De keren dat ik op wintersport ben geweest lag er op de hoofdwegen en stoepen geen sneeuw. Maar wij zaten altijd redelijk laag, in het dal dus. Waar over het algemeen ook het centrum met winkels is.
Nou ben ik geen wintersporter en heb geen buggy. Maar die combinatie lijkt me lastig. Als je je kindje een uurtje met ze mee wil geven, kunnen ze dan niet gewoon lekker in een hoop sneeuw gaan spelen. Kan hij zelf heen waggelen, zich uitleven en dan weer lekker terug naar jou. Of je kan er gewoon bij gaan zitten en met zn allen lol hebben Heb je geen buggy voor nodig!
Nee ik zou absoluut geen buggy aanschaffen. Maar niet vanwege het feit dat m’n schoonouders het vragen, maar omdat ik vind dat een kind van drie prima een paar uur / de hele dag kan lopen. Mochten ze het vragen en je een klein kindje gehad had, had ik absoluut die buggy aangeschaft, super lief dat ze aanbieden je zoon een paar uur mee te nemen. Heerlijk dat je zoon dan even een op een aandacht heeft van z’n opa en oma. Ik vind namelijk dat je best wel ‘zeurt’ in je berichtjes terwijl ik dankbaarheid meer gepast zou vinden.
Een buggy kopen voor 1 keertje een middagje, nee sorry daar zou ik echt niet aan beginnen. Als je geen buggy nodig hebt, dan snap ik niet waarom je er eentje zou aanschaffen. En inderdaad in de sneeuw lijkt een buggy mij ook niet ideaal. Ik herken me trouwens ook heel erg in de rest van je posts. Ik ga het liefst samen met mijn zoon op stap en heb er ook niet zo'n behoefte aan om hem in mijn vakanties ook nog even een middagje "mee te geven". Maar dat is heel persoonlijk.
Ik zou dezelfde gedachte hebben. Ze kunn jou toch niet vragen een buggy aan te schaffen omdat hun dat willen. Als jij/jullie altijd dragen ( buiten dat jullie zoon zelf loopt) dan komt dat ding alleen maar in de weg te staan. Dow waar jij je goed bij voelt en als je schoonouders hier niet mee lummel even dan is dat hun zorg. Klinkt misschien best bot maar goed bedoeld
Oh en vind het best onverantwoord om hoog zwanger een zware drie jarige te gaan dragen als de kans op gladheid heel hoog is.
Kind is dan bijna 4 als broertje of zusje er is. Dan gebruik je geen buggy meer. Onze zoon heeft maar tot 2 jaar in een buggy gewild. Daarna zelf lopen. Ik zou er voor de schoonouders wel 1 aanschaffen. Maar dan alleen een goedkope of lenen. Met 28 weken is het misschien wel lekker om even een uurtje of 2 rust te kunnen hebben. Gewoon alleen al dat het kan. Het hoeft niet. Wat je ook zou kunnen doen is een loopfiets in plaats van een buggy. Vaak vinden kinderen dat heerlijk.
ik ben het overigens wel eens met het feit dat hij gewoon kan lopen ipv buggy idd evt een slee, ook leuk voor de 1,5 jarige en kunnen ze samen op
vind dat altijd zo lekker makkelijk... mijn 2 jarige loopt ook alles als het aan hem ligt.. gelukkig ligt het niet aa hem, anders deed ik UUUUUUUREN over alles, hij heeft soms niks te willen en moet gewoon regelmatig in de kinderwagen
Ik weet niet of iemand het al gemeld heeft maar als je op wintersport gaat kan het ook glad zijn. En buggy is dat juist fijn, zeker als je zwanger bent. Je moet er niet aan denken om te vallen met een dikke buik en een kindje op je rug... Dan heb je extra houvast. En idd misschien bij vrienden lenen voor een week een dan kun je altijd nog beslissen om er zelf 1 te kopen.
Ik mis het argument, dat een buggy rete veel plek inneemt in de auto, dat terwijl bij ons de auto al helemaal vol zit met de wintersport spullen, want wij hebben geen dakkoffer. is dat nog een issue voor jullie? Als je je schoonouders die tijd met je zoontje gunt zou ik gewoon op mp een buggy voor ze kopen en het lekker aan hun laten of dat praktisch is in de sneeuw of niet, dat is hun probleem. Zit je er gewoon echt niet op te wachten dat ze met je zoontje opstap gaan, en dat proef ik een beetje uit jouw bericht, dat zou ik hem niet kopen. is je goed recht. Maar voor de lieve vrede en een soepel lopend wintersport weekend kun je denk ik het beste voor optie 1 kiezen.
Vind ik niet vreemd hoor. Zijn nog best veel kinderen van 3 jaar en zelfs ouder die nog gedragen worden. Mijn zoontje van bijna 2 worst ook bijna dagelijks gedragen
Sneeuw, meestal stenen op de wegen en gladheid én een buggy aanschaffen die je zelf niet wil, is misschien geen goed idee . Gebroken heupen voor die oude vermoeide mensjes ook niet . Niet te indirect reageren op elkaar. Vermoeidheid bij zwangere vrouwen (of opa's en oma's!) voelen zij en wij zelf wel aan. Dus daarvoor hoeft niemand elkaars kinderen over te nemen tot we zelf wat aangeven toch? SO's willen dit niet voor jou, maar voor zichzelf (en dat is ook begrijpelijk). Kortom, als je op vakantie gaat met SO's, snap ik wèl dat ze ook een middagje op stap willen met hun kleinkind. Maar dat zou ik dan vooral hen laten doen met hun eigen spullen en dan ook hun wensen (binnen de opvoedgrenzen van jou en jouw man). Maar laat je vakantie niet verpesten: als je een buggy kunt lenen of als kerstcadeau de goedkoopste van MP kunt plukken (en laat jouw man het werk doen, het zijn zijn ouders!! Sowieso, waar is hij en staat hij qua mening in dit verhaal?).