1 t/m 15 januari 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door TSCM, 2 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Esila

    Esila Fanatiek lid

    17 sep 2006
    2.389
    831
    113
    Bedankt meiden :)

    iedereen met goede echo weer gefeliciteerd ! :)

    Evelyn wat schattig een teentje in zn mond :rolleyes: wat zijn ze lenig he haha. Wat je zegt Kimberley net kleine acrobaatjes :D

    Saar, de mijne heeft niet heel vaak de hik, af en toe. Maar het voelt idd ritmisch ;)
    Fijn weer een goede echo !

    Woepie, wonderen bestaan :) hopelijk verandert het nog. Fijn dat het rusten goed helpt :thumup:

    Oh lastig Kimberley dat je productie al op gang komt :| Hier gelukkig nog geen last van.
    Wat is je buik mooi rond :)
    Ik bedenk me nu alweer 3 weken geen foto gemaakt te hebben, oopso_O
    Maar heb ook het gevoel dat de groei al zolang stil staat .
     
  2. Esila

    Esila Fanatiek lid

    17 sep 2006
    2.389
    831
    113
    Oh trouwens mn lieve papa heeft vandaag ons babybedje van ikea in elkaar gezet. En 5 extra schapjes in mn babykledingkast gemaakt, nu is ie echt perfect, lekker overzichtelijk :rolleyes:
    Ik denk dat ik van de week de vluchttas maar vast ga klaar zetten. dat geeft wel een gerust gevoel denk ik. En dan over een paar weekjes alle was doen.
     
  3. Esila

    Esila Fanatiek lid

    17 sep 2006
    2.389
    831
    113
    Bubbles, mn volgende echo is 20 november :rolleyes:
     
  4. EvelyndeB

    EvelyndeB Fanatiek lid

    26 feb 2015
    1.576
    298
    83
    Eindhoven
    Mooi buikje Kimberley!
    En hier ook al melkproductie, maar alleen als ik het actief stimuleer zeg maar. Dus nog geen compressen nodig gelukkig!

    En hier ook zo'n druktemaker! Placenta aan de voorkant, maar daar schopt ie gewoon omheen hoor. Zo anders dan bij m'n dochter, die was veel rustiger!
     
    Esila vindt dit leuk.
  5. Bubbels84

    Bubbels84 Fanatiek lid

    27 jun 2016
    2.284
    611
    113
    Mama's uitgerekend tussen 1 en 15 januari 2018

    1 januari

    Woepie - 2e kindje (meisje)

    3 januari
    Bubbels84 - 32 jaar - 3e kindje (jongen)

    4 januari
    Saar88 - 28 jaar -1e kindje (meisje)


    5 januari
    Mieksel - 32 jaar - 2e kindje (MMM) (meisje)

    6 januari
    Ieniemienie - 23 jaar - 1e kindje (verrassing)

    7 januari

    PAnniek - 31 jaar- 2e kindje (verrassing)

    10 januari
    Kimberly1989 - 28 jaar - 2e kindje (meisje)
    Esila - 35 jaar - 3e kindje (meisje)


    11 januari

    EvelyndeB - 31 jaar - 2e kindje (jongen)

    12 januari
    Jk84 - 33 jaar - 1e kindje (meisje)
    Hoffje88 - 28 jaar - 1e kindje (jongen)


    15 januari

    Cindy2015 - 34 jaar - 2e kindje (jongen)

    Afsprakenlijstje:

    10 november - Woepie echo en placentameting
    16 november - Kimberly1989 controle vk
    20 november - PAnniek controle gyn + echo + gesprek verpleegkundige
    20 november - Esila controle + echo
    21 november - Bubbels84 controle gyn + gesprek verpleegkundige
    30 november - EvelyndeB controle vk + echo
    5 december - Bubbels84 controle gyn + groei echo


    ☆ Sterretjes ☆
    Katsje
    Ashleyrachel
    Plusje 7+1
    Kleintje85 7+3

    In totaal tot nu toe: 4 BOYS 6 GIRLS 2 VERRASSING
     
  6. EvelyndeB

    EvelyndeB Fanatiek lid

    26 feb 2015
    1.576
    298
    83
    Eindhoven
    Woepie, veel succes vandaag!
     
    Esila vindt dit leuk.
  7. Esila

    Esila Fanatiek lid

    17 sep 2006
    2.389
    831
    113
    Woepie hoe was je Echo ?
     
  8. ieniemienie94

    ieniemienie94 Actief lid

    4 mei 2017
    105
    42
    28
    Vrouw
    Gezondheidszorg
    Twijfel tussen 27-12 of 4-1 whahha
     
  9. Bubbels84

    Bubbels84 Fanatiek lid

    27 jun 2016
    2.284
    611
    113
    Haha ja kom maar door met je gokje.. 1 antwoord geldt :p
     
  10. kimberly1989

    kimberly1989 Fanatiek lid

    23 sep 2013
    1.743
    277
    83
    Vrouw
    Jeugdhulpverlener
    Bloot buikje.. gaat toch wel wat wegen nu hahaha
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Esila, Saar88, Bubbels84 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  11. Esila

    Esila Fanatiek lid

    17 sep 2006
    2.389
    831
    113
    Mooi Kimberley !! Ik denk dat onze buiken ongeveer even groot zijn:)
     
  12. woepie

    woepie Actief lid

    13 nov 2011
    338
    70
    28
    NULL
    NULL
    Hoi meiden ja echo gehad idd. En het meisje doet het super. Nog steeds zelfde datum en ze is goed gegroeid. Praktisch 2000 gram en dat is voor 32 weken gewoon echt heel mooi. Ik denk dat de extra rust haar goed doet. Moeders ook maar ik word dik. En stiekem had ik gehoopt dat de kilo's niet erbij zouden komen maar ik wel hetzelfde zou kunnen blijven eten.....Whahaha! !!!

    Nee serieus de inwendige echo wees uit dat de placenta er idd niet meer overheen lag maar er wel direct overheen. Ik heb nog steeds placenta praevia maar iets mildere vorm. De gynaecoloog wil me over twee weken 27 november (dus 35 weken ) weer zien. Pff al die inwendige echo. Ik voel me erna ook zo beurs van onderen maar toe maar weer. Je bouwt toch een bijzondere band op met je gyn zo he ;) hihi.
    Anyway ik ben geen piep opgeschoten omdat Ik nog altijd een keizersnede krijg maar er nog geen beleid is uitgezet. En ik wil graag weten h o e en wat. Het zou nu 3 cm moeten opschuiven om een kans op natuurlijke bevalling te hebben. En daar ga ik echt niet op rekenen. En toch moeten ze me nog eens laten terugkomen. Heel irritant. Maar ik moet geduld hebben.
     
    Esila vindt dit leuk.
  13. woepie

    woepie Actief lid

    13 nov 2011
    338
    70
    28
    NULL
    NULL
    Direct tegenaan bedoel ik
     
  14. EvelyndeB

    EvelyndeB Fanatiek lid

    26 feb 2015
    1.576
    298
    83
    Eindhoven
    Oh wat vervelend inderdaad die onzekerheid Woepie! Wel heel fijn dat de kleine goed groeit!

    En een prachtige buik Kimberley! Kan idd geen buikJE meer zeggen!

    Ik merk ook wel dat t begint te wegen ja. Scheelt ook wel hoe de kleine man ligt. Vooral als hij heel laag ligt, heb ik al moeite met dingen als schoenen aantrekken.... En ik moet nog 9 weken!
    Merk ook dat het zwaar wordt als ik langer op de been ben. En dat ik m'n rug inzet om alles op te vangen, maar die raakt zo vermoeid en verkrampt. Heb nu zo'n fitnessbal gekocht om wat ontspanningsoefeningen op te doen en dat helpt wel moet ik zeggen! Zal ook wel fijn zijn om de weeën op te vangen denk ik, dus dat ding gaat mee naar t ziekenhuis tegen die tijd :)
     
  15. Bubbels84

    Bubbels84 Fanatiek lid

    27 jun 2016
    2.284
    611
    113
    Bij ons in t ziekenhuis hebben ze er 1 op elke kamer. Zou dat eerst eens navragen voor je m meesleept ;)

    Kimberly mooi hoor! Ik vergeet steeds nu foto' te maken elke week straks nog even de achterstallige 32 weken foto maken..

    Hier zit mijn buik ook al best in de weg helemaal als ik buk s avonds gelijk last van maagzuur ook..

    Nog 3 weken werken. Of beter nog 11 werkdagen.. tik tak tik tak ik tel de tijd nu echt af ben er klaar mee!!
     
  16. PAnniek

    PAnniek Bekend lid

    21 mrt 2017
    726
    413
    63
    Nou ik weet dat ze in Utrecht ook hebben maar niet op elke kamer eentje, dus denk dat ik gewoon mijn eigen meeneem, wel zo makkelijk, alleen nog even aanschaffen :D

    Ik merk nu dat ie nog veel hoog ligt, dus hier helaas ook last van mn maag, niet zozeer maagzuur, maar wel een naar gevoel, heb het vooral als iets te pittig eet of bij koolzuurhoudende dranken.
    Joepie!!! Hier nog 3 weken werken, beter gezegd nog 6 werkdagen! Ben vanaf komende week terug in mn uren gegaan. Heerlijk gevoel!
    Op mn laatste werkdag samen met de cliënten nog op pad, gaan in ieder geval pannenkoeken eten en misschien nog naar de film, dus wordt een echt dagje uit voor ze!
     
  17. Cindy2015

    Cindy2015 Fanatiek lid

    18 feb 2015
    1.425
    156
    63
    Kom ik aan met mn nog vijf volle werkweken :p.

    Ik heb voor de vorige keer een yogabal gekocht, en daar tot een bepaald moment tijdens de bevalling veel opgezeten. Ik vond het wel fijn, tot de weeën echt heftig werden (na doorprikken vliezen), daarna kon ik het er niet meer op uithouden.
     
  18. Saar88

    Saar88 Actief lid

    28 apr 2014
    280
    162
    43
    Vrouw
    Venlo
    Lekker aftellen naar ons verlof :D Ik moet nog 2 weken (of 8 dagen). Ik wil op Mn laatste dag wel iets lekker meenemen,maar ben er nog niet uit wat. Iets met muisjes is nog veels te vroeg, en vlaai is voor mij vooral iets voor verjaardagen, dus nog ff kijken wat het wordt.

    Vandaag lekker uitslapen (iedereen zegt geniet daarvan zo lang je nog kan ;)) en de kleine dame was lekker druk toen ik al half wakker was. Heb wel bijna een uur liggen genieten van het gefriemel in mn buik. Het blijft zo'n speciaal gevoel ❤❤❤
     
  19. Cindy2015

    Cindy2015 Fanatiek lid

    18 feb 2015
    1.425
    156
    63
    Ik kan mét kleine ook uitslapen hoor. Die is meestal op zn vroegst half 12 zn bed uit. Kwestie van niet te vroeg naar bed doen :p.

    Trakteren voor verlof wordt bij ons niet gedaan, vorige keer was er wel een borrel maar toen gingen we met drie collega's tegelijk met verlof, en nu is het ook tegelijk ons unitfeest/kerstborrel en ik ben 11 december nog jarig, dus er is al genoeg feest tegen die tijd.
     
  20. Bubbels84

    Bubbels84 Fanatiek lid

    27 jun 2016
    2.284
    611
    113
    Half 12???? Waha hoe doe je dat op werkdagen :p
    Ik vind het heerlijk om vroeg avond te hebben dus de meiden er later op doen werkt hier niet voor ons. Bovendien is dan het verschil weekend door de weeks te groot..

    Ik bedacht me net dat ik nog 2 dagen vrij ben ivm weekendje weg komende week. Dus dat zijn nog maar 9 werkdagen :D
     

Deel Deze Pagina