Ik vind Livèn mooi, maar Livén (lie-veen) of Liviën (lie-vie-jen) niet, sorry Herstel: ik zie nu dat ik je berichtje quote pas dat jouw streepje ook naar links staat (leek op de site zelf naar rechts te staan). Ik zeg: doen dus (Livèn)!
Oh, dat zijn inderdaad geen "optimale" betekenissen. Jammer, vind Juliette wel mooi. Sandrine of Séverine misschien een optie?
Ik vind je namenkeuze erg leuk! Uit je lijstje vind ik suzette en liselot erg leuk! Vienn en novalie vind ik een heel andere categorie qua namen. Die zou ik zelf niet kiezen. Ik dacht nog aan de naam maelys (maa ee lie) Vind het een mooie klank bij je andere meiden!
Veel ideeën zeg! Leuk! Liefst hebben we een andere voorletter dan de andere dames. Voor nu blijft bij ons beide Suzette heel erg hangen.. en voor nu gaat hier de voorkeur naar uit, boven lizelot. En bij mij staat Livèn ook nog hoog op het lijstje.