1 t/m 15 juni 2018

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Judith01, Sep 25, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Myz

    Myz Actief lid

    Jul 11, 2017
    313
    238
    43
    Female
    Mee eens! Werk ze :thumup:
     
    Judith01 likes this.
  2. Lesa

    Lesa Niet meer actief

    Verschrikkelijke drukke dag.
    Nu snel wat werk afmaken en hopelijk kan ik om half 10 in bad en daarna slapen! Ben ben op!! Van 06:00 t/m 20:45 aan 1 stuk door bezig geweest.
     
  3. Sharonneke88

    Sharonneke88 Actief lid

    Aug 1, 2017
    439
    381
    63
    Female
    Sow dat is ambitieus!! Ik maak ook van die
    Lange dagen met dat verhuizen, maar ik zorg wel dat ik in de middag even naar bed kan. Vooral die woonboulevard zuigt het leven uit me haha:D. Over twee weken moeten we over en moet dit huis leeg ziin. Nu begint het toch een beetje spannend te worden.

    Maar als ik dan lekker op de bank lig met mijn twee super knuffelige katten, dan voel ik me toch ff heerlijk en slaap ik heel rustig. Fijne dag allemaal morgen! Slaap lekker:thumup:
     
  4. Patri1982

    Patri1982 Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    1,118
    266
    83
    Female
    Werken en moeder zijn.
    Pfff, wat een tijden dames. Ik zit gelukkig in het onderwijs, dus ik heb nu een week vakantie. Mijn man is ook vrij, dus hij zorgt ook voornamelijk voor de kids terwijl ik een beetje op de bank lig. Ik merk wel dat ik de kinderen snel er uit stuur, terwijl ik dat normaal gesproken nooit doe!
     
  5. debby25

    debby25 Fanatiek lid

    Oct 17, 2010
    1,773
    324
    83
    Verkoopster Juwelier
    Tilburg
    Goedemorgen meiden,

    Hier een zenuwachtige kip:rolleyes: en dan mag ik ook pas om 16:15 komen voor de echo. Deze dag gaat laaaaaaang duren hahaha

    Qua misselijkheid weet ik me goed te doseren met me eten, niet te veel en niet te lang niks en dan gaat het super. Maar idd moe pffff:( ik werk met mijn zus en die weet het natuurlijk. Iedere keer rond 4 uur zegt ze: je bent op he? Ja en dan begint het gapen. 32 uur werken een dochter van 3,5 En het huishouden is soms wel erg vermoeiend. Gelukkig weet ik dat ik de vorige keer idd ook na het eerste trimester overal vanaf was...nog 5 weken :eek:

    Succes andere meiden die vandaag voor de echo mogen...:thumup: ik zal spammen
     
    rhea90, Rainbow88, Elz85 and 2 others like this.
  6. itsann

    itsann Actief lid

    Aug 20, 2017
    475
    359
    63
    Female
    Succes en veel plezier voor de meiden die vandaag hun eerste echo hebben!! :D
     
    Elz85 and debby25 like this.
  7. Lesa

    Lesa Niet meer actief

    Ik wil de dames die hun echo hebben vandaag succes wensen.
     
    Elz85 and debby25 like this.
  8. Sharonneke88

    Sharonneke88 Actief lid

    Aug 1, 2017
    439
    381
    63
    Female
    Amen! Ik heb ook lekker een week vrij! Mij moet mijn vent ook niet te veel vragen haha. Eindelijk even rust :roflmao:
     
  9. BonnieH

    BonnieH Actief lid

    Jan 25, 2017
    201
    107
    43
    Female
    NULL
    NULL
    Succes vandaag voor de dames met een echo!

    Hier nog een paar daagjes wachten
     
    debby25 and Elz85 like this.
  10. kleintje85

    kleintje85 Bekend lid

    Apr 5, 2015
    598
    174
    43
    ik ben finance assistent
    Den Helder
    Gefeliciteerd dames met de mooie echo!!

    Ik heb zojuist voor het eerst overgegeven en veel ook (jeeeeej :D) . Het bruin verlies wordt minder. Het gaat nu 3 dagen de goede kant op.

    Om 11 uur heb ik mijn echo. Mijn hoop is nu weer beter.

    Succes dames met echo vandaag!
     
    itsann, Judith01 and debby25 like this.
  11. Judith01

    Judith01 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    709
    552
    93
    Succes met de echo vandaag! Wel de foto's spammen hè!

    Ik moet nog een week! Maar hoe later hoe korter ik maar hoef te wachten tussen deze en de volgende:D
     
    kleintje85 likes this.
  12. Lief87

    Lief87 Actief lid

    Nov 19, 2014
    317
    119
    43
    Female
    Succes dames vandaag met de echo's spannend! Vandaag over 2 weken ben ik eindelijk aan de beurt :D:D
     
  13. Lesa

    Lesa Niet meer actief

    Ach drukke dagen ben ik wel gewend.
    maar merkte gister dat ik er veel moeite mee had.
    draaierig en moe.
    Ik zit onder de pukkels niet normaal joh!! Dit heb ik nooit eerder gehad.
    Vandaag rustig thuis werken.
    De kids lekker in hun pyama. Kijken of het mijn gaat lukken met de kids om smiddag een dutje te doe.

    @ echo,s hoelaat mogen de dames? Hou ik de form meer in de gaten. Ik ben heel nieuwsgierig!!
     
  14. Myz

    Myz Actief lid

    Jul 11, 2017
    313
    238
    43
    Female
    Succes allemaal vandaag!
     
  15. debby25

    debby25 Fanatiek lid

    Oct 17, 2010
    1,773
    324
    83
    Verkoopster Juwelier
    Tilburg
    Kwart over 4 pas o_O net de strijk gedaan...zo boodschappen doen, dan met muppet cadeautje kopen voor opa die is jarig (mooiste cadeau vind hij een goeie echo) dan nog even knutselen voor hem en dan daar afgooien...en op naar het ziekenhuis. Ben blij dat ik wat te doen heb:rolleyes:
     
  16. debby25

    debby25 Fanatiek lid

    Oct 17, 2010
    1,773
    324
    83
    Verkoopster Juwelier
    Tilburg
    Hahaha waar je maar blij mee kunt zijn hè ;) fijn dat het goed gaat meis!!! Nog een half uurtje voor jou:D
     
  17. Libra89

    Libra89 Bekend lid

    Aug 10, 2017
    798
    472
    63
    Female
    Succes iedereen die een echo heeft vandaag!

    Ik voelde me een beetje aangesproken toen er gezegd werd mensen die op de lijst staan maar niet reageren. Vind niet echt dat ik me hoef te verantwoorden want lijkt me vrijblijvend hoe vaak je wel of niet reageert. Maar zal toch even zeggen waarom ik me rustig houd... twee maanden geleden heb ik een MA gehad en ben ik van een roze wolk gedonderd. Nu hou ik me rustig tot de eerste echo uit zelfbescherming denk ik.

    Ik lees af en toe met jullie mee maar nog een keer een test doen... allemaal symtomen die ik niet heb. Dat soort dingen lezen maak ik mezelf alleen maar gek mee. Kan heel goed begrijpen dat andere vrouwen het fijn vinden die extra bevestiging door nog meer te testen maar ik heb persoonlijk gewoon geen rust tot de eerste echo. Dat is de rede dat ik nu ook weinig reageer.

    Ik hoop gewoon dat dit keer alles goed is word er zoveel mee geconfronteerd. Zit bijvoorbeeld ook op werk met twee collega's die het al aan iedereen bekend hebben gemaakt dat ze zwanger zijn en van mij weet nog niemand het. Ze zijn net wat verder dan mij maar schreewden het al vroeg (7 weken) van de daken. Moet af en toe echt op mijn tanden bijten, hoe zouden jullie hiermee omgaan? Ik durf het gewoon nog niet te vertellen en mijn man wil het ook nog niet aan de grote klok hangen. Vind het echt niet makkelijk voel me af en toe zo alleen en alsof ik met een geheim loop (van mijn missed abortion weet ook niemand).

    Nogmaals succes iedereen die de echo vandaag heeft ik hoop op positief nieuws voor jullie!
     
    Sharonneke88, Myz and Sooff28 like this.
  18. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    Jan 13, 2014
    3,648
    305
    83
    @Libra89 Ik snap je hoor! Ik ben ook meer een stillere meelezer en afentoe zal ik eens reageren. Das ieder zijn keuze he :)

    Iedereen met een echo, succes vandaag!
     
  19. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    Jan 13, 2014
    3,648
    305
    83
    Ik heb het net al op het werk moeten vertellen.
    Gisteren niet kunnen gaan werken owv misselijkheid. Vandaag dokter geweest en hij zette op het doktersbriefje 'Zwangerschapsmisselijkheid'.
    Mss maar beter zo, hopelijk ontlasten ze me dan een beetje :)
     
  20. Lesa

    Lesa Niet meer actief

    Zit je de helft van de dag in zenuwen.
    Fijn dat je druk bezig bent dat breekt de tijd.
    Ik ben erg benieuwt...
     

Share This Page