Ja hier ook alles goed. Zo rond drie uur 's middags begint het maagzuur gedoe, maar dat is goed te doen. Beetje gevoelige borsten. Soms was last van mijn onderrug. Moe ben ik ook, maar slapen is echt een ramp. Misschien komt het door het verhuizen, maar ik word ongeveer ieder uur wakker. Best vermoeiend . Ik wacht inderdaad even af wat het ziekenhuis zegt over een vk bellen. Heb je het ziekenhuis al gebeld? Wanneer mag je komen voor de 1e echo?
Ligt denk ik niet aan het verhuizen want ik heb het ook. Vaak wakker en dan nooit meer in slaap komen. Ik droom ook bijna elke nacht hele rare dingen Ga vandaag even bellen naar het ziekenhuis ben benieuwd!
Jaa, al gedaan @indy90 . Ik heb gewacht tot het zh daar een go voor gaf. Ik ga alleen niet naar de verloskundige, maar naar de gyn int zh.
@Lotusbloempje ik heb met tranen in mijn ogen je verhaal terug gelezen. Ik vind het zo erg voor je. Ik hoop stiekem dat het toch niks was maar het klinkt helaas niet zo.. ik wens je heel erg veel sterkte ! een hele dikke knuffel van mij xx @dame82 hoe gaat het met jou ? ook heb ik met tranen jouw verhaal gelezen. Ik hoop zo dat het bloedverlies afgezakt en alsnog een hele mooie echo gaat krijgen. @indy90 je testen zien er super uit. Ik heb nog geen verloskundige gebeld. Ik ga eerst naar het ziekenhuis voor de 1e echo en dan hoor ik of ik daar onder controle blijf of naar de verloskundige mag. Ik heb bij mijn zoon een gecompliceerde keizersnede gehad en laatst zeiden ze dat ik in het ziekenhuis onder controle bleef. Ik had de verloskundige praktijk die mij hielp met mijn zoon wel fijner gevonden.. ik vind het daar toch iets persoonlijker en meer betrokken. ik heb dat wel aangekaart in het ziekenhuis dus we horen wel de 30e wat het gaat worden. @beebj gefeliciteerd met je neefje ! mooie naam ook @Secretangel Ik herken je vlagen van onzekerheid heel goed hoor (had je vast wel begrepen van mijn verhalen eerder haha). Het is gewoon een spannende tijd. Ik probeer nu meer te genieten en positief te denken. Ik heb ook een leuke afleiding gevonden. @aicirtap hoe gaat het met jou ? Hier gaat het goed. Ik heb een leuke afleiding gevonden. Ben bezig met een pixel babydeken van woezel en pip te haken langzaam aan beginnen nu ook de kleine dingetjes te komen. mijn borsten beginnen gespannender te voelen, moe en buikkrampjes (darmen) en die maagzuur blijft maar komen. Sinds deze ochtend heb ik de hele tijd lichtflitsen/lichtbolletjes voor mijn ogen als ik ga staan. Zou dat mijn bloeddruk zijn ?
14 november pas eerste echo lang wachten nog maar dan is het ook maar direct duidelijk met een kloppend hartje enzo. Kan niet wachten.
Ben ook wel benieuwd hoe het met @dame82 en @Lotusbloempje is. Hier voel ik mij af en toe beroerd, dan moet ik echt gaan liggen, anders ga ik gevloerd... pfff. Darmen zijn ook nog steeds van slag. En heb hele zere tepels. Vind het zo spannend de echo morgen!! Hopelijk daarna de verloskundige bellen!
Hier is het bloedverlies weer overgegaan in bruinverlies. Maar deze bloeding was wel veel meer dan de vorige twee keer. Enige waar ik een sprankje hoop uit kan halen is dat ik geen krampen heb. Maar vd andere kant zegt dat ook niet alles...dit kan toch niet goed blijven gaan?! Ik hoop morgen op duidelijkheid! Ook wil ik dat ze eens goed gaan kijken of ze de oorzaak ervan vinden. Dit ga ik echt niet nog weken trekken zo. Marissie EINDELIJK je eerste echo morgen Ik heb vertrouwen dst dat goed gaat komen! Indy dat is nog even wachten zeg...maar beter als een vroege echo kan ik je vertellen Lotusbloempje, denk aan je meis Andere dames goed te horen dat jullie geen bloedverlies hebben en volop in de symptomen zitten! Keep on going!!!!!
Kan het me goed voorstellen @dame82 , maar toch heb ik bij jou nog goede hoop eerlijk gezegd. Ik duim!
In heb bij jou ook nog goede hoop. Bloedverlies kan ook van iets anders af komen.. ik ga duimen voor een hele mooie echo morgen x
Jep @anak2 , hier ook de lage rugpijn. Genoeg rusten tussen je werkzaamheden door en veel van houding wisselen.
Ook ik hoop erop dat het nog goed komt voor je! Heb wel verhalen gelezen van erge bloedingen met stolsels en krampen en toch gezonde baby's. Hoop inderdaad wel voor je dat ze morgen wat vinden dan weet je ook gewoon hoe het komt. Die onzekerheid is echt killing. Zet m op meid dikke knuffel! Ik moet inderdaad nog een tijdje wachten maar ben dan al 8 weekjes dus als alles goed is ben ik dan wel een stuk dichter bij de veilige zone.
Ik hoop dat jullie gelijk krijgen dames! Lastige is dat ik nergens op af kan gaan...vorige keer voelde ik ook niets en bloedverlies. Dat is hetzelfde gebleven! Wat ik niet los kan laten is de gedachte dat het vruchtje te klein was en nu dus gestopt met groeien misschien.... het wordt een spannende echo. Vorige keer was ik niet echt nerveus, omdat ik overtuigd was dat het niet goed zou zijn. Komende echo gaat, hopelijk inzicht geven. Dus de zenuwen zijn er wel al!
Oh no patricia Het hoeft niets te betekenen, maar je wilt het gewoon niet als je zwanger bent! Ken je gevoel zo goed Spannend meis... gelukkig dat de echo al verplaatst was. Hopelijk gaat dat je wat meer rust geven! Bruin/bloedverlies en zwanger zijn zou verboden moeten worden
Nee inderdaad. Bloed is eng. Mijn moeder heeft ook bij alle zwangerschappen gevloeid. Hopelijk zit het goed en een knipperlichtje donderdag. Dagen duren zo lang
Ja en al mocht het roze overgaan in rood, dan is het nog niet meteen game over. Kijk maar naar mij! Maar doodeng is het zeker! En de angst die je krijgt om naar de wc te gaan, echt niet leuk De dagen voelen als weken...en dan mag ik al na een week weer terugkomen, voor mijn gevoel was de vorige echo een maand geleden! Sterkte meis! Heb je iemand waar je je hart kunt luchten?