Clearblue ovulatietest smiley

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door mxm, 21 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mxm

    mxm Niet meer actief

    Hoi iedereen!

    Ik heb even een vraagje,
    Ik heb vannochtend een smiley gekregen op mijn ovulatietest.
    Nou hebben wij afgelopen woensdag, en gisteravond/vannacht sex gehad. Wij hebben bijna geen mogelijkheid om het vanavond/morgen nog eens te doen voor deze ronde.. kan dit genoeg zijn geweest dat we de woensdag en vrijdag al benut hebben?

    Dankjewel!

    Fijn weekend allemaal
     
  2. Raaf92

    Raaf92 Niet meer actief

    Ik zou t 1 dezer dagen nog 1x gezellig proberen te maken! Zaad kan wel lang overleven, maar meer voor de zekerheid voor als je ei morgen of pas maandag springt!
     
    mxm vindt dit leuk.
  3. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    4 jun 2017
    10.892
    9.666
    113
    Vrouw
    Misschien morgenochtend als jullie wakker worden het nog even gezellig maken! Zou het wel doen voor de zekerheid!:D
     
    mxm vindt dit leuk.
  4. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ja zou het ook nog een keertje doen! ;)
     
    mxm vindt dit leuk.
  5. rosied

    rosied Actief lid

    12 apr 2016
    111
    2
    18
    NULL
    NULL
    en als hij niet meer pos is. wil dat zeggen dat die dan al gesprongen is
     
  6. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Nee dat zegt niets over het al dan niet springen van het eitje. Dat betekent alleen dat je LH-piek voorbij is. Om zeker te weten of en wanneer het eitje is gesprongen kun je gaan temperaturen.
     
  7. rosied

    rosied Actief lid

    12 apr 2016
    111
    2
    18
    NULL
    NULL
    ok bedankt.
    ik had donderdag ochtend 07.00 pos ovu. s avonds geklust en vrijdag avond/nacht geklust. zaterdag niet meer geklust. vraag me af of ik goed en dichtbij zit.
    vrijdag avond en zaterdag ochtend drukkend gevoel in mr blaas. meestal heb k dit als me eitje springt.
     

Deel Deze Pagina