NOD-lijst 16 t/m 22 oktober

Discussion in 'NOD forum' started by MimaMerel, Sep 13, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anonise

    Anonise Bekend lid

    Feb 21, 2017
    588
    315
    63
    @mokka88 dat probleem hebben we hier ook hoor.. Iedere dag lukt sowieso niet. Wij hebben eergisteren geklust.. Denk dat ik mijn ei vandaag heb en vriendlief is sporteno_O En na het sporten is hij vaak te moe en houdt hij het niet vol.. Hij vraagt wel naar mijn ei maar ik weet niet zo goed of ik het moet zeggen.. Heb het net wel even gezegd omdat ik hoop dat hij zich een beetje in kan houden met het sporten... Dus we gaan merken of dat effect heeft op de prestaties:roflmao:

    Als vriendlief moe is gebruikt hij wel eens een cockring (niet te strak) omdat hij het dan beter vol kan houden (hij is in zijn jeugd besneden en daardoor is zijn eikel minder gevoelig) Zelf heb ik het gevoel dat het met cockring minder nut heeft omdat er minder sperma uitkomt en het ook langzamer gaat.. Ik heb geen idee of een cockring nog invloed heeft op de kans op bevruchting.. Het helpt hem in ieder geval wel het vol te houden:rolleyes:
     
  2. Mommie33

    Mommie33 Actief lid

    Aug 19, 2017
    225
    194
    43
    Female
    Dan heb ik denk ik mazzel :D
    Ik hoef die van mij niet eens iets te zeggen of hij loopt al naar boven :p
    Zeker in de vruchtbare week dan heeft ie lol omdat hij dan elke dag 'mag' :roflmao:
    Moet er niet aan denken om afgewezen te worden daarin...
    Dus respect voor jullie dames! :thumup:
     
    MaHeRo88 likes this.
  3. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    Echt fijn dat dit hier bespreekbaar is..
    Dacht al dat er iets mis met ons was qua sex
    Maar we hebben het niet te klagen verder
    Maar het is en blijft lastig ooit ja
    De man moet toch maar weer presteren elke keer en ik snap uiteraard na zware werkdag dat dit vermoeiend is
    Of worden de rollen omgedraaid dat vrouwen toch meer zin hebben dan mannen?
    Haha nee wij willen gewoon omdat we weten wanneer ong ons eitje komt en al moeten we twee weken lang klussen zouden we dit nog doen
     
  4. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    Oo hopelijk word het nog een fijn klus avondje voor jullie !
     
  5. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    Oo dat is zeker fijn!
    Is idd ook niet fijn om afgewezen te worden wanneer IK wil omdat mijn ei komt
    Gelukkig gebeurd dit niet aldoor
    Maar ja je weet ooit niet precies wanneer je ei komt dus dan word het klussen natuurlijk meer en vaker achter elkaar en dat breekt hem ooit op helaas
     
  6. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    En dan erbij valt onze dochter heel laat in slaap .. ligt om 19,30 in bed en ligt ooit tot 21.00a21.30 wakker niet dat ze huilt ofzo..
    Maarja we wachten wel tot ze slaapt.. want als we na boven gaan en ze slaapt niet dan werkt het ook niet zo ontspannend als ze ineens langs je bed ofzo staat .. en als ze eenmaal slaapt is het goed..
    En aangezien de wekker om 4 u gaat dan moet mijn mannetje er weer uit .
     
  7. Mommie33

    Mommie33 Actief lid

    Aug 19, 2017
    225
    194
    43
    Female
    Maar ik neem toch aan dat hij ook graag een kindje wilt? En opbreken? Ik verbaas me er echt over... ik dacht echt dat dat bij mannen niet van toepassing was en er geen genoeg van konden krijgen :eek: Die verhalen van jullie herken ik dan echt niet... Ze moeten er maar wat voor doen hoor! Ze hoeven geen 9 maanden rond te lopen met pijntjes en dan te bevallen en alles wat erbij komt kijken... Dus die 'kleine' bijdrage van hun mogen we als vrouwen dan wel verwachten toch???
     
    MaHeRo88 and urfebe like this.
  8. Nymeria

    Nymeria Bekend lid

    Oct 5, 2017
    670
    656
    93
    Female
    Libido, heel erg herkenbaar wat jullie schrijven. Herken het zo van toen we zwanger gingen worden van de eerste, dat ging niet zo vlot en heb uiteindelijk ook in de mmm gezeten vanwege pcos. Dus dan zat er toch nog wat meer druk achter. Als ik dan wist dat ik een eisprong had moest en zouden we klussen, mijn man kon door die druk ook moeilijk presteren. Daarna dus afgesproken dat ik niets meer zou zeggen. Dat ging makkelijker toen ik thuis met clomid was en geen follikelmetingen meer had. Had zoiets van ik wil elke ronde benutten want wil niet voor niets die hormonen slikken. Je wil graag dat het leuk en ontspannen is en een "liefdesbaby" word haha. Maar als je wens groot is word het haast gewoon een "moetje".

    Jaloers: heel herkenbaar hoor dat het even steekt als iemand verteld zwanger te zijn. Natuurlijk gun je het een ander ook, maar jezelf toch ook wel net zoveel of iets meer haha.

    Wij zijn nu nog niet heel bewust bezig met zwanger raken, dit was de eerste ronde dat we zonder condoom deden. Had nog ovulatie testen in huis, maar voelde al wanneer mijn eisprong had. Voor deze ronde was ik er nog niet zoveel mee bezig, maar nu ik op het wachtbankje zit denk ik er echt continu aan. Lastig om dat los te laten.
     
  9. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    Natuurlijk wil hij graag een kindje
    En het is fijn voor jullie dat het niet herkenbaar is dat het ooit lastig is
    En wat je erover zegt dat mannen altijd Zin hebben
    Dat is iets heel anders als dat het een moetje is en ze daardoor minder kunnen presteren
    Ik vind dat je er wel een beetje nonchalant over denkt
     
  10. Nymeria

    Nymeria Bekend lid

    Oct 5, 2017
    670
    656
    93
    Female
    Mannen hebben ook zeker niet altijd zin. Dat is gewoon verkeerd gedacht.
    Mijn man heeft ook echt niet altijd zin hoor. Ook als we niet bezig zijn voor een kindje heeft hij niet altijd zin.
    Het is ook als je weet dat er een kindje komt dat mannen soms toch een klein beetje koud water vrees hebben denk ik. Als het zo is dan kan je niet meer terug.
    En als het niet lukt dan voelt dat misschien ook een beetje als falen ofzo? Geen idee, ik ben geen man haha. Maar ja het is voor beide een proces en mannen zijn toch heel anders dan vrouwen daarin. Als ze afgeleid zijn tijdens sex lukt het dus al niet.
     
  11. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    Idd mee eens wat je zegt !
     
  12. Mommie33

    Mommie33 Actief lid

    Aug 19, 2017
    225
    194
    43
    Female
    Oh sorry... Ik wilde helemaal niet nonchalant overkomen... Ik denk dat ik het gewoon anders mee gemaakt hebt dat bedoelde ik... Ik was daarom gewoon even verbaasd. Maar wilde er verder dus helemaal niets mee zeggen... Dan heb ik denk ik gewoon een 'aparte' man die altijd zin heeft denk ik ;)
    Maar zoals ik eerder al aangaf respect voor jullie geduld dan tijdens deze dagen als het anders loopt dan je had gehoopt :)
     
  13. Lovely29

    Lovely29 Fanatiek lid

    Oct 5, 2014
    1,525
    671
    113
    Mijn vent heeft ook niet altijd zin en ik ook echt niet. Zeker niet als ik moe ben. Libido tijdens mijn vruchtbare periode is niet hoger naar mijn idee.
    Gisteren wilde hij heel graag zeker omdat de kinderwens heel groot is. Presteren onder druk ging niet en daarnaast was hij echt vermoeid.
    Ik heb nu niks gezegd en vanavond als ik thuis kom ga ik maar eens mijn best doen ook al slaapt hij dan misschien al ;). Hopelijk morgen plaatsnemen op het wachtbankje.
     
    urfebe likes this.
  14. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    Herkenbaar!
    Hopelijk wil het vanavond nog lukken!
    Fijne avond
     
  15. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    Geeft niet!
    Bij iedereen gaat het anders
    Fijne avond
     
    Mommie33 likes this.
  16. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    Sep 25, 2014
    2,529
    1,234
    113
    Female
    Heerlijk meegelezen met jullie meiden.

    Hier nog niks te melden. Weer een negatieve test vandaag. Ik voel verder ook nog niks van een aankomend ei, vruchtbaar slijm is er wel maar ook niet opvallend veel dus ik ben heel benieuwd wanneer er iets komt. Wel jammer dat mn cyclus daardoor weer langer wordt.
    Iemand hier schreef ook dat ze door de lange cyclussen het gevoel heeft dat ze minder vaak kans maakt. Dat gevoel herken ik wel en dan is mijn cyclus nog niet eens zo ontzettend lang.

    @mokka88 even een off topic vraag: kom jij uit het zuiden van NL? Ik moet zo lachen om jouw gebruik van het woord 'ooit'. Positief hoor, ik vind het (als taalkundige) leuk en interessant hoe taalgebruik kan verschillen per regio.
     
  17. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    Sep 25, 2014
    2,529
    1,234
    113
    Female
    Oeh ik keek nog even naar mn ovutestjes en er lijkt toch gister ineens weer wat oploop in te komen. Zou er dan vandaag of morgen eindelijk een knaller zijn? Ik hoop het! Natuurlijk zijn dit indroogstreepjes maar maakt voor de oploop niet uit natuurlijk.
     
    Soeur and Mommie33 like this.
  18. mokka88

    mokka88 Fanatiek lid

    Jun 2, 2017
    1,014
    549
    113
    Hopelijk komt je ei snel!!! Vervelend hè dat wachten !

    Ik kom uit het zuiden ja klopt Haha
     
    urfebe likes this.
  19. Lovely29

    Lovely29 Fanatiek lid

    Oct 5, 2014
    1,525
    671
    113
    Spannend, heb je een foto van je testjes?
     
    urfebe likes this.
  20. Mommie33

    Mommie33 Actief lid

    Aug 19, 2017
    225
    194
    43
    Female
    Wat fijn dat je een oploop ziet! Op naar die knaltest :thumup:
    Hopelijk vind je m snel! :p
     
    urfebe likes this.

Share This Page