Buggy aanschaffen vakantie omdat schoonouders daar om vragen?

Discussion in 'De lounge' started by sweetL, Nov 3, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dreamcatcher

    dreamcatcher Niet meer actief

    Wat een felle reacties zie ik voorbijkomen met allerlei aannames over TS. Gelukkig zijn we allemaal verschillend en boeit het geen biet wat jullie mening is over of zij haar zoontje van 3 nog draagt of niet. Dat was de vraag ook niet.

    Ontopic
    Nee, als je er zelf geen gebruik van gaat maken zou ik het niet aanschaffen. Helemaal niet als het maar om 1 dagje of middagje gaat
     
    Lafelife, Liefje91, MaMa and 9 others like this.
  2. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    Jun 18, 2006
    3,930
    933
    113
    Heb nog niet verder gelezen na jouw post maar ja ik vind dat mijn man en ik 'alleenrecht' hebben over onze kinderen. Mijn schoonmoeder heeft haar gezin achtergelaten voor een andere man. Helemaal naar de andere kant van het land verhuisd en jaren geen contact gezocht met haar kinderen. Ze is al jaren terug nu en ze hebben allemaal contact. Nu met onze oudste gooit ze ook balletjes op om dit of dat te doen omdat ze dat met zijn vader (mijn man, haar zoon) nooit gedaan heeft.

    Ja sorry hoor dan ben ik maar een kreng maar ze heeft haar kans verkeken. Mijn man denkt er hetzelfde over dus tenzij ik en de jongste ook meegaan gaat de oudste zeker nergens heen met haar.
     
    Blijdorp and Chocolat like this.
  3. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    Sep 13, 2013
    1,100
    197
    63
    Female
     
  4. blossom85

    blossom85 Fanatiek lid

    Jan 4, 2013
    4,621
    1,576
    113
    Female
    het oosten
    Mijn ouders vertellen regelmatig dat ze niet hadden kunnen denken hoe bijzonder het voelt om opa en oma te zijn.
    Dus hoe leuk is het dat ze met hun kleinzoon daar even op stap gaan. Vinden kinderen ook heel leuk en speciaal.
    Ik hoop dat als ik oma mag worden dat ook gewoon kan, zonder gezeur.

    Bel ze op, zeg: een buggy aanschaffen is niet nodig meer voor hem. We nemen lekker de slee mee en veel plezier!
     
    Ahava, Boommm, Roos12 and 6 others like this.
  5. Mythique

    Mythique Fanatiek lid

    Apr 3, 2015
    4,778
    3,907
    113
    Hmm inderdaad. Iemand zei het al eerder 'als je het je schoonouders en zoon zou gunnen...'. Kan mij niet voorstellen dat je je zoon geen goede band en gezellige middag met zijn opa en oma zou gunnen omdat je er zelf 24/7 bij wil zitten...
     
  6. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Ik zou met 3jaar ook geen buggy gaan kopen voor mee op wintersport, maar bv een slee lijkt me hoe dan ook een goed plan - door de sneeuw lopen kan heel vermoeiend zijn, dus ideaal als hij op de slee kan en iemand ‘m kan trekken. En die slee zou ik zelf kopen.
     
  7. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,513
    13,801
    113
    Female
    Noord- Holland
    Exact dit (of van een rommelmarkt)!
    En laat je schoonmoeder het maar fixen.

    Overigens zie ik zelf het nut er niet van in om júist een buggy te gebruiken op wintersport. Ook al zijn de wegen zo veel mogelijk sneeuwvrij gemaakt, vaak ligt er echt nog wel van die vieze, grijze sneeuw.
    Niet schoon te houden dus een buggy daar.
    En wat als ze de berg op willen, je krijgt volgens mij geen buggy vooruit geduwd in die sneeuw.. o_O
     
    Blijdorp likes this.
  8. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,513
    13,801
    113
    Female
    Noord- Holland
    Als mijn oudste 3 zou zijn (zoals bij TS) en ik de jongste draag, zou ik er meer werk en ongemak aan hebben om hem in een buggy te krijgen als ie een bui zou krijgen, dan dat ik hem op zijn niveau zou kalmeren en toespreken verwacht ik zo, ons kind kennende ;)

    Daarnaast ben ik meer fan van "effect op de lange termijn" (kind kan leren wat zijn gedrag voor effect heeft), dan "kiezen voor de makkelijke weg" (in een buggy stallen).
    Waarmee ik niet zeg dat ik het niet met je eens ben dat dit soms handiger of op zn minst fijn is hoor ;)

    Sorry, ik wijk af van het topic.. :rolleyes:
     
    sweetL likes this.
  9. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,513
    13,801
    113
    Female
    Noord- Holland
    Jullie ideeën van wat fijn/lekker is stroken gewoon met elkaar.
    Zij denken heel lief: we nemen die kleine man wel een paar uurtjes/een (mid)dagje, dan kan jij ff relaxen, want je zult het wel zwaar genoeg hebben met je zwangerschap met een peuter ernaast.
    Jij denkt: ahh fijn, gezellig erop uit, genieten van de natuur, mét mn kind.

    Speel gewoon open kaart.
    Leg uit hoe zeer je hun aanbod op prijs stelt, maar vertel ook dat jouw dosis geluk júist bestaat uit je kind de hele week bij je hebben.
    Als ze daar geen begrip voor hebben, zou dat me verbazen. Maar goed, je hébt van die mensen ertussen die geen begrip voor andermans standpunt willen opbrengen.
    Mocht dat zo zijn, kun je wellicht voorstellen dat ze zelf op zoek gaan naar een buggy.
    Of leg het verhaal uit aan de rest van de ouders van hun kleinkinderen en stel voor om gezamenlijk een buggy via MP/Prénatal oid. te kopen, gezien hun kindjes daar ook belang bij zullen hebben.
     
    Blijdorp and sweetL like this.
  10. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,513
    13,801
    113
    Female
    Noord- Holland
    Het gaat in dit topic over een situatie in de sneeuw.
    Dus vandaar dat sommige leden een bolderkar adviseerden ;)
    Een buggy is namelijk niet echt praktisch in de sneeuw.

    Bolderkarren horen overigens ook gewoon 5-puntsgordels te hebben voor kindjes.
    Dat je kleine zou kunnen staan tijdens het rijden met zo'n ding lijkt mij dan ook niet de bedoeling :rolleyes:
     
    Siepie85 likes this.
  11. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,513
    13,801
    113
    Female
    Noord- Holland
    Vind ik een tikkie kort door de bocht.
    TS heeft nergens gezegd dat ze haar s.o. geen goede band/geen gezellige dag met haar zoon gunt (e.v.v.).
    Ging er alleen om dat s.o. opperen dat TS een buggy aan moet schaffen voor de wintersport, zodat zij een dagje met haar zoontje op stap kunnen, en dat TS afvraagt of ze hier wel geld aan wilt spenderen, gezien ze zelf thuis nooit een buggy gebruikt.
    Heeft niets met iemand iets niet gunnen te maken.
     
    Blijdorp and sweetL like this.
  12. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    Mar 26, 2015
    11,880
    5,137
    113
    Je geeft aan dat hij zelf wil lopen dus lekker laten lopen. Ik zou met deze leeftijd geen buggy meer aanschaffen. Lijkt me ook niet erg praktisch. Als het wel praktisch was en hij jonger, had ik gewoon een goedkope buggy aanschaft.

    Ik vind het aanbod van je schoonouder in ieder geval heel lief. Een aantal uurtjes tijd voor jezelf is toch heerlijk en er blijft genoeg tijd over om dingen met je zoontje te doen.
     
    sweetL likes this.
  13. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    Nov 26, 2014
    757
    182
    43
    Ik.zou zeker geen buggy kopen voor een halve dag! Met drie jaar kan de kleine prima lopen en je schoonouders zijn zo te lezen nog jong en fit genoeg om in geval van nood de kleine op te pakken.

    Verder ben ik zo te lezen ook een enorm kreng. Ik vind het ook heerlijk om bij de kids te zijn. Schoonouders zijn al de hele week in de picture en zullen zeker veel momenten met de kleinkinderen hebben, vind het eerlijk gezegd best knap van ts want ik was (en ben) tijdens de zwangerschappen zo hormonaal dat een vakantie met anderen het laatste zou zijn wat ik zou willen.
     
    Blijdorp, MaMa and sweetL like this.
  14. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Ik vind het lief van ne schoonouders en wij zouden het fijn vinden. Maar goed ik en wij houden wel van soms momenten voor onszelf en als je dat niet hebt tja..dan hoeft het ook niet.

    Ik zou dus wel voor hen een goedkope bij kruidvat aanschaffen ofzo.

    MAAR ik denk dat een buggy in de sneeuw onhandig is en zou dan eerder een slee kopen of dragen.

    En buiten dat: hij is 3. Mijn peuter van 3 loopt gewoon alles en zit nooit meer in een wagen. Dus voor de leeftijd zou ik hem niet kopen.

    Maar goed ik heb er wel 1, mijn ouders ook en tot hij een broertje kreeg ook veel gebruikt...dus ik zou het dilemma niet hebben :)
     
    sweetL likes this.
  15. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Maar dit is een heel andere situatie dan TS....
     
    Biny likes this.
  16. Essie3

    Essie3 Niet meer actief

    nou, hier gaat de vlag uit hoor als opa en oma aanbieden onze kinderen lekker mee op stap te nemen. Heeeeerlijk, een dag voor mezelf! Ik geloof dat ik ze zelfs zou vragen om de nacht erbij te nemen :D
     
    hummeltje5, Boommm, Roos12 and 3 others like this.
  17. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,068
    3,862
    113
    Met 3 jaar zou ik geen buggy meer aanschaffen hoor voor een halve dag en al helemaal niet als je naar de sneeuw gaat want dat rijdt voor geen meter.
    Leuk dat ze wat willen doen met de kleinkinderen al heb je daar zelf geen behoefte aan, dat zou ik gewoon duidelijk zeggen en bedanken voor het aanbod. Of ze nemen hem mee zonder buggy, met ruim 3 jaar liepen ze prima bij ons.
     
  18. blossom85

    blossom85 Fanatiek lid

    Jan 4, 2013
    4,621
    1,576
    113
    Female
    het oosten
    Als je de OP leest, inderdaad.
    Maar verder in bet topic geeft ts aan dat het rauw op haar dak valt dat ze haar een dag rust gunnen en een buggy vragen. Ze wil namelijk gewoon elke dag zelf met haar kindje weg.
     
  19. justme1974

    justme1974 Fanatiek lid

    Jan 20, 2009
    3,822
    2,003
    113
    Misschien eens informeren bij het vakantieadres of er voorzieningen zijn om bijv. Een slee of bolderkar te huren.

    Ik denk eerder dat er een communivatieprobleem is dan een "vervoers" probleem.
     
    sweetL likes this.
  20. mamaloe250

    mamaloe250 Fanatiek lid

    Aug 2, 2016
    1,149
    722
    113
    Ik zou mijn zoontje ook niet meegeven aan mijn schoonmoeder. Mijn zoontje is nu nog 1 maar aan zijn neefje van 3 geeft ze bijvoorbeeld pure suiker (dopen met de vingers) en stopt hem pas 11 uur in bed etc. Vind ik allemaal niet kunnen dus kan ze een band opbouwen als ik of mijn man erbij zijn. Misschien is het voor jou een optie om gewoon mee te gaan, en hoe je zoontje dan word vervoert heb je dan zelf in de hand en is dan jou verantwoordelijkheid. Heb je al helemaal geen buggy meer nodig ;)
     
    Blijdorp likes this.

Share This Page