Hier echt heel veel harde buiken nu en veel krampen. Ook als ik ga zitten, is het net of is er geen ruimte. Kom alsjeblieft snel bij papa en mama kleine prinses!!!
Dat is dan ook een tegenvaller zeg. Ik ben ook heel benieuwd hoor!! Als het bij mij ook niet lukt dan wil ik een week later ingeleid worden, ben dan 41.3 weken.
Succes sterretje31. Hopelijk zet het door. Mikkie hou me maar voor dat de kans nog steeds reeel is dat ik voor dinsdag beval. Om aan een gemiddelde van 40 weken zwanger te komen moeten er nu eenmaal vrouwen over tijd lopen. Baby geniet gewoon nog teveel van Mn buik denk ik. Hihi
Ja zo is het ook! Hier ook we houden moed. Al heb ik me ingesteld op inleiden op 41.3.. kan het alleen maar meevallen!
Hier hetzelfde. Maar toch had ik wat teleurstelling dat ik nog geen ontsluiting had. Had dat bij een tweede sneller verwacht. Maar goed zegt allemaal niets. Manlief roept vanaf pos test al 11-11 en heel veel mensen in omgeving ( ik zelf 13-11 of 14-11) dus zullen het sel zien.
@elita in welke regio woon je? De regio dat 11-11 het gekkengetal is en de carnacalsperiode begint? Of de regio waar het sintemaarten is?
Korneel is gisterenavond geboren. 4kg175 en 54 cm. Het was een ingeleide bevalling, maar uiteindelijk hebben ze enkel mijn vliezen gebroken. Daarna kwamen de weeën heel snel en heftig spontaan. Op 8u tijd was hij er. Wel een heftig einde. Hij was sterrenkijker en is met de zuiger geboren. Een vroedvrouw die hard op mijn buik meeduwde en een knip. Ook een knak in mijn staartbeentje. Heb dus heel veel pijn. Alles gaat nu goed met ons. Gisteren en deze morgen nog hele lage bloeddruk en constant neiging tot flauwvallen... Xx
@LenaMill Gefeliciteerd met Korneel. Wat vervelend dat je zoveel pijn hebt. Hopelijk is je bloeddruk snel weer normaal.
Gefeliciteerd en heel veel sterkte met je herstel. Hoop dat je heel snel optimaal kunt genieten van jullie kereltje.
Gefeliciteerd Lenamill. Hoop dat je je snel beter voelt. Wat bedoel je precies met een knak staartbeentje?
Hallo! Gisterenmorgen werd ons meisje Ellie geboren, 3kg640 en 50cm. De bevalling kondigde zich totaal onverwachts en direct hevig aan rond 1u snachts. Meteen om de 10 min weeen. Na wat twijfel gebeld naar mijn vroedvrouw. Op haar aanraden nog eens in bad gekropen om te zien of het zou verder zetten of niet. Toen waren de weeen er al om de 5 min. Ik kon er nog redelijk goed mee omgaan. Om 5u30 waren we in het ziekenhuis. Dacht toen nog dat ze me terug naar huis zouden sturen. Na een half uurtje aan de monitor kreeg ik te horen dat ik 7cm ontsluiting had en dat ik waarschijnlijk vlot zou bevallen. Geen tijd meer voor epidurale! Na ongeveer 20 minuutjes persen was ze er. We waren even helemaal ondersteboven dat het zo supersnel is gegaan. Maar ben wel wat trots op mezelf
Lenamill en Debora van harte gefeliciteerd. Nu lekker genieten. Hopelijk valt de pijn mee lenamill. Wel fijn dat ze alleen vliezen hoefden te breken en je lichaam de rest deed. En Deborah wat een lekkere snelle bevalling ook