Klinkt een beetje als bekkeninstabiliteit, heel vervelend! Heb je al een goede fysio/manuele/bekkentherapeut?
@Mikun, wat vervelend zeg! Ik ken het niet. Hopelijk helpen de oefeningen! @Snies, dat is wel een grote baby. Goed dat ze het even controleren en dat je de suikertest sowieso al moest doen. Ik heb nog geen melk. Heb ik de vorige zwangerschap ook niet gehad. Maar ik had wel volop melk. Grappig zeg dat sommigen van jullie nu al de voortekenen hebben. Mooi werkt je lichaam he! Dat vind ik sowieso van de hele zwangerschap. Je hele lichaam past zich gewoon aan dat je een kindje krijgt. Ik ga met 34 weken met verlof. Staat nog niet 100% vast maar vorige keer redde ik 36 weken ook niet, omdat ik echt zo slecht kon zitten. Ik merk dat ik daar nu al weer meer last van krijg. En deze keer ga ik beter naar mijn lichaam luisteren.
Haha dat is al weer een tijdje. Ik nu pas 4 dagen. Maar gaf alleen nog maar voor het middag slaapje en in de avond. Hoe oud is die van jou? Mijne 15 maanden.
Ik gaf ook niet veel meer, een of twee keer per dag en dan al aangevuld met melk omdat het gelijk al wat terug liep toen ik zwanger raakte. Hij is net 18 maanden oud. Maar hij heeft behoefte aan troost zegt het consultatiebureau. Hoewel hij niet per definitie verdrietig is als hij aan m'n borsten wil zitten. Ik denk zelf dat hij meer de behoefte heeft om gewoon even te knuffelen met mama. Ik laat het nog maar eventjes.. Misschien gaat het vanzelf over als hij daaraan toe is.
Vind je? Ik heb geen idee! Ik had begrepen van de vk dat het een zenuw is die bekneld raakt en daarom voelt het zo naar.
Klinkt inderdaad als een zenuw wat bekneld is! Dit heb ik vanaf 28 weken gehad bij mijn zoontje tot de bevalling en vanaf week 12 van deze zwangerschap blijft het gevoelig en heb ik er regelmatig last van..
Ja ik had dat dus vanwege mijn hypermobiliteit. Dat de delen van mijn bekken te beweeglijk zijn en daardoor er soms een zenuw knel zit. Echt heeeeeeel vervelend en dan die zwangerschapshormonen erbij maken het allemaal nog soepeler
Nou ik heb ondertussen advies gekregen om 40 mg omeprazol te slikken. Wat ik dus al deed sinds donderdag en dus geen @#$€#? helpt Ik slaap half omhoog en eet echt niks meer waarvan ik denk dat het maagzuur kan opwekken. Maar toch voel ik de hele dag zo'n branderige brok in mijn keel. Gisteravond 2 rennies genomen voor het naar bed gaan en dus half zittend geslapen. Morgen maar weer langs de huisarts, want dit breekt me echt op We zouden leuke dingen gaan doen dit weekend en ik voel me gewoon niet goed genoeg helaas We hebben ook weer wat leuks meegemaakt gisteravond. Ik voelde en zag de kleine schoppen! Kleine druktemaker ❤
Wat naar! Aan dat advies heb je dus ook niks. Goed dat je terug gaat naar de huisarts! Hopelijk heeft hij nog wat anders in de hoge hoed. Wel heel leuk van je actieve kleine! Mooi moment lijkt mij dat. Hier is het aan de buitenkant nog niet te zien. Wij hebben ook wel een druk weekend. Veel gewandeld, dus ga nu even bijslapen op de bank. Daarna nog even bij opa en oma eten. Mijn vriend en dochter zijn alvast gegaan dus ik heb het huis alleen. Zalig!
@Wanda68 leuk dat je de kleine kunt zien bewegen . Ik vind dat ook zo bijzonder. Als ik in bad lig, lig ik ook vaak naar mijn buik te turen om te kijken naar de bewegingen
Leuk dat jullie je buik zelfs zien bewegen. Ik voel de baby wel veel en hard, maar ik denk niet dat het echt van buiten te zien zal zijn. Mijn buik is namelijk, net zoals de eerste keer, helemaal strak gespannen. Ik zie ook weleens filmpjes van golvende buiken, ook bij bijvoorbeeld onderzoek door een vk of arts, ik kan me er niks bij voorstellen. Bij mij echt gespannen en strak, eigenlijk wel een beetje onprettig zelfs al.
Nog even een buikfotootje. Ben deze week wel ineens heel hard gegaan wat dat betreft. Hopelijk betekent dat iets goeds!
@caroline1 mooi je buik en leuk dat t nu steeds meer zichtbaar wordt. Hier zien mensen het niet echt. Maar dat komt door kleding of dat mensen denken die heeft gwn een buik na 3 kindjes hihi. Begin nu een beetje last te krijgen van mn bekken. Dus ga deze week aan de slag met de kamers... vandaag gordijnen wezen uitzoeken voor de babykamer.
Wat van advies heb jij gekregen van de verloskundige? Ik ga het woensdag aankaarten bij mijn verloskundig.. zit momenteel met enorme pijn op de bank en kan amper lopen van de pijn..