@Diddeltje Wauw!! Gefeliciteerd wat een fantastisch nieuws en zo bijzonder als ik zie wat voor weg jullie afgelegd hebben. Heerlijk van genieten nu! @Featherr Oh ja dat heb ik nu net gehad.. vond het zelf zo dubbel om weer aan de pil te moeten. Wanneer is de stopdatum?
Oh nog geen idee. Ik moet de pil opmaken. Dus nog 1.5 week zeker. Ik voel me er echt onwijs rot door. Vroeger was ik best vaak ziek en ik voel me nu ook alweer echt een week belabberd. Ik zal blij zijn als ik van die rotpil af ben. Hormonen spuiten is minder erg dan dit.
@Diddeltje Super gefeliciteerd! Ik krijg gewoon tranen in mijn ogen als ik dit zie. Heb je al een idee wanneer je de eerste echo mag zien?
Vandaag toch nog testje gedaan, hihi harstikke positief nog. Gebeld met ziekenhuis en 6 December 1e echo, ben dan precies 9 weken. Zoo spannend allemaal!!
Wauw Diddeltje ik ben zo ontzettend blij!!! Die onzeker weken zijn nu voorbij! Denk goed aan jezelf en zorg goed voor jezelf, maar vooral geniet!! Bij mij is het allemaal nog niet zo binnen... Ik merk toch dat ik geestelijk een muurtje heb gebouwd door alle teleurstellingen van de afgelopen jaren en dat ik nu nog niet echt overtuigd blij kan zijn. Merk wel dat mijn lichaam het ondergaat... Ontzettend moe de hele tijd en geen super goeie concentratie.... Daarnaast super emotioneel, huil om helemaal niets en had afgelopen weekend ineens een black out hoe ik nou ook alweer naar vrienden moest rijden.... Dit kunnen hormonen zijn maar verklaar denk dat het vooraal te maken heeft met emotionele ontlading van het hele MMM traject.... Gisteren trouwens nog een test gedaan en het tweede streepje was net zo donker als de teststreep... Ik denk dat na de bevestiging woensdag dat de HCG waarden goed zijn gestegen en de 1ste echo gepland staat het besef echt binnen zal komen...
Ja ik had precies hetzelfde, denk nu wel eens hoe deed ik dat eerder toen ik jaren achtereen de pil nam.. Gelukkig is dit maar tijdelijk en kan je straks snel door naar de volgende stap
@Diddeltje wat fijn dat je nu ook een datum hebt voor de eerste echo.. ook weer zo spannend! Maar vooral bijzonder! Hoe voel je je verder?
he thanks!!! jaa we bekijken het per dag. Voel mij verder prima, wat gevoelige pijnlijke borsten en opgeblazen gevoel. Ik kan het nog steeds amper geloven, ook feit dat ik weinig merk. Maar tot nu toe alles nog top.
Zo, echo twee ook achter de rug. Ze groeien mooi en het lijken er 6-8 te worden dus heel fijn. Vanmiddag word ik gebeld of ze vrijdag of zaterdag de punctie willen doen. Omdat er nog best een paar kleintjes zijn twijfelde de vpk, misschien dat een dag later die kleintjes net mee kan laten komen. Dus dat hoor ik nog. Heel spannend wordt het nu.
@Littlegirl1989 Mooi aantal, punctie dus bijna in zicht! Spannend hoor... hier vanmorgen de eerste fm gehad en niet precies mee gekregen hoeveel links of rechts maar in totaal dacht ik een stuk of 8 met eentje van 13 a 14 mm, de rest nog klein dus we mogen nog even door prikken en zaterdag krijg ik opnieuw een meting. Ik hoop dat het aantal ongeveer zo blijft, als het onder de 15 blijft mag ik misschien nog een verse terugplaatsing
Net gebeld en ik mag vanavond nog eenmaal de normale medicatie zetten. Morgen gaan ze me bellen voor de tijd van de pregnyl en de punctie. Hoop is dat er nog een paar kleintjes net voldoende gestimuleerd worden om iets op te leveren dus daar ga ik op hopen. Vanavond dus even afscheid nemen van de gonal en de deca, haha. Iets om iig voor nu even af te sluiten.
Mooi uitgangspunt hoor! hopelijk zijn ze allemaal gevuld met een mooie eicel. Wat gaat het dan ineens snel he! Zie je op tegen de punctie?
Top!! Heel spannend allemaal maar het gaat allemaal goed komen! Nu duimen op een paar mooie eitjes die mooie embro's gaan worden!
Ok ik ben helemaal happy! HCG is gestegen van 115 vorige week naar nu 1.671 !! 21 nov 1e echo op precies 7 weken
Ja, nogal inderdaad. Heb vandaag een paar oxazepammetjes meegekregen voor vrijdagavond en zaterdag maar knijp hem nu al behoorlijk. Zo spannend allemaal....
Snap ik! is ook reuze spannend als je nog niet precies weet wat je kan verwachten. Maar het gaat echt goed komen hoor! Ik vond het echt reuze meevallen. En het is zo gepiept. Het klinkt enger dan het is. En op die oxazepam ga je in ieder geval een heeeerlijke nacht tegemoet