Mmm mama's mei/juni 2018

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by dame82, Sep 25, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    2,660
    957
    113
    Je ziet idd het hoofdje, het zwarte vlekje zijn de hersenen in aanleg. En de 'stompjes' zijn armen en benen in wording hihi. Bijzonder he.
    Ja meid ik begrijp je onzekerheid als geen ander! Hoop dat je wat vertrouwen uit de testen kunt halen. En het is tijd uitzitten, die gaat gelukkig vanzelf (zij het heel traag ;) )
     
    Bacio likes this.
  2. beebj

    beebj Niet meer actief

    Dat is zeker een mooie echo @dame82 !
     
    dame82 likes this.
  3. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Heel bijzonder inderdaad! kan niet wachten om ook zo'n beeld van ons kleintje te zien. Ik moet gewoon niet zo piepen hoor. Bij anderen zou ik echt denken wat zeur je nou :p
     
  4. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    @dame82 - wat een mooie echo!

    Hier weinig kwaaltjes momenteel. Af en toe nog een zure smaak en/of misselijk. Soms nog wat buikpijn. Wel last van mijn borsten. En ik niet lang lopen en staan.

    Zijn er dames die ook afgevallen zijn? Ik ben al bijna 2 kilo kwijt. Ik eet iets minder. Maar zeker niet weinig. Ik vind zo apart. Of heb ik een kleine pacman in mijn buik?!
     
  5. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Je lichaam is in het begin heeel hard aan het werk voor de zwangerschap. Dit kost gewoon heel veel energie. Dat zou een reden kunnen zijn. Zolang je niet bewust wil afvallen is het prima denk ik.
     
  6. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    2,660
    957
    113
    @indy90 ik zal de laatste zijn die vindt dat je piept! Het is nu eenmaal hoe je het ervaart! Er zullen vast mensen zijn die vinden dat ik zeur na zulke echo's nog onzeker. Maar die kunnen niet mijn hoofd en mijn leven kijken. Ik ken mezelf en weet waar het vandaan komt. Verzetten er tegen kost alleen nog maar meer energie.

    @aic
     
  7. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    2,660
    957
    113
    Oeps te vroeg op reageren gedrukt...

    @aicirtap hier idd ook afgevallen, blijft niets van me over ;) ik twijfel hier ook nog of het niet door de schildkliermedicatie komt?! De waarde is vandaag weer geprikt. Daarnaast eet ik minder dan voorheen. Stress? Hormonen? Zit sneller vol en eten smaakt me gewoon minder goed. Maar zal wel goed komen. De kilo's komen er vast weer aan. Eet op het moment ook echt wanneer ik trek heb ;)
     
  8. Marissie82

    Marissie82 Bekend lid

    Jul 24, 2016
    960
    362
    63
    Female
    Hier sinds een paar dagen last van misselijkheid en niet lekker voelen.. vanmorgen overgegeven, lig de hele dag al op de bank. Gelukkig is de rest van het eten er in gebleven. Afgevallen ben ik nog niet.

    Wij hebben het afgelopen week verteld aan mijn familie en gisteren aan de familie van mijn man. Wat een lieve reacties zeg! We hebben ook al veel kaartjes en kleine cadeautjes gehad. Super leuk!

    @dame82, wanneer krijg je de uitslag van de bloedwaarden? Kan het zijn dat je toch moet stoppen met de medicatie?
    En wanneer is de volgende echo?
    Succes met MvM. Je krijgt als het goed is ook zo'n heerlijk zacht dekentje!
     
    beebj likes this.
  9. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    denk ook niet dat jullie dat denken hoor! Vind mezelf gewoon af en toe een pieper maar is ook wel logisch dat we dat hebben. Het is zo kostbaar dat weten wij mmm-meiden als geen ander denk ik.
     
  10. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    @indy90 - en daarnaast zoveel tegenslagen. Dat je ook ingesteld bent op tegenslagen. In plaats van dat het ook een keer positief/goed kan zijn. :)

    Ik eet volgens mij voldoende: s morgens 2 beschuitjes of wat kwark/yogurt met muesli (soms nog plakje ontbijtkoek erbij), tussendoor pakje lu toastjes en 1-2 stuks fruit, lunch 2-3 boterhammen met beleg, s avonds warm eten (dat is wel een kleinere tot halve portie) en nog een koekje bij de thee. En dan 1,5 tot 2 liter drinken.
     
  11. beebj

    beebj Niet meer actief

    Afvallen kan idd geen kwaad hoor @aicirtap , ben bij dochterlief int begin ook behoorlijk wat kg’s afgevallen door het vele overgeven & zh opnames waarbij ik doelbewust geen eten kreeg.
     
    aicirtap likes this.
  12. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    2,660
    957
    113
    @Marissie82 als goed is word ik vandaag gebeld over de waarde. Gent heeft toen der tijd benoemd dat ik het de hele zwangerschap moet slikken. Maar NL had het al over stoppen...tja daar is weer dat protocolverschil. Stoppen durf ik in ieder geval nog niet.....
    Ik heb nu dinsdag weer een echo bij de gynaecoloog, sorry ik ben wel een luxepaardje met al die echo's...maar ja bruin/bloedverlies is ook echt geen pretje! Het wil maar niet stoppen :(
    Daarna zou ik dus overgedragen worden aan een prenitoloog (ofzoiets ;) ) We gaan het meemaken!
    De eerste kan voor mvm is gevuld :) Het voelt goed om iets voor al die meiden die nog strijden te kunnen doen!
    Heb idd ook een dekentje...het eerste tastbare dat we voor deze baby hebben...eng!
    Cadeautjes mogen hier pas vanaf 12 weken...ik geloof dat ik er dan pas echt van kan genieten!
     
    Marissie82, Secretangel and beebj like this.
  13. anak2

    anak2 Fanatiek lid

    May 9, 2016
    1,521
    325
    83
    @indy90 ik vind je ook geen pieperd hoor. En ik herken het als geen ander. Zodra ik iets minder kwaaltje voel schiet ik al in de stress en denk ik dat ik vast een slechte echo ga krijgen. Zit op het moment ook behoorlijk met mijzelf in de knoop.

    @Marissie82 in hoop datbde misselijkheid een beetje mee valt.

    @dame82 wat een mooie echo!

    @Secretangel hoe gaat het met jou ? Ook al zenuwachtig voor de eerste echo ?
     
  14. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Jij hebt deze week al de eerste echo toch? Dat valt te overzien. Ik moet helaas nog 3 weken wachten. Komt vast allemaal goed hoor! Ben heeel benieuwd bij jou of het 1 of 2 zijn.
     
  15. anak2

    anak2 Fanatiek lid

    May 9, 2016
    1,521
    325
    83
    Ja klopt as vrijdag. Met hoeveel weken krijg jij de echo ? Ik ben nu wel weer misselijk maar voor de rest geen symptomen. Ik ga echt hopen op mooie echo's voor ons allemaal.

    Ik zelf denk dat er 1 is. Mijn man en mijn moeder zijn er van overtuigd dat het er 2 zijn haha nou we zullen zien.
     
  16. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Pas met 8+1 dus vrij laat maar dan is het ook maar direct goed duidelijk denk ik dan. Het lange wachten is wel lastig maar goed. Komt wel goed
     
    anak2 likes this.
  17. beebj

    beebj Niet meer actief

  18. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    2,660
    957
    113
  19. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    Als het komende dagen wat stil is van deze kant. Ik zit een aantal dagen in Duitsland. Grootste spellenbeurs van europa :D Geen idee of we wifi in het huisje hebben.

    En historisch moment 1 van mijn broeken past niet meer :eek:
     
    Secretangel and beebj like this.
  20. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    2,660
    957
    113
    Veel plezier in Duitsland! Is er een spel waar je speciaal voor naar de beurs gaat?
    Heb je het zogenaamde darmenbuikje? Volgens mij gaat het hier nog langggg duren voordat er iets zichtbaar gaat zijn.
     

Share This Page