Hoi @Draaikont hoe gaat het nu met je ? Hier inmiddels aan de 3x daags 750 mg aldomet en nog steeds onderdrukken van 90 .. sta onder strenge controle dus.
Jeetje zeg! Bij mij is het zo wisselend dat ik geen medicijnen kan krijgen. Ene keer 125/85 en de andere keer 144/96 Morgen weer op controle en heb hou het thuis een beetje in de gaten. De meting daar was vorige keer aardig ok! Ik heb me nu volledige ziek gemeld op mijn werk. Morgen even met de gyn bespreken maar geloof dat er over het algemeen rust wel bovordelijk is. Voel me ook echt broerd al 2 weken dus schiet sowieso niet op
In rust kan hij idd wat lager uitvallen, bij mijn dochter ook moeten stoppen met werken bij 30 wkn ivm de bd. Nu zat ik vanaf week 12 al in de ziektewet ivm het hematoom. Hopelijk is hij morgen in orde. Heb je gewoon controle of ga je aan het ctg?
Hoe is het met jullie? Ik ben ook een hoge bloeddruk patiënt, ik ben het in niet zwangere toestand ook. Loop al sinds 11 weken bij de gynaecoloog omdat de onderdruk steeds rond de 90 zat. Nu neem ik drie keer per dag methyldopa 250 mg. Paar dagen geleden mat ik thuis 146/101 en schrok er wel van. Daarna nog een paar keer gemeten en toen zat ik steeds rond de 125/89. Woensdag krijgen we de 20- wekenecho dus maar even kijken wat de meting dan zegt.
Hier gaat het redelijk, nu een onderdruk van rond de 90 met 3x daags 750 mg metyldopa. Hopelijk groeit jullie kindje goed! Ons mannetje zat tot nu toe altijd redelijk gemiddeld. Heb volgende week een groeiecho dus ben ook wel weer benieuwd. Ons dochtertje is met 38 weken gehaald en woog 2600 gram
Ja ik ben benieuwd! Bij onze zoon was de groei elke keer goed. Hij is geboren met 41 weken en woog 4140! gram. Ik had ook geen last van hellp of iets dergelijks. Ik werd ingeleid omdat de bloeddruk wel weer omhoog ging.
Goed! Althans rustig... ik hou me rustig en de laatste controle was hij redelijk ok. Met jou? Mijn dochter is trouwens ook met 38 weken gehaald en was 3230 gram. Ze liep altijd voor op de curve. Deze is wat kleiner. Krijg met 28,32,36 weken een groeiecho
Spannend he die 20 weken echo! Die van mij wisseld ook erg en dat is ook de reden waarom ik (nog) geen medicijnen kan krijgen. Succes woensdag en rustig aan
Ja dankje! Ik vind het wel onwijs spannend. @Mariahh, had jij ook bijwerkingen van de methyldopa/aldomet? Naast enorme sufheid heb ik ook last van m'n buik. Opgezet en pijnlijke darmen. Het kan een bijwerking zijn las ik in de bijsluiter. Wel irritant.