@Ananas13 Wauw super goed nieuws! Dat is wel een felicitatie waard; gefeliciteerd! Hoop voor jullie dat jullie snel in verwachting mogen zijn!
@KellD hier toch wel ongeduldig, ook al starten we nog niet in november, deze maand kan mij niet snel genoeg gaan haha @Ananas13 Wat ontzettend goed nieuws! Onwijs blij voor jullie! Nu duimen op snel een positieve test! Mijn beste vriendinnetje is zwanger, allemaal leuke kleertjes kopen en spulletjes kijken dat helpt niet om geduldig te wachten haha (zij weet overigens niet dat wij ook bijna gaan beginnen) Van de week vertelde een collega dat ze zwanger is, leukleuk! Hebben jullie ook last van een herfstdipje? Saaie grijze dagen hihi, weer om lekker met een kleedje op de bank te zitten haha
@AB25 Haha, ja herkenbaar. wij gaan weer beginnen zodra ik ongesteld ben geworden. dat komt precies wel leuk uit, want die week heb ik ook mijn scan weer voor mijn voet. Dus dan zitten we zeker safe! Wat leuk dat van je collega! , haha ze moest eens weten dat jullie ook gaan beginnen. Leuk!
@Ananas13 wow wat een goed nieuws! Wat een opluchting. Op naar een positieve test Haha @KellD pff wat zal jij blij zijn als je voet weer “vrij” is. Ging je nou je motorlessen afmaken? Of heb je nu zoiets van laat maar zitte ik ga wel fietsen Welkom nieuwe meiden! Het is hier een lekker gezellige groepje @AB25 Haha hier hetzelfde laat november maar voorbij vliegen. Hier toch besloten om na deze pil strip nog 1 te slikken en dan vanaf dan (zal begin december zij dan?) te beginnen. Denk dat ik maar wel alvast ga beginnen met foliumzuur. Wat wel heerlijke is met weer een zwangerschap / kindje is dat ik nog zo veel heb. Niet alleen qua kleding (wat alleen als het weer wen jongetje wordt handig is, Nja zijn wel wat unisex dingetjes) maar ook spulletjes, ook nu met de kennis van Oja dat heb je dan nodig, dat hoef je pas veeeeel later te kopen. Daar je hoef je echt niet de winkel voor leeg te kopen. En met mijn zoontje ook veel op MP gekocht. Dus kan dan ook weer lekker op koopjes jacht Hihi. Hebben jullie dingen gekocht dat je achteraf dacht dat heb ik echr nooit gebruikt? Of dat je dacht eigenlijk was het niet nodig?
Oh en bedankt voor de stranger things! Die gaan we kijken als er weer niks op TV is. Ziet er heel leuk uit. Hier is maandag walking dead, woensdag APB (vind ik niks aan maar manlief wel) en mijn favoriet op de woensdag THIS IS US! Eerste seizoen huilend op de bank bij elke aflevering, seizoen 2 is gelukkig wat luchtiger en zit ik meer te lachen, manlief vindt die weer niks aan (zegt hij) want ik zie hem continue mee kijken.
@boogschutter88 Toen wij nog helemaal niet bezig waren met een kinderwens hebben wij toen wel besloten de hele babyuitzet van mijn collega over te kopen. Dit konden wij toen voor een heel klein prijsje overnemen en hier zat echt alles bij. Van kinderwagen tot babykamer en alles daartussen. Dit was voor maar een kindje gebruikt. Weliswaar meisjes spul dus daar heb ik een hoop andere mensen blij mee gemaakt. We hebben dus echt geluk gehad. Inmiddels zijn heel veel spullen de deur uit gegaan maar heb nog wel het een en ander bewaard. De babykamer kast en commode worden nog steeds gebruikt en in de kinderwagen ligt inmiddels het 5e kindje die heb ik mijn buuf 'verkocht' Wat wij niet gebruikt hebben of niet handig vonden: Tummytub, badjasjes voor een baby/kind, poeh verder weet ik het eigenlijk niet meer. Wie vult aan?!
Hallo allemaal! Inmiddels is onze dochter bijna 2,5 jaar oud en volgende week gaat mijn spiraal eruit! Hoe kan het toch dat moeder natuur beslist : rammelende eierstokken aanwezig! Zo benieuwd naar ons hopelijk tweede kindje.
@Ananas13, ik ben pas later aangesloten dus heb niet alles meegekregen, maar jouw post klinkt als heel goed nieuws! Gefeliciteerd! @AB25 Ja, ben echt niet vooruit te branden, ben zo moe! Maar ja, daar heeft mijn zoontje geen boodschap aan @boogschutter88 heel handig! Wij hebben ook de hele kelder vol staan nog haha. Ik heb achteraf niet iets dat ik volstrekt niet heb gebruikt geloof ik... jij? Hier kijken we nu iedere avond Stranger Things, zo eng... maar heel gaaf, nu nog 4 afleveringen en dan zit het er alweer op. This is us, ken ik niet, ga het meteen even opzoeken (zal man blij mee zijn zo te lezen )
@Vievie het is totaal geen enge serie, gaat eigenlijk over het leven van een gezin en dan zie je hun leven vroeger (beetje jaren 70/80) en soms gaan ze heel ver terug naar de jaren 50/60 en dan in het heden als alle kinderen groot zijn. . Komt op Fox, maar je kan online seizoen 1 vast ergens vinden. Seizoen was echt tranen trekken, zo puur en eigenlijk voor ieder iets herkenbaars.. sorry ben zo fan van deze serie Hier zo een flessen/potjes opwarmer. Nooit gebruikt. En warmde nooit genoeg op, dus was je langer bezig dan als je au bain Marie zou doen. Fijnste koop een draagzak met klik systeem, knopen kwam ik totaal niet uit, raakte daar zelf van in de knoop
Welkom @Natalie1 spannend wat je lichaam dan weer gaat doen. Haha ja die rammelende eierstokken zijn verschrikkelijk, die mega drang dat je voelt van ik wil echt nog een kindje. Dat gevoel dat je nog niet compleet bent.
@boogschutter88 Ja! ga zeker weer beginnen met de motorlessen. Hoef nog maar 1 examen onderdeel en dan heb ik mijn rijbewijs. Ik heb tegen me zelf gezegd tot eventueel aan de 12e week van de zwangerschap stap ik nog de motor op voor de lessen dan. Na de 12 weken niet meer, ( voor de 12 weken zit je baarmoeder nog achter 't schaambot ) .. Dus mocht het ons nog gegund zijn hou ik daar rekening mee . Ik heb trouwens gister mijn ei gevoeld, ( voor mijn vorige zwangerschap, nooit kunnen voelen ) En vandaag last van rekbaar vruchtbaar slijm. Dus kan tegenwoordig aardig aan mijn lichaam aflezen wanneer mijn eisprong is. Vorige 2 maanden ook gehad. Ben ik in ieder geval wel blij mee voor de volgende cyclus. Kwa berekeningen klopt het ook op mijn '' normale '' cyclus van 28 dagen. Zo blij, dat ik het nu kan herkennen, het is toch weer meegenomen voor de volgende ronde. een steuntje in de rug, om het te herkennen.
@boogschutter88 fijn dat je al zoveel spulletjes hebt! Hier wordt het een flinke aanslag op de rekening hihi, maar wel erg leuk om van alles te kopen ik twijfel ook om een en ander op marktplaats te kopen, maar twijfel dan nog aan de kwaliteit van de spulletjes hihi @Natalie1 welkom! Leuk dat jullie voor jullie tweede kindje gaan! Door jullie ga ik denk ik ook Stranger Things kijken, ben erg benieuwd nu haha! @KellD leuk dat je nog door gaat voor je rijbewijs! Wel spannend om straks weer te beginnen? Half november had je een scan toch? Ik ben ook benieuwd of ik mijn ei voel, ik weet absoluut niet hoe het moet voelen, dus afwachten hihi Fijn als jullie delen wat jullie niet gebruikt hebben van gekochte spulletjes, dat scheelt voor mij! Het kost allemaal genoeg en je wil natuurlijk alles zelf hebben, maar het is zonde als het in de kast blijft staan haha Het is al 2 november nog 28 dagen te gaan (ben verder niet aan het aftellen hoor haha)
@AB25 Het zal inderdaad wel spannend zijn om op de motor te stappen, maar ik koop wel nieuwe motor laarzen. Dus hopelijk doet me dat voor me zelfvertrouwen goed. Want als je eenmaal geen vertrouwen heb in je motor of je zelf, moet je er niet meer aan beginnen. Hopelijk mag dat goed komen. 15 November heb ik mijn scan, en worden mijn pinnen eruitgetrokken. En krijg ik loopgips, hopelijk mag dat allemaal goed verlopen. Kan niet wachten, dan ben ik eindelijk weer een stukje mobieler!
@Ananas13 goed nieuws! Spannend... Ik kijk net bij de zwangerschaps testen berichten op t forum. IK WIL OOOOOOOOK! Wachten duurt lang! Jullie nog leuk plannen?
@boogschutter88 klinkt als een mooie serie. Ik vind dat soort series altijd wel fijn om te kijken tijdens het middagslaapje van zoon. Zonder man ga ik eeeecht geen enge series kijken haha! Ja, flessen/potjesopwarmer! Nooit gebruikt inderdaad. En wij hebben een draagzak met klik en knoop, heel simpel. Maar al die ingewikkelde knopen van de draagdoek heb ik aan me voorbij laten gaan @AB25 hahaha ook al totaal niet aan het aftellen zie ik
Hahaha @Besco heel herkenbaar! Al dat blije nieuws en die tuurstreepjes! Wou ook dat het hier zover was Tot die tijd met ovulatietesten aan de gang, ben ik tóch nog een beetje aan het testen Haha Hier nog geen plannen voor het weekend, Zometeen voor dochter naar de revalidatiearts en daarna gelijk door even kijken wie er thuis is voor een bakkie Verder op de vraag, ik weet niet meer van wie, wat je wel en niet gebruikt vd babyuitzet: mij was verteld dat je aan hydrofiele doeken echt niet genoeg kan hebben, dus hier stápels (van die gewone) in huis. Idd in het allereerste begin best wat gebruikt. Maar toen kreeg ik ineens van die XL hydrofielen.... nou ik was verkocht! Wat een heerlijke dingen! Kan ze voor echt alles gebruiken! Afdrogen, lakentje, inbakeren, zonnescherm, over het hoofdeind in bed bij spugen, etc etc. Ik had gewild dat ik er daar veel van had in het begin. Nu is dochter 4 en ik gebruik ze nog steeds voor haar