Wauw ik ga je zeker feliciteren!! Wat fijn na zo'n tijd, maar waarschijnlijk vooral nog erg onwerkelijk? Ik was meteen weer zwanger na de eerste tp, en kan het nog steeds nauwelijks bevatten. Soms is het geluk aan onze zijde.. geniet ervan!
Echt super onwerkelijk, dolblij en doodsbang alles tegelijk eigenlijk. Het geluk was eindelijk weer eens aan onze zijde.....onvoorstelbaar
Ik snap het maar al te goed..... ik stuur heel veel hcg jou kant uit meis. Ik duim heel erg hard voor jullie.
@Juffie26 ; dat je heel bang ben, dat had ik ook na m'n miskraam.. en snap ik dus heel goed! Aan de andere kant probeerde ik de angst snel naast me neer te leggen. Je hebt er geen controle over en je kan niks fout doen. Het is gewoon afwachten.. m'n duimen draaien nog even door voor je ❤️
Ik zie nu pas de opgedroogde versie, die ziet er echt mooi uit hoor! Thanks voor de hcg , had het eigenlijk voor mezelf afgesloten. We zijn dolgelukkig met onze dochter. Maar nu we dan toch de knoop hebben doorgehakt om alle cryo's 'op te maken ' merk ik toch dat het ontzettend kriebelt hoor. Vind het doodeng allemaal, hoop maar dat er in ieder geval 1 van de 3 het redt tot dag 5... Geniet jij lekker van die mooie test! Het zal zeker nog ff spannend blijven, maar aan die test zal het niet liggen. Die is echt heel hoopvol, echt een goede duidelijke streep!!!
Yeah! Ik durf je wel voorzichtig te feliciteren. Word een spannende tijd maar komt vast allemaal goed.
Fantastisch voor je meid! Het is je van harte gegund en gefeliciteerd! Duimen draaien voor een mooie zwangerschap!