Bijna 20 wk echo. Kan niet wachten! Deze fotos waren met 12 wk. Kun je dan hierop al iets zien??? Of is dat te vroeg.. Iedereen denkt een jongen wij ook. Ben zo benieuwd!!
Ik zou denken jongetje aan de tweede foto te zien, als dit een foto van onderaf genomen is, ik zie geen typische hamburger tussen de beentjes.
Met twaalf weken zou je eventueel de nub kunnen bekijken maar ik geloof niet dat dat op deze foto's te zien is. Gelukkig bijna twintig weken!
De baby heeft dan nog een nub en nog geen mannelijk of vrouwelijk geslacht. De stand van de nub kan je bepalen of het een jongen of meisje word bij een echo vanaf het zij aanzicht.
De foto is erg ingezoomd.meestal kijk je op een foto waar je de baby helemaal op ziet.zo kan je vanaf de rug een hoek en de stand van de nub bepalen.in dit geval zou ik zeggen een jongen.maar het is lastig te bepalen op deze foto.
Dat kan ook nog niet met 12 weken. Zowel jongen als meisje heeft zo’n uitsteekseltje met die termijn. Pottyshot kan pas als geslacht volledig ontwikkeld is.
Om het forum zo overzichtelijk mogelijk te houden willen we je vragen onderwerpen over geslachtsbepalingen in het grote NUB topic of het grote Potty shot topic te plaatsen. Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl