koorts gezakt is.
    Beterschap voor je kleintje.
     
  15. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Hier een koukleum, nu is het boven bij ons wel al echt kil, vooral omdat we op onze slaapkamer geen verwarming hebben. Ze slaapt nu in een romper, lichte pyjama, slaapzak zonder mouwen en daarover nog een laken en een vrij dikke deken. Er ligt ook een kruik in haar wieg, zo slaapt ze lekker. Overdag gewoon zonder kruik.
     
  16. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Tip opgevolgd en zonder mouwen en zonder broekje in slaapzak gedaan met dun dekentje! Voelde prima en hij sliep heerlijk!!
     
    hummeltje5 likes this.

Share This Page