Ergernis: De proeverijtjes in de supermarkt!

Discussie in 'De lounge' gestart door Warboel, 9 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Als je zelf een kindje heb wat meervoudig gehandicapt is en van bacteriën heel ziek kan worden tsja dan word je iets voorzichtiger he...Voorkomen kan je niet alles zoals jij heel grappig het pak vla beschrijft maar ik kan mijn best doen.
     
  2. mamabeertje

    mamabeertje Fanatiek lid

    9 sep 2015
    1.618
    349
    83
    Sorry, dat ik niet in de gaten. In jouw geval begrijp ik dat je voorzichtiger bent.
     
  3. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Bacteriën zijn ook een goede bron van proteïnen...
     
    Aszz vindt dit leuk.
  4. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    3 jan 2015
    2.446
    1.463
    113
    Maar...dit soort gedrag zie je ook op verjaardagen hoor :roflmao:

    Daarom pak ik ook niks uit schaaltjes. Daar zit dan gegarandeerd een lading kwijl op van anderen :p
     
  5. Lumihiutale

    Lumihiutale Bekend lid

    9 okt 2016
    899
    286
    63
    Haha true that:roflmao:
     
  6. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.282
    17.159
    113
    Ik ga zo eens kijken of er nog wat te snaaien valt :thumup:
     
  7. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Wij zijn ook al onderweg. Ik denk dat ik voor een portie bacteriën met kwijl ga vandaag :D
     
    Nescio, Sado en toch3 vinden dit leuk.
  8. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.032
    6.135
    113
    Happyland
    Leuk stukje ts!
    Snap je ergenis. Die bacteriën boeit me niet zo, meestal wordt het apart in bakjes aangeboden of met een prikkertje. Maar dat asociale gegraai. Sommige komen volgens mij alleen maar voor het gratis vreten en drinken. Ik herkende een keer een stel dat we al een paar keer vretend bij supermarkt A hadden gezien bij supermarkt B, met wéér een volle smoel. :D
    En dan niet 1 keer proeven, maar rondjes lopen en steeds weer pakken. Ik vind het echt aso, want er zijn nog meer klanten en dit is niet de bedoeling van een proeverij. Ze zitten niet op een verjaardag ofzo. Maar goed, brutale mensen hebben de halve wereld..
     
  9. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.052
    17.015
    113
    Story of my life:roflmao:
     
  10. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Laatst nog een microbioloog over bacterien: zonder bepaalde soorten sterven wij gewoon uit. De Dettolficatie van sommigen leidt dus tot de ondergang van onze soort. :)
     
    merah vindt dit leuk.
  11. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.282
    17.159
    113
    Hier lagen heerlijke stukken kruidkoek met rozijnen :thumup:
     
  12. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.282
    17.159
    113
    nee die hebben een volle buik :D
     
    Zara75 en Betsy vinden dit leuk.
  13. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Ja, ik vind het ook allemaal wat overdreven.
    Ik weet nog heel goed hoe een geschiedkundige/bioloog me vertelde dat als we konden tijdreizen naar bijvoorbeeld de middeleeuwen, we het nooit zouden overleven.
    De bacteriën en virussen waren toen zo sterk overal aanwezig, dat wij binnen een paar dagen dood zouden zijn. Puur omdat we nu niets meer gewend zijn. Niet dat ik nu de middeleeuwen de hemel in prijs, maar ik vind al dat gedoe om bacteriën maar wat krampachtig.

    Ik ken bijvoorbeeld een gezin die aan thuisonderwijs en alles doet. 6 kinderen die alleen met elkaar spelen. Zodra zij een keer naar een binnenspeeltuin gaan, is de hele familie ziek. Pas lagen er zelfs twee in het ziekenhuis, omdat ze dus zo heftig reageren op een (onbekende) bacteriën wegens geen weerstand.
     
  14. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Inderdaad, ik zeg niet dat je je handen niet moet wassen ofzo. Persoonlijke basishygiene is heel belangrijk. Ik vind het ook belangrijk dat mijn kinderen op school bijvoorbeeld voor het eten hun handen wassen, en na toiletbezoek. Dat is hier gewoon standaard.

    Maar geen deurklinken aanraken, vies zijn van alles en verslaafd zijn aan schoonmaakdoekjes? Nee, dat gaat mij ook echt te ver.
     
  15. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Shit, hier lag niks :(
     
    Twinkle81 vindt dit leuk.
  16. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    Kan me ook storen aan zulke mensen, haha. Gaat er niet om dat ze 1 of 2 stukjes worst/kaas/koek pakken, meer de manier waarop. Alsof ze er recht op hebben en niet rekening houden met anderen die ook graag wat willen proeven. En mopperen wanneer er een keer niks staat.

    In onze supermarkt ook een koffiehoekje en naast het koffieautomaat een tapgeval met Slimpie. Laatst waren de apparaten een tijd buiten gebruik. De reacties op het prikbord waren ronduit asociaal. Ik wil mijn Slimpie! Als jullie geen koffie meer geven kom ik hier niet meer. Jeetje, het is een gunst, een stukje extra service, een attentie naar de klant. Geen recht.
     
    Zara75 vindt dit leuk.
  17. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.630
    5.657
    113
    Als wij naar de sligro gingen baalde ik zo dat er al mensen voor ons alle hapjes hadden opgegeten. Daar kan je pas goed eten :D Daarna nog wat drinken in de corner ( gratis) en je buik zit vol.
     
  18. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.282
    17.159
    113
    ah balen joh, toch maar gekookt dan thuis?
     
    merah vindt dit leuk.
  19. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Ja ik moest wel.... Had me zo ingesteld op een gratis supermarkt maaltijd. Ben enorm teleurgesteld!
     
    Nescio en Lumihiutale vinden dit leuk.
  20. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.282
    17.159
    113
    misschien helpt het om op fb te klagen? :p
     
    Betsy vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina