hallo dames, Ik ben overtijd, 4 dagen. Dus ik ben gaan testen. Ja hoor ik zie een streepje maar ik ben heel erg onzeker. Ben ik zwanger of niet? Zie afbeelding.
Dat is voor nu vrij logisch...omdat je zwangerschap het tegenhoud. Dit kun je zelfs nog wel een keer voelen. Had ik ook bij mijn vorige zwangerschap. Succes meis...vandaag niet getest?
Gefeliciteerd! En tja er is vanalles bezig in je baarmoeder en dat voelt een vaak bijna hetzelfde als een aankomende menstruatie.
Ja ik zou ook echt wel twijfelen met zo’n test! Gefeliciteerd hoor! Menstruatiekramp heb ik bij beide zwangerschappen gehad tot zo’n 16 weken
ik heb vanmiddag opnieuw getest. het was wel een middagurine dus ik moet echt geloven dat ik zwanger ben. ik heb 3 keer een test gedaan. de eerste en de tweede waren getest met ochtendurine. zie foto. Het is de eerste keer dus allemaal extra spannend! volgens mijn berekening ben ik 4 weekjes zwanger. Bedankt voor jullie reacties. dat gaf me wel zekerheid. daar ben ik echt blij mee. het is gelukt binnen het jaar.
Ze lopen mooi op maar als je door wilt testen (wat mij echt overbodig lijkt) zou ik wel steeds dezelfde testen gebruiken aangezien je aangaf daf je erg onzeker bent.... verschillende testen kunnen er anders/lichter/donkerder uitzien namelijk