Kinderverjaardagen vrienden

Discussion in 'De lounge' started by cowgirl80, Oct 25, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,827
    4,200
    113
    Overigens ondanks de grote hoeveelheid mensen en kinderen hier ook geen vermaak buiten ons eigen speelgoed en geen thema’s etc
     
  2. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Waarschijnlijk is dat het verschil wel, ja. Maar hier is het niet zozeer dat ik het niet leuk vind, dan dat ik het belangrijk vind dat mijn kinderen ook vaak genoeg even rustig thuis zijn, ipv steeds maar de baan op. De weken zijn al druk genoeg.
     
    cowgirl80, hummeltje5 and nizzie86 like this.
  3. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Ik heb genoeg te doen in de weekenden maar daar kan echt wel even een uurtje of 2 een bezoekje aan een kinderverjaardag aan worden toegevoegd. Je hoeft niet de hele dag op een verjaardag te zitten.
     
    DastyQueen likes this.
  4. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    #124 DastyQueen, Oct 28, 2017
    Last edited by a moderator: Oct 28, 2017
    En ik heb ook nog een aantal folie balonnen van pikachu over bedenk ik me net dus als je wilt mag je die ook wel!
    En ter inspiratie voor pokemon traktaties... haha ik hou der echt van! View attachment 547514
     
    Debaky likes this.
  5. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Geweldig! Die trakties zijn ook echt super leuk :D
     
    DastyQueen likes this.
  6. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Als je die ballonnen wilt hebben en de wraps om flesjes en zakjes chips/snoep te decoreren stuur dan maar een pb dan stuur ik het naar je toe!
     
    Debaky likes this.
  7. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Aw wat super lief van je :D Weet je het zeker?
    Stuur dan gelijk je rekeningnummer mee dan maak ik het over naar je wat je dan van mij krijg. Ik zal je zo even een pb sturen
     
    DastyQueen likes this.
  8. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    Apr 25, 2011
    6,047
    2,914
    113
    't Gezellige Brabant
    Ik kan het geweldig vinden als mensen groots uitpakken voor hun kinderen. Zelf heb ik er echter een hekel aan, al die zooi en dat geregel. Dit jaar hebben wij de kinderverjaardagen samen gevierd en heb ik voor het eerst hapjes via een catering besteld. Dat beviel me een stuk beter als zelf de hele tijd in de keuken te staan. Maar ik vind vooral het financiële stukje ook altijd wel een ding. Wij wonen leuk, de kinderen komen niets te kort, maar er blijven ook geen bakken met geld over maandelijks zeg maar...

    Wij proberen altijd wel naar de kinderverjaardagen te gaan. Helaas heb ik een man die onregelmatig werkt, dus ook geregeld in het weekend. Ik heb gewoon niet altijd zin om dan alleen met de kinderen te gaan. De meesten van onze vrienden en familie wonen ook nog eens niet om de hoek. Maar ik ga wel wanneer het kan, als je nergens meer verschijnt, zitten mijn eigen kindjes straks ook op hun eigen feestje zonder visite. Dat gun ik geen enkel kind. Volwassenen slaan we makkelijk over. Wij vieren het zelf ook niet.
     
    hummeltje5 and DastyQueen like this.
  9. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    Jul 28, 2010
    8,028
    6,775
    113
    zuid-holland zuid
    Maar als je er een uur over moet rijden en er 2 uur wilt zitten is de dag tochal half om.
     
  10. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,614
    13,844
    113
    Female
    Noord- Holland
    Ik zou wíllen dat ik spontane bezoekjes aan familie kon brengen! Maar 1,5 uur rijden enkele reis om vervolgens voor een dichte deur te komen staan is niet voor mij en mn gezin weggelegd.
    En ja; dan kún je zeggen: nou, dan duiken we toch gezellig de stad in?! Maar als de stad niet open is (op zondag bijvoorbeeld) kan dat al niet, en bovendien is het met een dorstige dreumes en straks een poepende baby wel zo handig als je na 1,5 uur 'de eerste behoeftes' weer even kunt verzorgen.. :)
    We worden er trouwens tevens geen van allen blij van om intotaal dus >3 uur in de auto te moeten zitten voor niks.
    Zeker niet met iig. één kind wat een lange middagslaap nodig heeft, maar geen oog dicht doet in de auto..
     
  11. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,614
    13,844
    113
    Female
    Noord- Holland
    Das hier al niet te doen.
    In sommige gevallen is alleen al de reistijd méér dan 2 uur..
     
  12. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    Apr 13, 2008
    23,176
    8,903
    113
    De meeste mensen zijn ieder jaar op dezelfde datum jarig (;)) en kun je vaak dus al van te voren min of meer inplannen. Met veel mensen houden wij dus van te voren rekening. Een heel enkele keer wijkt de dag waarop iets gevierd wordt daar van af en ook los daarvan kunnen we heel af en toe niet. Maar ik vind kinderverjaardagen belangrijker dan die van volwassenen; als kind vond ik jarig zijn iets magisch, inmiddels is mijn verjaardag ook maar ‘gewoon een dag’. Ik denk dat dat voor de meeste kinderen en volwassenen geldt, dus vind ik het anders.

    Als we een keer niet kunnen, gaan we een andere keer speciaal voor hun verjaardag of krijgen ze het cadeautje de eerste keer dat we ze weer zien.
     
    DastyQueen likes this.
  13. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    Jan 25, 2012
    1,563
    431
    83
    Noord-Holland
    Zo spontaan hoeft natuurlijk niet en bedoel ik ook niet met spontaan. Mijn zwager woont toevallig ook 1,5 uur rijden weg, maar vragen dan natuurlijk wel van te voren of zij thuis zijn. Dan nemen wij ook altijd een kleinigheidje mee (bloemen, eten of iets dergelijks) en dat vinden mensen altijd erg leuk, juist omdat ze het niet hadden verwacht.
     

Share This Page