Nou idd! Kan nooit geen kwaad! wat is het hier nog rustig trouwens. Nog weekend plannen? Wilden eigenlijk morgenochtend gaan zwemmen. Maar dochtertje is al een week niet echt lekker. Vanmiddag was ze erg warm en hangerig. Dus wachten even af.
Ja heel rustig. Oh bah. Ja dan is zwemmen ook niet fijn. Hopelijk kan ze wel mee. Laatste weekend van jou vakantie. Hier t weekend werken. Morgenmiddag op verjaardag en zondagmiddag krijgen we visite savonds beide dagen niks heerlijk. Yess! Ik heb een positieve test met smiley! @MammaR dit is wat ik bedoel met verschil (zie foto) dit is de sensitest. Nog lang niet positief.. Helaas viel de smiley net uit (te lang gezocht hoe ik bij mijn fotoalbum kom op de tel) heb hem wel op foto alleen kan ik via mijn tel dus niet bij mijn foto's alleen direct foto's maken
@Mama1504 nee. We gaan het wel zien. En anders bedenken we wel weer wat anders. Werkse dit weekend. Heerlijk heh, avondjes vrij. Kan er ook altijd van genieten. Jeej! Dat is al vroeg in je cyclus. Super zeg. Blijft een smiley dan zo kort zichtbaar?
Ja idd. Misschien een binnenspeeltuin. Is ook leuk. Ja die blijft ong 8 minuten staan. Maar ik stond te lang te zoeken hoe ik bij mijn galerij kom weet t nog steeds niet hoor Ja is vroeg. Dus denk dat die sensitest morgen ook positief zal zijn. Dus ik kan na t weekend op t beruchte bankje
Hallo dames, nou me man had gisteravond zo veel vragen hihi.. van hoe weet je dat we goed klussen.. ik zo niet op puur geluk ..je wou geen ovulatietesten gebruiken.. ow maar hoe vaak moeten we dan seks hebben bla bla ..hihi... nou ik ben vandaag naar de stad geweest en ovulatietesten op gehaald..en op plek liggen waar hij nooit kijkt.. wordt hij ook niet zenuwachtig .. vandaag dag 11 ben ik nu niet te laat met gebruiken.. laatste cyclus was 31 dagen
Haha mannen! die snappen er soms niks van. Ik liet vanavond mijn smiley vol trots zien. Zegt ie: onee we zijn te laat ik: hoezo? Hij springt binnen 48 uur dus kan nog hoor. Oooooooh gelijk kreeg ie weer kleur. Maar ja nog geen man over boord, want hebben het gisteravond nog gezellig gehad. Nee hoor. Ik weet niet hoelang je cyclus normaal is, maar ik zelf ga van mijn kortste cyclus uit en ga van een lf uit van 14 dagen dus zo ben ik gisteren begonnen met testen op cd 12.
Daarom! Ook altijd geslaagd. haha! heel handig. Super zeg. Nog even gezellig maken & dan heerlijk op de loungebank. @Anar91 haha geweldig. Mannen zijn er stiekem meer mee bezig dan wij denken. Nee hoor, dan ben je zeker niet te laat met testen.
En vele volgen snel!! @Meisje93 Ja laatst ook geweest hier in het dorp. L. Wilde nooit meer naar huis. Maar eenmaal thuis liep ie gelijk de trap op en wilde hij op bed. Die middag 2,5 uur geslapen Ben benieuwd wat het gaat worden.
@Mama1504 Haha geweldig mannen toch hihi! @Meisje93 ja ik geloof het ook dat ze meer mee bezig zijn, normaal begin ik over dingen omdat hij het nooit snapt zegt die... Dus mijn oren zaten ze klapperen gisteravond op de bank, dacht hoor ik dit nou goed?? Haha Maar mooi dat ik niet te laat ben ik heb vanavond getest was wit dus we zullen afwachten!
Nu 1 keer per dag, als klein streepje zie 2 keer daags. Maar gebruik nu action ovulatietesten voor het eerst, weet niet wat ik er van moet verwachten.. Hiervoor altijd sensitest maar dacht als ik nu bestel dan ben ik vast te laat met testen. Als me man niet zo wisselend was met z'n gedachten eerst niet en dan hihi... hoe vaak test jij?
Haha geweldig heh. Vorige week vrijdag nog met E geweest. Maar op gegeven moment merk je wel dat het lampje uitgaat hoor. Haha ook wel fijn dat een man er ook mee bezig is. Zo heb je toch meer het gevoel dat je het samen doet. succes met het testen! Hopelijk vind je snel je ei.
@Anar91 ik doe het ook op die manier. Alleen gebruik ik deze maand alleen cb. Mocht t nodig zijn doe ik hierna weer sensitest. Haha beetje wispelturig hahaha. Zoals @Meisje93 zegt: dan krijg je wel echt het idee of je het samen doet. vind het ook wel leuk als mannen er zo mee bezig zijn. @Meisje93 ja idd. Maar dan hebben ze hun in ieder geval vermaakt. Hier zijn we laatst met een aantal collega's geweest met de kids en in de kerstvakantie gaan we weer. Zoo leuk!! Zijn allemaal kindjes rond dezelfde leeftijd 1,5 - 3 jaar.
Dank je wel MamaR! M’n menstruatie is nog niet over, maar wel genormaliseerd gelukkig. Ik verwacht dat het over ‘n dag of 2 wel helemaal klaar zal zijn. Nu vol goede moet de nieuwe ronde in! Ik ga nog geen ovulatietesten gebruiken. Even kijken wat deze ronde brengt. Misschien dat ik wel ga tempen? Wat moet je dan precies doen? (hoe vaak, tijdstip, wanneer beginnen?)
Nieuwe meiden, welkom Ik zie ook weer wat bekende namen van vorige ronde nog.. Jammer meiden duim voor jullie voor deze maand! @Anar91 wat schattig van je man en lijkt me super fijn idd dat hij er ook lekker mee bezig is. @Mama1504 grappige test zeg met die smiley. Kun je die dan ook vaker gebruiken?? Lieve reactie ook van je man haha! @Maev duim voor je dat je wat extra hebt voor meerdere pogingen maar hopelijk ga je deze maand gewoon op roze! Poeh en nog veel meer gelezen, ben wat afwezig en komende dagen ook nog wat ik heb visite voor een week. Probeer het ondertussen nog wel gezellig te maken maar denk dat dit een verloren ronde wordt.. is er ook een app voor op je telefoon voor deze website?
@Mama1504 nou dat doen ze zeker daar! Wat leuk zeg dat je dat met je collega's. Hier heeft bijna iedereen al grote kinderen. Beetje oud team @Soto ik doe deze ronde ook voor het eerst tempen. Wat ik begreep. 's ochtends tempen voor het opstaan op hetzelfde tijdstip. ik zou nu al gaan beginnen ermee zodat je mooi kan zien hoe je temp voor eisprong is. En anders kan @Mama1504 je er veel over vertellen. @Mbob wat vervelend dat je het gevoel hebt, dat dit een verloren ronde is. Maar het hoeft maar 1x raak te zijn heh. Nope geen app hiervoor
@Mbob ja hoor. Je doet er teststripjes in. En het omhulzel waar je het in doet kun je vaker gebruiken. Waarom denk je verloren ronde? @Meisje93 oh dat is jammer. Ja hebben een heel jong team. Wel super leuk. @Soto klopt je kan nu wel beginnen. Normaal begin je op cd 1. En dan elke ochtend voor het opstaan (elke dag zelfde tijd dus ook wekker zetten op vrije dagen) rectaal temperaturen. Dit kun je noteren in bijv. Fertility friend. Heel overzichtelijke app.
Haha weinig tijd om te klussen Wat handig zeg dat je die vaker kunt gebruiken. Zouden ook zulke zwangerschapstesten moeten maken! Jammer dat ze geen app hebben voor deze website. Loggen jullie ook via je telefoon in? Is zo onoverzichtelijk Wat gebeurd er met je temperatuur rond je eisprong? Omhoog denk ik he?