1-15 mei 2018 sterretjesgroep

Discussie in 'Vlindertjes tot 16 weken' gestart door Raket78, 6 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Je hebt je hele cycles lh in je lijf, ze hoeven absoluut niet af of op te lopen.
     
  2. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Het is een lichte streep nog, hoop dat je hem ziet op de foto's 20171115_080023.jpg 20171115_075941.jpg
     
  3. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Is eigenlijk stom om zo vroeg te testen, ik kan ook nog gewoon ongesteld worden, maar was zo benieuwd omdat mijn buik weer (meteen) is opgezwollen en ik mijn borsten voel.. nu maar afwachten en duimen dat het goed gaat
     
  4. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Ik weet niet wat ik hier van moet vinden.

    Te laat met testen?
    Ei al geweest?
     

    Bijgevoegde bestanden:

  5. Mie88

    Mie88 Bekend lid

    9 jan 2015
    652
    430
    63
    Vrouw
    Altijd lastig tr zeggen maar test je ma 1x per dag?
     
  6. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Ja
     
  7. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Volgens mij zie ik heel ver weg inderdaad ook wat!

    Je hebt een negatieve test gehad tussendoor?

    In ieder geval erg spannend! Hopelijk is het echt zo, maar dan ook echt een plakker deze keer. :D
     
  8. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Ik zie het ook!

    Spannend zeg!
     
  9. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Je ziet hem in het echt iets beter. Doe er morgenochtend of vrijdagochtend weer een. Deze heb ik namelijk gisteravond gedaan. Hopelijk is ie dan iets donkerder. Heb voor mijn menstruatie wel een witte test gehad maar dat was zo'n dipstick. Vanochtend een Kruidvat test gedaan en een action. Ook heel licht streepje. Ben benieuwd naar morgen- of vrijdagochtend de predictor early nogmaals.
     
  10. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Waar zit je ergens in je cyclus en wat heb je normaal voor cyclus?
     
  11. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Spannend Ise! Ben benieuwd
     
  12. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Normaal een cyclus van 28 dagen
    Als ik vanaf de curretage tel zit ik nu op dag 17

    2 jaar geleden was ik maar eens in de zoveel maanden ongesteld

    Dus er is geen touw aan vast te knopen

    Ik denk dat ik mijn ei heb gemist

    Op zich niet erg want partner wou een maand wachten
    Ben benieuwd naar de controle bij de verloskundige vrijdag
     
  13. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Voor 28 dagen ben je wel laat begonnen dan vrees ik. Zou de volgende keer vanaf dag 10 of zo beginnen en rond dag 13 misschien twee keer per dag, rond 11u en 20u.

    Wachten jullie met seks tot een positieve test?
     
  14. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    25 aug 2017
    1.504
    1.519
    113
    Vrouw
    Ik duim voor je dat alles goed gaat / blijft gaan @Ise !
     
  15. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Nee normaal gesproken niet
    Maar deze maand slaan we zo wie zo over maar was benieuwd of ik toch een eisprong had
     
  16. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Ik gebruik de merkloze dipstick-testen van www.makeababy.ca . Ze lijken erg op die van... zwanger en kids geloof ik? Alleen dan zonder vals positief. Ik heb althans nog nooit positief getest als ik niet zwanger was. Op 10 DPO heb ik de laatste 2 keren voor het eerst een streepje gezien. Op 8 DPO laatste keer nog negatief. De eerste keer (en tevens enige keer dat ik ook daadwerkelijk een levende baby kreeg) testte ik pas op CD 33, achteraf was dat waarschijnlijk 20 DPO, en dat was behoorlijk positief. Toen wist ik nog niet dat de midwives zo snel vol zaten, maar had ik geluk dat er nog plek was.

    Hier zit je bij een zwangerschap standaard onder de vleugels van een OBgyn (een gynaecoloog met zwangerschap en bevalling als specialisme) en soms eerst bij de huisarts. Ontario (waar ik woon) was de eerste Canadese provincie waar midwives (VK's) in 1994 legaal werden. De opleiding werd gestandaardiseerd en uitgebreid en de laatste pakweg 10 jaar zijn midwives als optie voor prenatale zorg sterk in populariteit toegenomen. De opleidingen, die maar een bepaald aantal plekken hebben, kunnen die vraag niet bijbenen. De ziekenhuizen stribbelen ook tegen; veel ziekenhuizen willen maar een bepaald aantal midwives "hospital rights" geven, en zonder hospital rights (het recht om cliënten te laten opnemen of de zorg over te dragen aan een OBgyn als daar aanleiding voor is, en tevens het recht om zelfstandig bevallingen van cliënten te begeleiden in een ziekenhuis) begin je als midwife niet veel. Dus dat laatste legt het aantal midwives pas echt aan banden. De praktijk waar ik nu 3 keer bij heb gezeten heeft maar 4 midwives. Ze zouden er dolgraag meer bij hebben maar hebben maar voor 4 midwives hospital rights.
    Je begrijpt dus dat ik om praktische redenen vroeg test. Vanuit mezelf zou ik liever eigenlijk pas na NOD testen, maar ach, zo belangrijk vind ik dat nou ook weer niet. Testen we wat eerder, komen we tenminste uit waar we zijn willen. Nou nog een levende embryo... Tja...
     
  17. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Eigenlijk nooit bij stilgestaan dat een vk misschien niet overal in de westerse wereld normaal is. Beetje raar dat de gyn dat niet uit handen wil geven.
    Waarom wil je zelf liever een vk dan een gyn? Als ik standaard naar een gyn zou kunnen zou ik dat doen :eek:
     
  18. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    How's it going, Ise?
     
  19. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Dat in elk land zoveel verschillende gewoontes zijn he.
    Bijzonder!


    Ik denk dat mijn ei al is geweest
     
  20. smarlicia

    smarlicia Niet meer actief

    Moet ik natuurlijk wel de foto bijvoegen hihi
     

    Bijgevoegde bestanden:

Deel Deze Pagina