Te veel kolven kan zorgen voor overproductie. De plekken masseren tijdens het drinken en onder een warme douche.
Jaa ben echt fan van dr brown door dat idd Gaat een stuk minder snel had ik t idee altijd Wauw 100cc na de voeding dan zit dat wel snor hoor Nu nog ff zelf goed warm blijven en langer tussen de voedingen laten dan heb je weer een beetje rust! Idd masseren en miss f niet meer kolven Dan denken je boobs steeds dat ze nog meer moeten maken maar volgens mij heb je al meer dan voldoende
Hier werkte infacol averechts.. maar heb goede verhalen gehoord over sab simplex, alleen te bestellen vanuit Duitsland!
Ach die rot darmkrampjes. Heeft onze kleine man ook zo'n last van! Vooral 's avonds en 's nachts. Afgelopen nacht wel goed gegaan trouwens. Wij geven de druppels van vsm, gebruiken een kruikje (kipkep) op z'n buikje, tijdens een voeding even tussendoor extra laten boeren... sabsimplex wel veel over gelezen, zowel positief en negatief. Ik durf het niet zo aan omdat ik ook wel heb gelezen dat darmpjes verstopt kunnen raken.
Ik geef inmiddels Microbiol voor of eigenlijk tegen darmkrampen. Zijn probiotica. Het lijkt wel alsof de krampen wat zijn afgenomen, maar misschien is het nog te vroeg om zeker te zeggen.. Pff, ik ben inmiddels ook erg moe trouwens. Oudste dochter is zo aan het spoken 's nachts. Dan weer ziek, dan weer dromen, dan weer iets anders. Kan ze niets aan doen, maar ondertussen moet ik ook nog elke 3 á 4 uur de fles aan beebje geven.. Ml wil overigens wel helpen, maar ik ben supersnel wakker en hij slaapt nogal eens ergens doorheen.
Ik ben er ook nog hoor dames. Maar word op het moment beetje geleefd lijkt wel. Alle dames die bevallen zijn en die ik nog niet gefeliciteerd heb, bij deze. Poolvos, hopelijk komt jouw kleintje heel snel. D.any zit al ruim over haar geboortegewicht heen. Ik word zelf steeds mobieler. Alleen lijkt mijn wond nu wat pijnlijker te worden. Ik ben al telkens goed aan het afdrogen, maar zag gisteren met mijn camera (kan het anders niet zien) dat het behoorlijk rood zag. Dus maandag even de huisarts bellen en er naar laten kijken. Is niet de bedoeling dat het gaat ontsteken. Verder vinden mijn jongens hun zusje erg lief. Vooral mijn oudste wilt overal mee helpen. Maar ook voor hun is het wennen. Ik geef volledige bv (bij de jongens liep dat voor geen meter) en ik krijg weleens van ze te horen als D.any moet eten: Alweer? Dus weer uitleggen dat ze iedere keer kleine beetjes eet en niet zoals zij
Oh jeetje bjlover lijkt me idd niet goed zou er idd maar even naar laten kijken voor het idd te ver ontstoken is
Dames die gelijk flesvoeding zijn gaan geven.. Hoelang dragen jullie de strakke bh om de boel "af te knellen" ? En de dames die kipkep gebruiken, werkt dit echt tegen kraampjes? Ik wil de kleine meid liever niet aan "medicijnen" hebben.. Ivm kans op verstopping, want m'n zoontje heeft gehad door gebruik inflacol..
Ik geef al vanaf het begin flesvoeding. Heb alleen tijdens de kraamweek 1,5 dag iets last van stuwing gehad maar voor de rest niets. Dus geen ervaring met 'afknellen'. De warmte van de kipkep lijkt wel te werken. Bij ons wordt hij er op een gegeven moment wel rustiger door.
Ja hier ook alweer krampjes sinds een paar dagen, zo zielig! Typisch, ze beginnen vaak vanaf een week of 2 en ja hoor zodra we de 2 weken grens gepasseerd waren.. . Mijn zoontje had er ook al last van, hoopte dat ons tweede kindje het niet zou krijgen maar helaas. Ik drink thee die zogenaamd goed werkt voor de spijsvertering, geen idee of het echt werkt. Als die kipkep lijkt te werken bestel ik er misschien wel eentje en vraag ik of mijn schoonouders hem mee kunnen nemen. Sab simplex zal hier niet te verkrijgen zijn gok ik zo . Infacol hebben ze hier wel, maar weet niet of ik zin heb om echt met de middeltjes te gaan beginnen.
Om 22u n fles gegeven van 90cc... Heeft ie 60cc van op.. maar hebben we ruim de tijd voor genomen.. zo lang blijf k snachts echt niet hangen met bv. Heeft ie 3u geslapen. Toen gewoon bv, die 30cc uit flesje nog geprobeerd te geven.. maar nee, al te slaperig. En maar weer 2u geslapen! Zucht.. Of hij krijgt er te weunig uit,. Of hij is gewoon te luie drinker. Hij is zo snel wel in slaap. Soms dan leg ik m weer in bedje en dan bedenkt ie zich na 5min dat ie nog honger heeft! Dat schiet toch niet op..
Ahh helemaal niet handig! Zeker niet als hij na 5 min aangeeft nog hongerig te zijn. Heb je de trucjes al geprobeerd? Hem onder z’n voetjes kietelen, of uitkleden zodat ‘ie niet te warm en slaperig wordt? Halverwege voeden luier verschonen om ‘m een beetje wakkerder te krijgen? De ervaren dames hier hebben er vast nog 10 voor je Hou vol! Komt goed!
Ja k leg m aan 1 borst 15min, dan verschonen en dan dus de andere borst. K kriebel zn voetjes.. kin.. Optillen om te boeren tussendoor. Weet niet wat k nog meer kan doen Nou meld ie zich ook alweer krap 2,5u.. en na 5min moet ik m alweer wakker houden. Maar oweee als k m eraf haal!
@Appelsientje89 och meisje je put je zelf compleet uit zo ! Denk je wel een beetje om je zelf , zo te horen probeer je wel dingen om hem wakker te krijgen dus daar ligt het niet aan !!. Komt er voor hem wel genoeg uit? Het klinkt alsof hij er te hard voor moet werken. Onze dame komt s,nachts om de 4 uur ongeveer dus dat doet ze netjes .....
Miss gewoon fulltime even kolven en het is flesjes geven! Het klinkt niet leuk maar miss lukt het zo per direct uit de borst niet en bijkomend voordeel is dan dat jij miss door kan slapen je man het een x snachts kan doen zodat jij even bij tankt ?
Och zalig! Dat hoopte ik ook zo nu het qua gewicht mag op verzoek. Niet dus. Gebruik nog steeds tepelhoedje, dat kost meer moeite.. maar zonder lukt m nog steeds niet en word ook nooit wat vrees ik.. Mn borsten blijven te strak, hij krijgt m niet goed te pakken. Kan het soms heel iets rekken met n speen. Marja dat ben je ook weer wakker om 2,3x die speen opbouwen erin te proppen. Hebben de dames met kunstvoedimg ook zn strijd? In mijn beleving is dat zoveel sneller en minder gedoe.