is dit nu pesten?

Discussie in 'De lounge' gestart door cat2, 10 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Denk ook helaas dat het zonde van mijn energie en tijd is.
     
  2. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.276
    25.746
    113
    Nee hoor, dit spelletje speel ik niet met je mee.

    Wat ik wel graag zou zien, is dat je bewijst dat ik er compleet naast zit. En dat zou o.a. kunnen door in te haken op de positieve draai die een aantal zeer geduldige dames aan dit topic proberen te geven.
     
  3. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Zal ik dan een handje helpen? Misschien voelt ze zich dan wat beter.

    T’s: je hebt gelijk. Je bent inderdaad eenzaam en wat ontzettend sneu voor je dat niemand hebt die je aardig vind.

    Hoewel ik het er wel mee eens ben dat er op Zp wel heel vaak met psychische stoornissen gestrooid worden. Ook in andere topics. Zo’n traject doorlopen kost onwijs veel tijd en hier op Zp weten een aantal dames aan de hand van een paar berichten (van iemand die ze niet kennen) gelijk wat iemand mankeert.

    Maar goed, ik heb oprecht medelijden met je, dus je mag pb’en hoor.
     
  4. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Is het bij jullie ook z'n schandalig mooi weer :) wij gaan dus inderdaad zoals ik al eerder zijn naar de kinderboerderij (ik en mijn kids)
    Gauw even een mama van school een appje gestuurd zij gaat ook met haar jongens.
    Wie nog meer leuke plannen voor deze middag:)
     
    Chocolat, Nescio, Zonnestralen en 5 anderen vinden dit leuk.
  5. ellessinia

    ellessinia Actief lid

    13 nov 2014
    499
    477
    63
    Boh ts, wat moet het verschrikkelijk zijn om zo in het leven te staan als jij. Bij jou is het glas niet half leeg, er zit slechts een druppel in.

    Vanuit jouw beleving/ervaring/karakter etc, geloof ik oprecht dat jij bepaalde reacties als zeer negatief en vervelend ervaart. Maar! Er zit ook een heel aantal reacties tussen die empathisch, meelevend en geïnteresseerd zijn, maar ik denk dat het voor jou gewoon niet mogelijk is om die te herkennen. Vriendelijkheid herken jij niet ook al staat het voor je.

    Je vraagt om een luisterend oor, om interesse, om een vriendin. En dat alles heb ik hier, tussen alles reacties, zeer zeker voorbij zien komen. Grote kans dat jij nu al tegen mij wil zeggen: "Ja, maar ook heel veel negatieve reacties!" En dat is echt zo verschrikkelijk treurig. Want in plaats van dat je de moeite neemt om de oprecht geïnteresseerden te woord te staan, is daar in je hoofd helemaal geen ruimte voor, want dat zit propvol met teleurstellingen.

    Sterkte.
     
    Chocolat en Justme1985 vinden dit leuk.
  6. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Doe ik mee!

    32, moeder van 2 jongens! Getrouwd, werk 4 dagen in de HR. Nou ja nu even niet want ik ben met verlof (dus veel hier te vinden ;)

    Hobby's: borrelen met vriendinnen, sauna/winkelen/tut dingen, theater, series en lezen.

    En jij ts, wat doe jij zoal? Wat heb je gisteren en vandaag gedaan met het mooie weer?
     
    Chocolat, Nescio, Debaky en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  7. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    We hebben gisteren een kitten opgehaald. Kinderen zitten op school en de jongste opvang. Ik werk thuis vandaag, maar schiet nog niet echt op. Morgen zijn ze vrij ivm een evenement in het dorp dus ik blijf lekker kroelen met de kleine kater.
     
    Hopsatee en paula1984 vinden dit leuk.
  8. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Heel mooi en oprecht omschreven.
     
    ellessinia vindt dit leuk.
  9. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Awww wat leuk♡♡ hebben ze nog geen herfstvakantie bij jou?
     
  10. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Wat gezellig :)

    Wij gaan zo ( gewoon met ze viertjes ) lekker naar het strand, we wonen aan de kust dus dat is handig. M'n oudste zoon neemt zijn voetbal mee en de jongste wilt garnaaltjes vangen en een zandkasteel bouwen. Ik neem een flesje hugo mee want hey, het zonnetje schijnt en m'n man rijd :roflmao: en heb lekkere hapjes mee genomen om te snacken. We letten niet op de tijd dus geheid dat we daar tot vanavond nog wel even zitten :D
     
    Chocolat, Nescio, Hopsatee en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Iemand trek in popcorn? Borrelnootjes? Wijntje ook al is het vroeg... jullie zijn welkom hoor!
     
  12. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Nee, volgende week pas. Dus ze moeten nog een weekje bikkelen op school ;) Maar na schooltijd gaan we naar de kermis, daarna moet de oudste zwemmen. Morgen hele dag markt, muziek, kermis en feest dus vandaag houden we het redelijk rustig.
     
    paula1984 vindt dit leuk.
  13. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

     :roflmao: heerlijk wat genieten dat jullie zo vlak bij de kust wonen. Genieten van iets heel kleins als garnalen vissen en voetbal, jullie zijn wat dat betreft net als wij :thumup: geniet ervan veel plezier met elkaar!
     
    DastyQueen en Debaky vinden dit leuk.
  14. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113

    Ik doe ook mee.

    Ben 32 jaar, mama van twee prachtige kinderen van 10 en 6. Al kan ik zs momenteel echt achter het behang plakken het blijven m'n twee grote trotsen. Woon al 13 jaar samen met de papa van mijn kids. Meneer wilt alleen trouwen als het belasting technische goed uitkomst :roflmao: mannen... Anyway, we zijn zielsgelukkig en gaan nu lekker genieten van het mooie weer.

    Who is next?
     
    Chocolat, Nescio, Hopsatee en 2 anderen vinden dit leuk.
  15. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ik hoor net dat @Debaky aan de hugo gaat dus blijkbaar niet te vroeg haha
     
    DastyQueen en Debaky vinden dit leuk.
  16. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.276
    25.746
    113
    Haha, het is altijd ergens 17 uur zeggen ze toch! Heerlijk een wijntje :D
     
  17. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Huh? Ik dacht altijd dat de herfstvakantie gewoon voor heel Nederland het zelfde was. Is dat ook al gesplitst joh. Zucht...
     
  18. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Dat tref je dan met Kermis in oktober nog dit mooie weer. Veel plezier :thumup:
     
  19. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Voor een hugo is het nooit te vroeg :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    paula1984 vindt dit leuk.
  20. Justme1985

    Justme1985 Fanatiek lid

    16 okt 2009
    1.028
    641
    113
    Aan jou en je geduld ligt het in ieder geval niet :thumup: had alleen toch wel "fijn" geweest als TS dit ook inziet
     
    Debaky vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina