1-15 mei 2018 sterretjesgroep

Discussie in 'Vlindertjes tot 16 weken' gestart door Raket78, 6 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Hoe snel zijn jullie weer begonnen met zwanger worden?

    Ik moet zo wie zo een ongesteldheid af wachten
     
  2. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Wij zijn eigenlijk direct weer begonnen zodra mijn bloedverlies gestopt was. Ik hoefde van de gynaecoloog ook geen cyclus af te wachten.

    Maar ik denk dat dat voor jou inderdaad wel beter zou zijn, omdat het bij jou natuurlijk niet zo soepel liep allemaal.
     
    smarlicia vindt dit leuk.
  3. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Wat zij zegt ^
     
  4. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Ik had na m'n menstruatie alweer testdrang man, moest m'n cyclus nog zo goed als beginnen :roflmao:
     
  5. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Wij hebben op zich groen licht gekregen, maar doen niet echt moeite momenteel. Ik heb ook hartstikke onvruchtbaar slijm, dus ik verwacht er nu even niet veel van, en dat is ook prima. Het zou me niets verbazen als ik überhaupt geen eisprong heb voor de eerste menstruatie na de miskraam (ik vind het een beetje raar om het een cyclus te noemen, al is het dat natuurlijk wel).
    Ik ben midden in de nacht wakker. Mijn dochter heeft een zgn night terror gehad, en man, wat was dat moeilijk. Klaarwakker daarna. Mijn man ook. We hebben honger. Tijd voor pizza. Om bijna half 2 's-nachts, lol.
     
  6. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Haha lekker pizza in de nacht.. moet er niet aan denken

    @smarlicia wij moesten ook een cyclus wachten maar hebben het niet veilig gedaan. Gezien de heftige ongesteldheid afgelopen week was mijn lichaam er nog niet eens klaar voor. Vanaf nu gaan we er ecbt weer voor. Ik heb woensdag een echo om te kijken of het schoon is

    Ik ben gisteren voor het eerst tante geworden, mijn broer heeft een zoon gekregen. Zij zijn al jaren bezig voor een kindje ben zo blij voor ze! Ik voelde wel heel even weer de pijn en het gemis van ons eigen kindje. Maar dat is alweer weg gelukkig. Voel wel heel sterk dat ik wel echt klaar ben voor een kindje met mijn huidige vriend (andere 3 zijn van/met mijn ex)
     
  7. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    We zijn dus niet de enige die het onveilig hebben gedaan hihi
    We waren het vergeten dat we wat moesten gebruiken hihi

    Ik merk ook dat de klap vandaag weer komt ik werd wakker en al mijn zwangerschaps symptomen zijn helemaal weg
    Voel me opgelucht en verdrietig tegelijk
    Had het zo graag anders gewild

    Hoop dat we er snel weer voor kunnen gaan

    En toch Gefeliciteerd met je neefje!
     
    Ise vindt dit leuk.
  8. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    25 aug 2017
    1.504
    1.519
    113
    Vrouw
    11/12 November kan ik ook weer testen!

    Wij zijn het meteen weer gaan proberen maar ik ben na 25 dagen dat de miskraam begon weer ongesteld geworden. Nu dus de tweede ronde? Vind ik ook raar klinken, voor mijn gevoel is mijn lichaam met de vorige ongesteldheid weer gereset en is dit dus pas de eerste ronde na de miskraam. Hoop zo dat het meteen weer raak is. Ik was van plan om het testen zo lang mogelijk uit te stellen, maar nu ik zo rond de 7 dpo ben, gaan die testjes toch weer lonken. Eens zien hoe lang ik het uit kan houden!

    En felicitaties aan de verse tante ;)
     
    Ise en Viviennee vinden dit leuk.
  9. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw

    Die klap ga je nog wel een paar keer krijgen, helaas. Ik krijg het nu nog zo nu en dan wel.
    En ik verwacht dat ik vanaf morgen ergens in die week ongesteld kan gaan worden. Dus zodra dat zo is, zal ik ook wel weer een klap krijgen waarschijnlijk.
    Of misschien word ik ook niet ongesteld, maar test ik positief. Zou erg mooi zijn. Maar ook dan is het natuurlijk niet ineens alsof de miskraam nooit geweest is.

    En ik denk dat we met z'n allen rond de verwachte uitgerekende datum ook wel weer een klap gaan krijgen. Tenminste, dat had ik wel bij mijn vorige miskraam.

    De tijd zal het ons allemaal leren. Gelukkig heb ik al wel geleerd dat het gewoon oké is om er nog verdrietig om te zijn. Zelfs na langere tijd. :)

    En @Ise, gefeliciteerd!
    Weet je broer ook van jouw miskraam eigenlijk?
    Hopelijk krijg je niet alsnog een klap na en kun je lekker genieten van het tante-zijn. Want dat is ook erg leuk. :D
     
  10. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Ik kan het beamen dat de emotionele nasleep van de miskraam nog wel vaker aan de oppervlakte komt. 3 Weken na de miskraam schijnt berucht te zijn. Inderdaad had ik rond die tijd 2 enorme rotdagen.

    Ik denk dat ik ongesteld ga worden. Dat is vroeg, het is pas "dag 24" gerekend van de eerste dag helderrood bloedverlies (dat is bij mij tevens de dag van de miskraam). Ik heb wel eens vaker een cyclus van 24 dagen gehad (maar nooit korter dan dat), maar meestal is ie 26 dagen. LF is altijd 13 dagen. Ik zou een vroege ongesteldheid na een miskraam als de mijne wel vreemd vinden. Maar de buikkrampen zijn er. Misschien krijg ik eerst nog een hele week krampen of zo. Hoop het niet!

    Ik mag het misschien niet zeggen, maar ik ben als de dood om meteen weer zwanger te raken en dan met Kerstmis een miskraam te krijgen. Is wel een heel specifieke angst he...
     
  11. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Ik heb trouwens besloten de term "m.a. 6 wk" weg te halen uit mijn handtekening. Dat weten we immers niet zeker, en volgens de vk is de kans zelfs groot dat de ontwikkeling eerst vertraagde en toen pas stopte. Wanneer dat is gebeurd, is achteraf niet vast te stellen.

    Ik vind het zo'n nare term ook, "missed abortion". Alsof je even niet opgelet hebt en het einde van je zwangerschap hebt gemist, als een trein vanaf Utrecht Centraal die voor je neus wegrijdt. "Abortion" is een medische jargon-term voor iedere vorm van voortijdig geëindigde vorm van een zwangerschap onder de 24 weken, die tegenwoordig een heel andere lading heeft die door velen als onprettig wordt ervaren. Wie was het ook weer, met die huisarts die "abortus" in het systeem had staan? Komt uiteraard hard aan als een gewenste zwangerschap net is geëindigd. Ik zou "delayed pregnancy loss" veel beter vinden passen.

    Dus heb ik mijn daadwerkelijke zwangerschapsduur op het moment van de miskraam in ere hersteld in mijn handtekening en dat voelt goed.
     
  12. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Ik snap je angst wel hoor, ondanks dat hij heel specifiek is.
    Maar met kerstmis wordt toch eigenlijk bewust of onbewust van je verwacht dat je vrolijk en gezellig en leuk doet. En laat een miskraam nou net geen van dat allen zijn.
    En ik denk dan ook -tenminste, dat zou ik hebben- dat ook al reageert je omgeving begripvol dat je dan niet gezellig meedoet, je jezelf dan wel als last zal ervaren omdat je natuurlijk wel gewoon gezellig mee wil doen.

    En met kerst specifiek wil je toch wel die leuke familieherinneringen creeëren. En daar past een miskraam natuurlijk ook niet tussen.

    Tenminste, dat zou mijn theorie zijn.

    ——

    De abortus bij de huisarts had ik het toen ook over. Bij iemand die ik via een ander forum ken.

    Delayed pregnancy loss zou inderdaad veel beter passen. In ieder geval bij jou.

    Bij mij zou missed abortion misschien nog wel passen, omdat ik alleen een lege vruchtzak had. En dat mijn vruchtje dus weg was -of nooit bestaan heeft, al wil ik het niet zo noemen. Want op de echo was er geen vruchtje. Maar het voelt voor mij niet alsof er nooit een vruchtje bestaan heeft. Het voelt zo oneerbiedig om het zo te noemen.

    Ik ben voor mezelf dus ook gewoon twee kindjes verloren. Al heb ik ze beide überhaupt nog nooit op een echo gezien. Ik was wel echt zwanger.
     
  13. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Mijn gevoel zegt me heel vaag trouwens dat het hier alweer raak is. Maar dat is verder nergens op gebaseerd. Gewoon voorgevoel.

    Maar ik wacht tot zaterdag met testen. Als mijn cyclus zich direct weer heeft opgepakt (en mijn voorgevoel klopt), zou er dan wel wat te zien moeten zijn. Of dan ben ik voor die tijd al ongesteld geworden.
     
    Viviennee vindt dit leuk.
  14. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Spaaaaannend. Ik heb ook gewoon gezonde spanning voor jullie. Zou het eeeeecht niet erg vinden als jullie eerder zouden testen.
     
  15. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Hier heet dat anembryonic pregnancy. Er is wel een blastocyst geweest (stadium voor embryo) maar die heeft zich niet ontwikkeld tot embryo. Dus het is niet zo dat "er niets was"; het is gewoon al erg vroeg mis gegaan en je lichaam heeft toch nog een tijdje geprobeerd er wat van te maken voor het geval het nog goed zou komen. Dat brengt mij terug bij "delayed pregnancy loss".

    Ook ik heb het gevoel dat ik 2 kindjes ben verloren, zelfs al was bij Rainbow er niet duidelijk een embryo te zien. Ik heb zelf het idee dat ik de embryo gezien heb toen ik in het bakje met de placenta keek, al was het natuurlijk erg klein en weet ik het niet zeker. Hoe dan ook, het maakt voor mijn gevoel weinig of niets uit.
     
  16. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Ik duim voor je!
     
  17. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Ik krijg van jullie test drang hihi

    Ik wil zo graag weer beginnen heb zoooo geen geduld

    Was gisteren in het ziekenhuis dacht dat ik een ontsteking had gelukkig was alles goed

    Maar savonds weer in tranen wil het zo graag terug
     
    Raket78 vindt dit leuk.
  18. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    25 aug 2017
    1.504
    1.519
    113
    Vrouw
    Nou wat je zegt, @xMekirin , ik heb soms ook het idee dat het hier weer raak is. Maar ik ben ook continu op zoek naar vroege symptomen. Probeer dan terug te denken: hoe had ik dat de vorige keer ook alweer? En dan denk ik daarna weer: ik loop mezelf gek te maken, Waarschijnlijk is het niets en word ik komend weekend gewoon ongesteld. Stom dat veel van de "symptomen" ook aan een komende menstruatie kunnen worden toegeschreven.

    Ik hoop dat je voorgevoel klopt !
     
  19. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
     
    smarlicia vindt dit leuk.
  20. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Helaas, de testdrang niet kunnen weerstaan vanmorgen. Voor nu nog omo-wit. Maar ook nog niet ongesteld.

    Ik heb geen idee hoe lang dat gaat duren. Maar ik merk wel dat mijn lichaam niet niks doet zegmaar. Mijn afscheiding verandert steeds een beetje, en ik ben de laatste paar dagen/week echt steeds puisteriger aan het worden. Dat had ik voor mijn eerste miskraam ook als mijn menstruatie eraan kwam. En bij de tweede zwangerschap merkte ik dat ook als een van de eerste symptomen. Dus het kan echt nog beide kanten op. Maar als ik ongesteld moet worden, verwacht ik niet dat het echt nog lang op zich laat wachten.

    Verwacht zelf donderdag eigenlijk. Maar we zullen het zien.
     

Deel Deze Pagina