Dank je voor je reactie. Misschien is dat het ook gewoon hoor. Alleen zag ik gisteren ook al iets, nu duidelijker geworden. Morgenochtend gooi ik er voor de zekerheid nog 1tje tegenaan.
hopelijk heb je afgelopen week geen onbeschermde seks gehad, anders heb je kans dat je menstruatie alsnog wegblijft.
Een hele lading slechte testen lijkt me toch straf. Wanneer moet je bloed laten nemen of moet je dat niet doen? Dan ben je zeker, bloed of niet...
Horen ovulatietestjes ook op te lopen of is dat dagelijks echt verschillend.. Ik zit nu op 16 dagen na eerste dag laatste menstruatie. Eind aug miskraam gehad. En 27 sept weer ongesteld geworden. De foto van de test apart is van vandaag. Ik weet t niet positief maar gaat t de goede kant op of lopen de testen niet op? (Er missen een paar dagen maar daar zat geen verschil in met 10-10)
Dat is heel verschillend je kan ook ineens een knaller hebben! Of je test kan weer aflopen en daarna een knaller! Dus we kunnen niet zeggen of t de goede kant op gaat helaas! Hopelijk heb je snel een knaller.
Iemand hier bekend met de predictor express? Is het test streepje het 1e streepje gezien vanuit het opzuigende gedeelte? Of is dat het controle streepje? Staat een beetje vaag op het doosje of ik ben van slag
Yup. Diegene het dichts bij de urine stick is de teststreep... hoe zag je test eruit? Want 2 streepjes is zowieso positief hoor
Goedenavond Vanmorgen bij de dokter geweest En gesprek gehad dat ik niet ongie ben geworde ... Enndat ik getest had en vaag negatiefe test Ze zei dat ik ook te vroeg konnhebben getest Miss late innestelling aangezien ik 10 dgn terug ofzo bruinverlies heb gehad kon dat miss innestelling zijn hoefd niet kan wel Vandaag een action test gedaan... En zondag weer en dan woensdag weer na de dokter toe om te kijken hoe verder Zien jullie wat op de test En is action een betrouwbare test?