Net gebeld, gyn zegt geen reden te zien voor eerder onderzoek dan begin november. Ik kreeg te horen dat er eigenlijk nog weinig kennis is over het i.c.m. rijpen van follikels? Het zou normaal zijn dat het nog schommelt en advies is om geen testen meer te doen en anticonceptie te gebruiken tot de afspraak in november.
Hmmm ik zou daar dus dwars tegen in gaan en bij de huisarts een bloedtest eisen op hcg. Het zou betekenen dat jouw lichaam al vanaf je eerste posi predictor een eitje aan het laten groeien is en dat lijkt me zeer onwaarschijnlijk. Wat vind je zelf van het antwoord van de gyn?
Ik weet het eigenlijk even niet, Ik heb dezelfde twijfels als jij, maar ik heb er in tegenstelling tot vk en gyn niet voor doorgeleerd. Aan de andere kant.... intuïtie is ook erg belangrijk en klopt bijna áltijd. Ik denk zelf dat ik van t weekend nog eens een test ga doen en dan als er aanleiding is volgende week nog eens bellen of eerder als er aanleiding toe is.
Weet je.. Ik snap heeeeel goed dat dat stikmoeilijk is. Maar niemand kan iets voor je doen nu, dan afwachten. Hopelijk hebben je HA en Gyn t mis en ben je zwanger. Maar anders weet je over 3 wk hoe en wat verder. Want wat kan een gynaecoloog nu voor je doen? Knuffel hoor!
Nou... ze kunnen bloedprikken op hcg en dan de oploop checken. Ze kunnen een echo maken om te kijken of er inderdaad een follikel zit van minimaal 18 mm (gyn heeft meer verstand van follikels dan een vk heeft, dus de kans dat het fout gezien is, is zeker aanwezig). Ze kunnen dus in mijn ogen een stukje onzekerheid wegnemen. Maar ik ben daar wellicht net wat anders in
Ja, ik snap t gevoel wel. Maar er is al gekeken, het blijft denk ik onzeker. Ikzelf zou hoe moeilijk ook toch afwachten. Je hebt er toch helemaal 0.0% controle op.
Nieuwe ontwikkeling: vk belde net, de echo van gister is besproken met de gyn (los van afspraak bij de huisarts vanmorgen) En morgen moet ik me melden op de poli om bloed te laten prikken en nog een echo te maken omdat gyn toch denkt aan buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Tjeeee ik weet even biet wat ik hier mee moet. 1 ding is zeker: baarmoeder is leeg
Spannend die echo en bloedprikken. Wat fijn dat je toch niet nog 3 weken hoeft te wachten. Ik duim dat de gyn wel morgen iets in je baarmoeder ziet zitten meis (echo apparatuur bij de gyn is vaak beter dan bij de vk).
Jeetje meid wat wordt jij heen en weer geslingerd tussen alle mogelijkheden!! Ik hoop van harte dat je goed nieuws krijgt, maar hoe dan ook wat meer zekerheid. Ben benieuwd wat er uit komt vandaag (jij natuurlijk helemaal) succes!!
Bedankt voor jullie lieve berichtjes, het waarde is 33.9 En i.c.m. echo is het bijna zeker geen bbz. Maandag nog 1 keer bloedprikken. Zo blij hiermee.
Fijn dat het toch geen bbz is. Heeft de gyn nog gekeken naar je eierstokken waar de vk een follikel zag van 18 mm en ook een cyste?
Follikel bleek geen follikel, de cyste is er waar de miskraam vandaan is gekomen. Moet zeggen dat het tot het laatst spannend bleef aangezien de bloeduitslagen er nog niet waren. Maar met deze hcg waarde is er geen reden tot zorgen. De afspraak van begin november is afgezegd.
Wat ik al dacht en zei dus geen follikel. De waardes zijn idd wel te laag voor jouw termijn. Hopelijk is het maandag gezakt en herpakt je cyclus zich hierna weer prachtig
Helaas nog steeds geen duidelijkheid....hcg niet gedaald maar ook niet gestegen. Gyn snapt het ook niet. Morgen moet ik terugbellen voor weer een echo en weer bloedprikken. Ik had echt verwacht dat de hcg waarde gezakt zou zijn. Later deze week dus meer.