Is heel erg lief van jou, maar de early test is vrij duidelijk, 1 streepje. Nu maar afwachten tot de ongesteldheid en volgende keer beter. Misschien moet ik volgende ronde wel gewoon eens proberen met ovulatietesten? Tips zijn welkom! X
Hier de eerste bloeddruppels gespot op 4dpo al... 1ste ronde en toch ben ik zo teleurgesteld! Mijn LF is dus ook veel te kort. Hopelijk was dit maar eenmalig.
Wacht nog heeeeeeel even af! Voor hetzelfde geld houdt het op en is het een innestelingsbloeding. Zolang het niet doorzet is het nog mogelijk.
Ik vind het wat veel voor innestelingsbloed en ik heb nu ook meer menstruatiepijn, en dat in combinatie met die temperatuurdaling... ziet er niet goed uit. Ik hoopte dat ik er minder mee bezig ging zijn, maar dat lukt niet. Ik kan het echt niet loslaten. Vind ik zo vervelend!
@Helena86 @Haakmuts1988 @Cyd Stom! Hier een nieuwe dag bloedvrij doorgekomen! Op naar cd25. Mijn cyclus+LF is deze maand in ieder geval weer wat langer dan vorige maand! No signs of menstruatie dusver, dus alles lijkt veel belovend. Ook weinig zwangerschapssymptomen, alleen echt heel veel bultjes op mijn tepelhoven en veel afscheiding... Spannend!
Het zet door, kan wel huilen nu ik hoop te veel dat het weer snel zou gaan. Ik was de 1ste keer in ronde 1 zwanger, maar was een ma. Dan in ronde 2 na mijn ma opnieuw zwanger van ons zoontje. Zo teleurgesteld en ik voel me ook zo stom, want sommige meiden moeten maanden/jaren wachten...
Echt heel stom hoor! Niet alleen omdat het niet raak is, maar vooral omdat je cyclus blijkbaar niet zo stabiel is... Maar goed, je bent niet zo lang geleden bevallen van een prachtige zoon, hoe vaak ben je inmiddels al ongesteld geweest? Je lichaam moet gewoon even alles weer op orde krijgen! Gewoon weer met frisse moed vooruit kijken, niet terug! Een nieuwe ronde, nieuwe kansen!
Pff is echt heel stom. Maar ik heb getest na lange dag met veel drinken. Ben nog niet ongesteld.. hele gevoelige, grote borsten. Echt opvallend groot. Verder mega labiel. Gisteren heel kribbig. Rommelige buik. Ik wacht nog even af en test, mits ongesteldheid uitblijft over een paar dagen met ochtendurine. Wie weet...
Joh, hoeveel dpo ben je nu? Een positieve test is eigenlijk nooit false positive, maar een negatieve test daarentegen! Ik geef je nog wat hoop. Geen bloed geeft moed
Knuffel @Helena86! Ah ik lees nu misschien toch nog hoopvol? Ik duim voor je! En ook knuffel @Cyd, dat klinkt inderdaad niet hoopvol. Maar voel je niet schuldig dat je je zo voelt! Het is niet leuk en daar mag je best verdrietig om zijn, hoe lang of kort je ook bezig bent.
Hallo meiden, Ik zag vandaag dit forum... voorheen dacht ik dat is niks voor mij... Maar nu het zo onzeker is zou ik het toch wel fijn vinden me bij jullie aan te sluiten. Als dat mag natuurlijk. Informatie over mij: - 24 jaar inmiddels een jaar aan het klussen - sinds 6 oktober 2016 mirena spiraal laten verwijderen, 4 dagen ernaar meteen ongesteld - in de 11 maanden veranderde mijn cyslus van 28 tot 22 dagen - zit inmiddels op dag 25 en was op 15-9-2017 voor het laatst ongesteld. - sinds deze week toch wel klachten hongerig gevoel vlak naar het eten. De avonden misselijk maar niet zo erg dat ik moet overgeven het zakt steeds af. Erg koude voeten en handen. Vette huid en puisten al heb ik anders ook wel puisten. Moe maar dat hoort ook bij me. Vindt het super spannend ik heb me nog niet eerder zo gevoeld als nu. Gemiddeld is mijn cyclus 26 dagen maar probeer denk ik zolang mogelijk te wachten met testen. Wat zijn jullie tips? Naar een jaar is het ongesteld worden iedere maand een teleurstelling. Vooral omdat er om ons heen ook allemaal mensen zwanger raken en de meeste ook nog snel! Tuurlijk gunnen wij iedereen een zwangerschap maar daarom worden we wel steeds nieuwsgieriger.
Ik vind de testen van sensitest handig en duidelijk. Met handig kalendertje om je testjes op te plakken
@MMW deze had ik ook een keertje! Duitse versie van CB. Blijkbaar vonden ze Schwanger (Bitte!) niet zo charmant Hahaha..
Zo is het dan ook weer. Ik wacht rustig af. Die DPO snap ik niet zo goed. Aangezien ik nog geen ovulatietesten heb gedaan weet ik niet wanneer de ovulatie was. Als ik app moet geloven die ik gebruik was ovulatie op 27 september. Dank voor je oppeppende woorden! x
Ik heb in overleg met mijn vriend besloten om mijn baas al wel vroeg in te lichten, na de vroege echo in week 7. Nog niet personeelszaken, die mogen pas na de zwangerschapsverklaring aan de slag. Ik werk in vaste dienst maar wel als projectleider op diverse projecten. Mijn duopartner is ook zwanger, vertelde ze 2 weken geleden. Onze verlofperiode gaat zich overlappen, waardoor mijn baas voor vervanging moet gaan zorgen en ik niet per 1 december aan een nieuw project kan beginnen (minimaal 6 maanden). Ongelofelijk handig dus dit, zakelijk gezien. Omdat ik voor mijzelf in de medische molen zit, moet ik nu regelmatig naar het ziekenhuis onder werktijd. En ook als het niet goed gaat is het fijn om te kunnen zeggen ‘ik ben er even niet’. Misschien is het dus goed je zakenpartner niet pas bij 12 wk in te lichten maar na 7 weken en een vroege echo (die kan je zelf aanvragen!). En dat het een zakelijke mededeling is en dat hij/zij echt moet zwijgen, is handig om te vermelden.. Heb je ook het gedoe niet met wijn en hapjes!
Lieve Cyd, verdriet hebben is nooit stom en verdient de ruimte. Daarnaast is het niet meetbaar en hoef je jezelf niet te vergelijken met anderen (tenzij dit je helpt met relativeren natuurlijk). Als de wens heel erg groot is voelt elke periode er als een te veel. Dat zullen bijna alle dames hier kunnen beamen. Wees lief voor jezelf en een dikke knuffel.
Het zal nu de derde keer zijn dat ik ongesteld word. Ik weet dat het tijd vraagt, maar eenmaal je een kindje wil, is iedere dag niet zwanger, een dag te veel hé maar dat zullen jullie ook wel denken
Oh en mag ik nog even kwijt dat ik zó blij ben dat dit forum en jullie er zijn! Jeetjemina wat is het fijn dat jullie helpen hopen, relativeren en meeduimen. DANK allemaal! <3
Welkom @Bloemetje1993! Heel veel geluk, ik hoop dat wat je voelt, dat daar ook iets positiefs uit komt!