@Mama1504 en is de sensitest ook al positief? wanneer denk je dat je ei gaat springen? @MJBP ja dat is echt top! Hoop echt, dat dan iedereen weer beter mag zijn. één daarvan is al 5 jaar ziek. met af en toe opbouwen & dan weer volledig ziek. Nee dat valt ook niet te vergelijken. Maar gaat helemaal goedkomen die 20 weken echo. hihi ja knap heh. Tot wanneer loopt nu je contract? Dat is wel echt superbalen dat je geen vast contract kan krijgen. Vandaag de magische grens van de 20 weken bereikt! Super zeg. @Sylva hoe voel jij je nu? Bijna de 1e echo! Spannend hoor. #zwangere meiden. Hoe gaat het met jullie? Beginnen de kwaaltjes alweer af te zwakken?
@MJBP ja een heel druk weekend. daar vind ik dan weer niks aan. Ja dan pas kun je pas genieten. Nipt is idd anders, 20 weken is meer echt medisch natuurlijk of alles wel goed zit. Maar ik zie het helemaal goed komen @Meisje93 ja dies ook al richting positief. Scheelt erg weinig. Vanavond nog een keer testen tot ze negatief worden. Ik denk vandaag of morgen. Vandaag waren de steken erger dan gisteren. Gisteren waren de steken meer een drukkend gevoel en nu echt steken. En morgen nog eens gezellig maken en dan denk ik dat we ons best wel weer hebben gedaan al hebben we het vanmiddag ook al even gezellig gehad dus meer kunnen we niet doen Denk jij nog steeds maandag?
@Mama1504 super hoor! Laat het eitje maar gauw springen. Nou idd. Daar ligt het dan iig niet aan! ik heb geen idee eigenlijk. rommelt wel in mijn buik. ook aan de rechterkant. Terwijl ik daar nooit wat voel. Maar ook heel erg een menstruatiegevoel in mijn onderbuik.
Oh das vreemd. Ik had idd gister het drukkend gevoel links en de steken vandaag rechts Hopelijk springt ie snel. Kunnen we weer loungen
Wat apart. mijn temp is met 0.2gr. omhoog gegaan. Zal die al gesprongen zijn? eerder dan gedacht. Straks maar even gezellig maken.
Even een update (ik houd jullie op de hoogte van de vorderingen): vrijdagavond geen bloedverlies maar bruin, gistermorgen helemaal niks, gistermiddag 1x bloedverlies en ook een stolsel verloren, sindsdien helemaal geen verlies meer. Het verloopt naar mijn gevoel allemaal een beetje raar. Gelukkig donderdag nog wel gewoon die controle echo, dus dan maar kijken en horen over hoe en wat. Maar mn man en ik gaan ervan dat het voorbij is, en dat dat stolsel van gisteren het einde betekende. Bedankt voor jullie lieve reacties
verloopt idd raar. wat vervelend zeg. Had je ook krampen toen je de stolsel verloor? idd fijn dat jullie donderdag nog een echo hebben. Ga je nog een zw.test doen?
Heb nog geen een keer kramp gehad. Weet niet of ik nog een test ga doen, heb er ook niet meer in huis.
Wat verwarrend @Katsje. Zeker zonder krampen. Ik ben onbekend met mk's maar ik hoor altijd meiden over de heel pijnlijke krampen. Hopelijk is alles gewoon goed! Wat een lange dagen nog...
Vandaag een negatieve sensi @Mama1504 en gisteren de knaller gehad? Je temp is nog niet super duidelijk he, ik gok op een ei gisteren of vandaag
@Meisje93 jeej. Denk wel dat ie gesprongen is. Even afwachten wat temp de komende dagen doet. voor nu ziet t er goed uit Hier denk ik ook gesprongen. Temp is niet heel er gestegen, maar daarom denk ik ook dat ie vanacht is gesprongen en dus geen goede stijging kon laten zien. Heb namelijk ook weer hele erge gevoelige onderbuik. net als vorige maand. Maar we maken t gezellig tot ik een kruis heb @Katsje jeetje! Idd erg vreemd. Ben heel benieuwd donderdag. @Aardbeitjes nee klopt geen duidelijke stijging. Maar denk dat hij vanacht gesprongen is. Vandaar de slowrise. Maar ja dat moeten we de komende dagen even afwachten. hebben in ieder geval wel goed getimed
@Mama1504 ja denk het ook. Maar dan wel 2-3 dagen eerder dan gedacht. als ik aankomende dagen op 36.6 blijf staan heb ik idd gisteren de eisprong gehad. oh kan dat ook nog? Dat ie dan langzaam gaat stijgen. Herkent FF dan wel je eisprong?
@Meisje93 ja dat herkent hij dan wel. Dat heet een slowrise. Dus ik denk dat mijn eisprong vlak voor mijn tempmeting heeft plaats gevonden en dat hij nog geen stijging had. Maar goed zullen het zien ik ga pas op t bankje tot ik mijn kruis heb gekregen hahaha.
@Katsje Wat vervelend de verwarring er nog bij… En dan nog moeten wachten tot donderdag totdat je duidelijkheid hebt. Voor mij is dat herkenbaar van vorig jaar. Maar ik had wel kort na het eerste bloedverlies heel pijnlijke krampen en nog veel meer bloedverlies. Dus het zou kunnen dat er een andere reden is voor jouw bloedverlies en daar duim ik heel hard voor! Nogmaals heel veel sterkte meis!
@Meisje93 En, voelt het als een vruchtbaar weekend? Nou dat hoop ik ook voor je, dat iedereen dan weer beter is. En jemig wat erg die collega die al 5 jaar bezig is met opbouwen en terugvallen. Mijn contract loopt t/m eind december. Dus als er helemaal geen verlenging komt dan heb ik 2 maanden te vroeg zwangerschapsverlof Ja dat is wel echt een speciaal moment, die magische 20 weken grens! @Mama1504 Hihi bedoelde eigenlijk een gezellig weekend vanwege je eisprong… En heb jij daar een goed gevoel bij hoe het is verlopen? Maar snap het, je weekend moet inderdaad ook weer niet té druk zijn, dan voelt het niet als weekend. @Meisje93 en @Mama1504 Fijn dat jullie het helemaal goed zien komen met de 20 weken echo, dat steunt mijn vertrouwen
Hoeveel weken zwanger was jij toen? Ik zou nu ong 6 weken zijn en heb echt t idee dat ik lang niet alles kwijt ben. Gebruik nog steeds gewone maandverband (niet eens dikke) en zelfs die zit nooit vol....wordt er echt gek van