In principe zijn het allemaal dezelfde uitvoeringen, alleen dus verschillende maten. Als ik me goed herinner, zijn de prijzen per maat hetzelfde, alleen niet alle soorten jurken zijn even duur. Ik denk alleen dat je eerder tegen de € 69 aan zit dan vanaf € 40. Er is als je direct het kasteel doorkomt, aan de linkerkant een shop waar veel prinsessenkleding is, maar in World of Disney zal je ook zeker slagen.
Wij hebben alleen bij de characters gereserveerd. Andere restaurants nog nooit gereserveerd en hadden altijd een plek. Mijn zusje gaat meerdere keren per jaar naar disney.weekenden en drukke vakantie weken en ook die reserveerd nooit voor resrsurants.
Wij gaan gemiddeld 1x per maand naar Disney (weekenden en vakanties) en reserveren voor Plaza Gardens en Agrabah (beide buffet). Simpelweg omdat we zeker willen zijn van een plekje en geen zin hebben om daar bijv een uur buiten in de rij te wachten. Ik weet ook zeker dat je voor o.a. Inventions en AdC zult moeten reserveren, anders heb je geen plek. De fastfood restaurants zoals Hakuna Matata e.d. hoef je niet te reserveren.
Er zijn wel verschillende. Er is nog een hele dure uitvoering denk dan aan 100+ deze hadden ze met frozen summer fun in frontierland bij sven en olaf. En ik meen dat het disneyhotel ook een paar duurdere heeft hangen. Meeste keuze is meteen achter het kasteel links. Dit was vorig jaar oktober in ieder geval zo. Toen was vriendin van zoontje mee en die mocht een jyrk uitzoeken sneeuwwitje werd het. Waar ook 2 verschillende van waren. Er zijn trouwens wel plannen voor een echte prinsessen winkel. Daar kun je je dan echt laten omtoveren tot prinses net als in disneyworld.
Wij rijden nu net Frankrijk uit. Wat hebben wij genoten zeg! Bij t afscheid na de voor ons laatste projectie heeft mijn zoontje wel een uur gehuild omdat hij disney zo gaat missen We hebben uit 3 mooie dagen gehad en heerlijk geslapen in davey crocket ranch. Nu maar terug denken aan de mooie herinneringen die we daar gemaakt hebben en wat mooie foto's laten afdrukken en lekker nagenieten van deze mooie herfst vakantie
Wat een supermooie foto! Wat fijn om te lezen dat jullie zo genoten hebben! Was het erg druk trouwens? En wat schattig van je zoontje! Toen wij er voor de allereerste keer waren, moest mijn dochtertje ook zo vreselijk huilen (ze was toen 5). Ze meende dat het kasteel was ontploft en dat ze er ook nooit meer terug zou komen. Toen heb ik haar al de belofte gedaan dat we terug zouden komen, maar dat ik nog niet wist wanneer. Dat is uiteindelijk 13 maanden later geworden en daarna zijn wij Jaarpas-houders geworden.
T was relatief druk. Overal wel rijen van een uur . Zaterdag zijn we nog naar de Eiffeltoren geweest omdat t nog drukker was dan de doordeweekse dagen in disney. 2 uur s'nachts waren we weer thuis. Moe maar erg voldaan. En schattig he de beleving van kinderen hoe ze t allemaal ervaren. Ik snap t wel. T is een hele andere wereld en zo itens allemaal.
Ja, zaterdag is altijd megadruk in Disneyland, of het nu vakantie is of niet! Wat leuk dat jullie ook nog naar de Eiffeltoren zijn gegaan! Zijn jullie er ook op gegaan of dat niet?
Ja we hebben de trap genomen tot de 2de verdieping. Helaas was de top gesloten voor onderhoud maar dat mocht de pret niet drukken. Kids vonden t ook erg indrukwekkend.
Jah dat weet ik. Maar ze hebben het over een groterconcept. Nu is dat in een kamertje oid.ze willen dat grootser aanpakken.
Susanne85 hoe zijn jullie naar de eifeltoren geweest? Eigen vervoer of toch de metro? Wij gaan in februari. Voor de jongens alweer de 3de keer en de oudste wil zo graag ook naar de eifeltoren dat ik eraan zit te denken om in de buurt een hoteltje te boeken voor vrijdag op zaterdag zodat we zaterdag dan nog even naar de eifeltoren kunnen gaan maar wij kunnen voor geen meter Frans dus durven eigenlijk niet zo goed
Ik weet niet waar je normaal overnacht maar je kan gewoon de trein pakken vanaf Disneyland of Val d'Europe. Kan je ook gratis parkeren. En met Engels kom je overal hoor, vrijwel alle Fransen spreken (al dan niet wat gebrekkig) Engels, dus ik zou zeggen: gewoon doen! Je bent er dan toch al in de buurt tenslotte. Wat misschien wel handig is, van tevoren al tickets kopen (mocht je erop willen gaan), anders heb je best kans dat je erg lang moet wachten bij de kassa's.
We hebben de trein gepakt bij disneyland en hebben een overstap gemaakt op de metro en vlakbij de eiffeltoren uit gestapt. Je kan geen retourtjes kopen daar dus je moet voor de heen weg enkel kaartjes halen en op t station voor de terugweg. Wij kunnen ook echt belabberd frans maar t wijst eigenlijk allemaal vanzelf
@ Kiki, Wij slapen van maandag tot vrijdag in sequia lodge. Maar ik zou dan van vrijdag op zaterdag er nachtje in een hotel in de buurt willen boeken. Ik zou ook echt super graag willen,maar durf niet zo goed☹
Hoi meiden, Iemand al de nieuwe magic hours meegemaakt?? Wij gaan dan altijd vaak in bijv buzz maar dacht te zien dat ie niet meer open was smorgens....... Wij gaan de 13e voor de voorlopig laatste keer want dan wordt onze oudste 5 en in de vakantie is het nu nog even onbetaalbaar . Groetjes
Wij hebben geen gebruik gemaakt van de emh. Was voor ons echt te vroeg. Gingen dagelijk rond 10 uur naar t park tot 22 uu / 22.30 in de avond
Hoi dames, We willen binnenkort graag naar disney maar ik zie door de bomen het bos niet meer. Is inmiddels voor ons al heel wat jaren geleden dat we er geweest zijn. Ik hoop dat iemand wil helpen Hoeveel dagen raden jullie aan? Dagen/periodes die je moet ontwijken? En welk hotel raden jullie aan? Vol of half pension qua eten? En zijn er nog andere dingen waar we rekening mee moeten houden? Bedankt alvast!
Wij gaan in februari weer 5 dagen naar Disney. Verblijven in Davy Crocket. Nu heb ik voor de zondag een overnachting geboekt in het Kyriad hotel. Zodat we zondag gewoon op ons gemak kunnen rijden en niet maandagnacht weg hoeven en dus ook maandagochtend gelijk na inchecken het park in kunnen. Nu bedacht ik me alleen als wij zondagmiddag/avond daar zijn en met de shuttlebus wat gaan eten in Disney Village kan dat? Want waar wordt je dan afgezet en mag je zonder entree Disney Village in? Kan me herrinneren dat dat vorige keer niet kon. Had ook gekeken om evt op zondag een nachtje in Cheyenne te slapen alleen zat er dan geen ontbijt bij.