Wauw Emsy, ook gefeliciteerd! Nu ineens bijna iedereen zwanger, wat toevallig! Hier gaat het allemaal super. Nu 5 weken en 5 dagen zwanger. Ik voel me prima en heb bijna nergens last van. Soms kan ik het nog steeds niet geloven omdat ik me nog zo ‘normaal’ voel. Hebben jullie dat ook? Ik heb 25 oktober de eerste echo, dat is met 8 weken en 2 dagen, spannend! Kan niet wachten
@Emsy Gefeliciteerd geniet ervan. @Chicaa Spannend de eerste echo. Wachten duurt zo lang. @Vlindertje9389 Inderdaad vruchtbare periode of topic Dan moet ik maar gauw wegwezen aangezien hier nog geen 2de komt
Bedankt dames voor de tips over de autostoel. Ik kook alles en prak het dan allemaal voor Esmée..en dat gaat tot nu toe erg goed. Vannacht was ze veel wakker. Arme ding heeft haar hele neus vol..maar verder wel erg vrolijk! Ik zet straks een gesneden ui op haar kamer..hebben jullie nog andere tips ? Sorry,vraag best veel om tips van jullie.. @Emsy,@Vlindertje9389 en @Chicaa Gefeliciteerd dames ..
Bedankt! Je hebt luuf baby wat je op hun borst kan smeren of in een bakje warm water bij het bed dat het wat stoomt. Ik neem ons zoontje dan ook wel eens mee onder de douche voor het slapen gaan, even stomen.
@Woman och dat is zo erg als hun neusje dicht zit. Hier gewoon een ui naast het bed en regelmatig stomen in de badkamer. Lekker de douche heet aanzetten en lekker stomen. Let wel op de ademhaling want op een gegeven moment kan het te benauwd worden. Als ze koorts kreeg gaven wij een zetpil voor het slapen en een neuspompje om het neusje leeg te maken. 25 oktober de eerste echo. Zo spannend. Hoop zo dat alles in orde is.
Tnx voor de tips dames. Ui heeft idd al wat geholpen. Nog een vraag hé.... Esmée krijgt nu 3 flessen van 180+6 op een dag. In de 1e en 3e fles zit er pap bij in. Ze dronk voor die tijd 4 flessen 210+7. Er is 1 fles weggevallen en daar krijgt ze nu warm eten (geprakt natuurlijk) voor. Maar toch heb ik het gevoel dat ze na de flessen niet vol is. Ze krijgt ook nog brood en thee tussendoor of fruit maar toch. Herkennen jullie dit?
@Woman, drinkt ze de hele flessen leeg? Misschien dan toch iets meer aanmaken. Hier alleen savonds voor het slapen nog een fles die ze nooit leegdrinkt maar dan een paar uur later toch wakker word en een fles leegdrinkt. Desondanks weigert ze de fles voor het slapen leeg te drinken
@Woman, zover ik weet mag een kindje niet meer dan 1 liter per dag. Ik zou eerder naar mijn kind kijken dan naar cb te luisteren. Het ene kindje heeft het wel nodig en de andere niet. Je bent pas begonnen met fles vervangen naar maaltijd dus zelf zou ik niet te snel de vaste voeding toe gaan passen maar rustig opbouwen. Vertrouw op je eigen gevoel want die is altijd juist
@Vlindertje9389 Ja ik volg mijn gevoel idd dan liever. Dan toch nog meer flesvoeding.. ik wil idd niet dat ze honger lijd..
@Woman kijk het eventjes aan. En met de tijd kan je meer vaste voeding gaan geven zodat ze er iedere keer meer aan went. Komt helemaal goed. Het ene kindje heeft meer en langer behoefte nodig dan een ander kindje.
Tnx @Vlindertje9389 ! Ben toch een beetje onzeker soms .. Als jullie kindjes normaal de hele nacht doorslapen en nu ineens wel 2 of 3 wakker worden. En echt keihard huilen..wat doen jullie dan? Esmée doet dit al voor de verkoudheid is begonnen..
Spannend meiden aftellen tot de eerste echo! Blijft toch spannend! Woman, kan je geen tips geven helaa.s Hier is het dan nog gewoon een fles erin, als hij al wakker wordt. Medicijnen helpen nog steeds erg goed! Nu nog een week wachten tot we echo van zn heupje hebben!
@Woman, denk dat we allemaal wel eens onzeker zijn maar je moederinstinct weet het wel tja als ze hier wakker word dan is het een flesje en ze slaapt verder. Sinds een maand heeft ze een peuterbedje dus als ze gewoon verdrietig is of ziekjes kruip ik gewoon 5 minuutjes bij haar zodat ze wat rustiger word.
Ik kreeg weer eens geen meldingen hier Maar wat geweldig zwangere dames!!! Gefeliciteerd Woman geeft toch niets, juist fijn om van elkaar te leren! Ik sluit me aan bij de gegeven tips en de ui die je zelf al had gedaan
Lastig is dat he? Hier leg ik haar aan en dan slaapt ze zo weer. Anders zou ik haar troosten op de stoel in haar kamer... Tenzij ik merk dat het een spelletje is of wordt dan laat ik haar even huilen(ook periode gehad, heel vervelend door troosten werd het alleen maar meer(. Maar verschilt denk ik een beetje per kindje en fase
@Manna ja verbazingwekkend genoeg wel. De eerste avond dacht ik dat een drama zou worden maar ze deed het gelijk geweldig. Gelukkig kan ze zelf al rennen en klimmen etc dus dat scheelt. Soms dan gaat ze haar bedje wel eens uot maar ze gaat zelf terug liggen om te gaan slapen. Echt heerlijk dat ze het zo goed in het bedje doet