Ik wilde hier een berichtje typen want heb helemaal geen meldingen meer gehad van nieuwe berichten . @meisje1987 wat een klote ronde! Wat raar dat je bms groeit en de follikels niet! Hoop dat je er volgende week achterkomt hoe dat zo kan. Mijn bms is nu in de 2e ronde clomid op 4,7 gemeten dat was op cd 11. Als ik de nieuwe ronde in ga dan is dat wel iets om te bespreken.
Zo mijn wachtbankje is bijna afgelopen... maandag echo. Hopen dat de chlomid 150 aanslaat. Bijwerkingen zijn weer erg aanwezig. Opvliegers stemmingswisselingen niet normaal. Beetje een rare vraag maar hebben jullie van de primoluut wel eens buikgriep verschijnselen gehad ik heb dit nou al 2 maanden achter elkaar. Als ik ongesteld moet worden.
Well, im flabbergasted.. vanmiddag had ik een nieuwe meting en mijn follikel was kleiner geworden, baarmoederslijmvlies hetzelfde gebleven. Ze wilde voor de zekerheid toch mijn progesteron meten voor t geval ik een eigen eisprong gemaakt heb, maar dachten beide dat dat niet was. Belde ze net en blijkt toch dat die geweest is . 53, die waarden zien ze vaak enkele dagen na eisprong, dus ze denkt dat die voor afgelopen maandag al gesprongen is.. morgen maar eens mijn temperatuur meten, want die moet dan boven de 37 zijn. Nou is t dan toch een verloren ronde, want hebben afgelopen week wel gevreeen maar die week ervoor niet Ik heb de spuiten in ieder geval klaarliggen voor de volgende ronde.. @wennepen80 jammer van je negatieve test! @Lina1992 hopelijk maandag wat te zien op de echo! Ga je anders ook door naar hormoonspuiten? @Chocoladetaart wat vreeeemd! Je zou toch zeggen dat er met zo’n dik slijmvlies iets te zien zou moeten zijn.. @meisje1987 vervelend dat je steeds een andere arts hebt. Dat is bij mij in het ziekenhuis gelukkig anders. Altijd dezelfde, behalve als ze op vakantie is. Alhoewel ze wel chaotisch is, heb ik dat liever dan steeds iemand anders. @J0o welkom bij de club
@fluffyfishy ja ander door naar de hormoonspuiten. Was dit jou 1e ronde met hormoon spuiten ?? En hoe beviel Dit?? Ik ben echt bang
Nee, mocht deze maand nog niet beginnen ivm cyste die niet weg was op cd 4. Nu is die wel weg. Heb deze ronde dus zelf een eigen eisprong gehad zonder hormonen. Heel apart.. ik ben niet bang, kan niet wachten om er mee te beginnen. Scheelt wel dat ik al die maanden met Clomid al Ovitrelle moest spuiten en dat is een zelfde soort spuit. De eerste keer is spannend en daarna doe je het gewoon.
En inderdaad. Temperatuur was 37.2 vanmorgen. Ik heb alleen totaaaaal geen idee waar ik in mijn wachtweken zit Heel apart om te ervaren
Nou beetje laat. Gisteren weer voor een echo geweest. Bm slijmvlies 8,2 mm het schijnt mm werk te zijn. Ligt eraan hoe ze het kruisje plaatsen met meten. Nou oké daar ga ik dan mee akkoord Haha. Maar geen groeiend ei te zien helaas. Met de gyn overlegd. Maandag nog een laatste meting omdat ze schijnbaar door meten tot dag 22 en ik zit dan op 23 en dan echt afbreken mocht er niks te zien zijn. Ik heb nu stekende/drukkende pijn rond mijn eierstok althans zo voelt het. Dus zo toch maar even naar de kruidvat voor ovulatie testen. Niks in huis. Mocht het zo zijn wil ik hem nu niet missen natuurlijk. Gister en eergisteren niks gedaan omdat ik echt in een dip zat
Is iemand van jullie bekend met de ovulatie testen van de kruidvat?? Hij ziet heel erg positief uit namelijk. Wil graag weten of deze ook zo uit slaan bij pcos. Was met die andere wat ik 4 jaar geleden had namelijk wel. Waren via internet.
Volgens mij geven de ovulatietesten van kv al snel donkere streepjes zonder piek (hier vaak gelezen) Pcos kan dacht ik ook vals positieve resultaten geven. Omdat er gisteren nog geen groeiend follikel te zien was, kun je nu eigenlijk onmogelijk een LH piek hebben ben ik bang. Ik doe net als jij ook weer ovutesten omdat ik pas woensdag weer een afspraak heb. Stel dat er toch na een paar dagen een eitje zit... hoop voor ons beiden op tóch nog een ei! Zodat de cyclus niet afgebroken hoeft te worden bij ons allebei.
Ja ik hoop het zo. Nou op de gebruiksaanwijzing staat tussen de 24-36 uur je ei. Zou dus wel kunnen toch? De vorige had ik via sensitest. Die vielen ook altijd positief uit, maar niet zo duidelijk.
De ovulatie testen van kruitvat zijn niet betrouwbaar en geven altijd een positieve test aan ! Ik zou die van de action proberen
Doen die het wel dan? Die heb ik ook in de kast liggen. Maar dacht eigenlijk meer van die zullen het wel niet doen
Geen idee maar overal waar ik lees zeggen ze dat action testen werken.. Heb zowiezo al meer dan een jaar geen eisprong gehad dus eerlijk gezegd zou ik het niet weten. Maar mijn vorige cyclus gaf een kv test positief terwijl er geen ei en al helemaal geen eisprong te zien was. Ik lach erom maar eigenlijk is het natuurlijk om te huilen