nee zaterdag krijg ik bericht. ze doen gelijk een biopsie, pgd test om te kijken welke aangetaste gen bevat en welke gezond is.
Fijn! Ook fijn dat het mee valt. Weer iets kunnen afstrepen en dichter bij de terugplaatsing en een zwangerschap. Hopen op een goede uitslag zaterdag
Nee helemaal niet, gezellig blijven. Jij weet als geen ander wat wij nu allemaal doormaken en door o.a. jou weten we waar wij het voor doen En inderdaad, ik hoop net als @Nienid dat het hier over een tijdje alleen maar roze is!
Ik heb morgen de terugplaatsing om 13:30... het is zo'n onwerkelijke gedachte dat er vanaf morgen gewoon een bevruchte eicel in mijn baarmoeder zit!! Nu maar hopen dat ie doorheeft dat ie gewenst is en lekker blijft plakken!! Pfffffffff.... Heb nog nooit zo dicht bij een zwangerschap gezeten!
Spanneeend! en ook een heel bijzonder moment vond ik zelf. Vergeet niet een fototje te maken van het embryo. Wij hebben dit ook elke keer gedaan. Is toch de eerste foto van je kind
Zo dames nu de 2e dag na de punctie verloopt begint mijn napijn ineens erg vervelend te worden. Gisteren was hij ook aanwezig hoor maar vandaag iets meer trapgelopen dan normaal... Heb continu een druk op mijn blaas alsof ik heel nodig moet plassen en buikkrampen, zal wel door de punctie komen.. wat zijn jullie klachten geweest na de punctie? Ik denk dat ik vroeg naar huis ga en lekker op de bank ga liggen met een kruik....
hoi hoi, vervelend! ik ervaar het beetje als menstruatiepijn en soms ineens laag in de buik steken. Merk het vooral dan ook ja als je heen en weer loopt, trap op en trap af. rustig aan doen is dan beste medicijn.
Dat is echt vervelend dat je zo'n last ervan hebt. Het is helaas wel herkenbaar. De dag na de punctie had ik ook veel last van pijn helemaal onderin, vooral tijdens het plassen. Dat gaat gelukkig wel snel over hoor. Een gek idee he, dat je zo meteen en embryo binnen krijgt. Is ook best een gek moment. Geniet daarvan en doe lekker rustig aan. X
Blijf lekker mee kletsen. Super fijn om te lezen dat alles wat wij nu doormaken niet voor niks is. Gaat het goed met je zwangerschap? Hoe voel je, je?
Thanks! Ik voelde me helemaal top. tot gisteravond. kreeg enorm last van zuuraanvallen en daarna van mijn darmen. Vies verhaal maar heb de hele nacht op de wc gezeten. Woog vanmorgen 2 kilo lichter dan normaal. Zoveel vocht verloren dus. Dus even in de gaten houden dat ik niet uitdroog. Mij hele afweersysteem is naar de knoppen. Desondanks voel ik me enorm gezegend dat ik dat ik dit mag meemaken. Kan niet wachten tot de eerste echo.
Na de teleurstellende test mocht is gelukkig stoppen met de utrogestan. Daarvan heb ik de meeste bijwerkingen ervaren. Ik heb een evaluerend gesprek gehad met het ziekenhuis. Ik vind het super fijn dat ze dit doen. Ze vragen hoe het met je gaat, hoe je het traject hebt ervaren en wat je nu verder wilt. Die laatste vraag vond ik lastig om te beantwoorden. We hebben nog 2 cryo's... Alleen ik vind het zo vervelend om zo bewust bezig te moeten zijn met het krijgen van een kindje. Op het werk ga ik steeds eerder weg of kom ik later, omdat ik weer een echo heb en dit breekt op. Daarom wilde ik eigenlijk niet meteen doorgaan voor een cryo terugplaatsing. Gelukkig hoef je maar 1 echo te laten maken om je baarmoederslijmvlies te meten en daarna wordt de tp ingepland. Je hoeft ook geen hormonen te slikken/ spuiten. Mijn man wilde graag wel meteen doorgaan. Hij is lekker nuchter en rationeel. Dat is wel prettig, want zo houden we elkaar in balans. Dus.... toch besloten om volgende week zaterdag 28 okt. een echo te laten maken (mooi in het weekend, zodat ik niet weg hoef op het werk) en dan waarschijnlijk op maandag of dinsdag een tp te laten doen. We hebben natuurlijk nog wel een kans dat het cryo niet goed ontdooid. Heeft iemand hier ervaring met het terugplaatsen van een cryo? En ontdooien ze er eentje of beide? Nemen ze eerst de beste?
Ik! ligt er aan hoe ze ingevroren zijn. In principe ontdooien ze gewoon 1 en beginnen ze met de beste. Mocht deze het niet redden gaan ze de 2e ontdooien. Ik had ook cryo in natuurlijke cyclus en dat vond ik echt heerlijk. Het heeft me uiteindelijk niks opgeleverd toen maar er zijn enorm veel succes verhalen met cryo's.
Wat fijn dat alles zo goed voelt @indy90! Het is je zo gegund joh! @Iejoor57 ik heb helaas geen ervaringen, lijkt me een moeilijke keuze om te maken... sterkte er mee gewenst! Ik heb het idee dat ik wat aan het opkrabbelen ben na stoppen met de pil. Blijkbaar doet de deca me hiet zoveel, alleen soms wat hoofdpijn. Het is dus echt de pil die me in een heks veranderd. Volgende week maar 2,5dgn werken, daarna een lang weekend (woensdagavond tm zaterdagmiddag) weg met mijn man en wat vrienden, dus dan zal de tijd lekker snel gaan. En volgende week vrijdag eindelijk tijd voor de Gonal-F!
yeahh eindelijk beetje schot in de zaak! en top dat je van die rot pil af bent wat een vreselijk ding he. Zou het ook even aangeven bij je arts. Mocht je ooit weer een behandeling moeten ondergaan zou het toch wel fijn zijn als je die ellende niet meer hoeft mee te maken.
Tegen misselijkheid en zuuraanvallen helpt het soms om gemberthee te maken. Gewpon kokend water op een aantal schijfjes verse gember gieten. Even af laten koelen en opdrinken. Moet je alleen wel van gember houden
Ik haat gember dus dat word niet wat. Mijn maag krampt af en toe helemaal samen wat een hele nare pijn veroorzaakt. Heb rennies gehaald helpt redelijk. Maar denk echt dat het gewoon een virus is dus toch gewoon doorgaan en hopen dat het snel weg is.
Hoi lieve dames! Niet meer meegeschreven maar wel meegelezen Voor de zwangere dames: van harte gefeliciteerd dikke kus voor jullie. Hier vandaag post gehad, 8 november intake en 29 november vervolg gesprek. Spannend! Hopelijk valt het allemaal gunstig met mn cyclus.Gaat erom hangen hihi. Op welke dag van de cyclus moesten jullie starten met de pil? Xx
Dat dacht ik al moest je perse dag 1 starten of mocht ook dag 3 of 4? Ik ben veels te ongeduldig, na mijn berekeningen is de afspraak net 3 dagen "te laat". Dus moet dan een cyclus wachten.