Ik had een gevoelentje en heb net gewoon getest.. geen ochtend urine deze is van de action. Ik heb ze vaker gebruikt maar dan blijven ze echt Omo wit. En nu heb ik dit ??
Poe zie em ook hoor. Weetj wanneer je ei was? Spannend he...jammer dat je nu helemaal tot morgen moet wachten en het liefst overmorgen, wil meer weten.
Ik wil je niet gek maken, maar zulke testen had ik vorige maand ook. uiteindelijk was ik toen niet zwanger..
ook zo snel iets zichtbaar? ik sta beide benen op de grond hoor maar brengt me in de war ik heb ze nog nooit zien verkleuren van wit na dit
Ik had vorige poging 12dpo getest met actiontest, zag er zo uit. Uiteindelijk met de kv2v5 witter dan wit en gewoon ongesteld geworden, weliswaar heftiger dan normaal. Ga er dan ook gewoon vanuit dat het niks was, wit is wit. Ben zelf geen fan van de actiontesten (volgens mij heb jij die ook gebruikt als ik de foto goed zie)
inderdaad van de action in zon blauw doosje.. mhz ga zo nog na de kruidvat nu wil ik het weten ook wel heel slecht van de action als dit zo verkleurt
Klopt, ik was ook stiekem zo ontzettend blij toen.. Maar uiteindelijk blij dat ik er nog een andere test tegenaan gegooid had. Stel je voor dat ik het verteld had aan manlief en bleek helemaal niet zo te zijn Actiontesten gebruik ik in ieder geval nooit meer
Wil @elledaan geen valse hoop geven maar vind haar test er anders uit zien dan die van jou @BlueEyedSoul88. Het lijntje is helderder ofzo. Die van jou zijn meer een waas. Ben benieuwd!! Rennen!!
Ik ga morgen ochtend opnieuw testen.. wij zijn nog niet zo overtuigd. Ochtend urine lijkt me beter toch ?