Dat is een mooi pakket van de voedselbank @Elena22 !! Hoe is het nu trouwens met je moeder? Hier heb ik gister ook even boodschappen gedaan: 1 kilo kipfilet 1 kilo gehakt 5 frikandellen potje erwten smeerkaas (la vache qui rit) pindakaas boterham rond brood puntbroodje Americain saus fritesaus curry chillisaus Vanille Vla Optimel yoghurt Dubbelfris kiptandoori maaltijdpakket appels bananen zak chips (GRR ZIE DAT HET 2 KEER IS AANGEREKEND!) kaasstengels bosje munt bosje koriander bosje peterselie pff.. ik check altijd mijn boodschappenlijst maar altijd wanneer ik dit NIET doe is er altijd wel een fout gemaakt zucht!
@LolaBloem Dat is best veel geld! Voor wat voor auto is dat? Met mijn moeder gaat het goed op het moment Alles is rustig en stabiel. Drain is eruit. Nu aansterken en uitrusten. Ja, ik was ook erg blij met het pakket van de voedselbank.
@Triangel lief van je. Ik ben vooral bezig met besparen op boodschappen doen. Wil nu met ongeveer €100,- per week rondkomen ( incl luiers) voor gezin met 4 personen. Dit was voorheen ruim €600,- per maand. Absurt veel.
@Elena22 , hier moet je of verpleegkundige of verpleegkundige met specialisatie zijn om op de kraamafdeling te werken in het ziekenhuis. Voor nu nog even te veel gedoe om om te scholen. Wij doen niet aan Sinterklaas, dochter snapt het niet echt .
Wauw wat krijgen jullie veen van de voedselbank. Wij kregen voorheen heel weinig of veel spul waar we niks mee konden. Wij hebben het laatst opgezegd.
@Elena22 Een Renault Scenic! Zelfde dus als jullie. Volgens mij één van de weinige auto's die er oké uit zien en vriendelijk zijn qua aanschafprijs. Jij hebt een VW Touran toch, Krul? Die vind ik eigenlijk mooier, maar zó duur nog tweedehands. Pfff. @Autoverzekering. Voor de Scenic gaan we met 3 schadevrije jaren en wa verzekering 31,13 betalen. Voor de Citroën C1 (tweede auto sinds dit jaar) hebben we nog geen schadevrije jaren opgebouwd. WA-verzekering kost 44,53. Dit alles per maand. Voor MRB betalen we voor de C1 20/21 per maand en volgens mij voor die Scenic straks 65/67 euro? Fijn, dat voedselbankpakket. Krijg je die elke week Elena?
wij betalen straks voor een Mercedes Benz A klasse, bouwjaar 2017 zonder schadevrije jaren. poehhhh ik schrik er nu wel van.
Maar dan heb je niet alleen WA neem ik aan? Waarom een nieuwe auto trouwens? Tenminste, met dat bouwjaar neem ik voor het gemak even aan dat ie nieuw is.
@LolaBloem neem aan dat als het €130 per maand all risk verzekerd is? Je wilt niet wat wij per maand betalen @Triangel misschien bij de hema? Of bij de big bazaar? Voor de sint versieringen. Anders wil ik best wel een paar met de plotter snijden voor je. (Heb geen specifieke kleur, alleen verschillende kleuren!)
In het kader van consuminderen; Wij zijn het speelgoed aan het uitzoeken. Dit gaat in de goedzak. Doen jullie hier ook aan mee?
Verzekering is hier per maand €80,- all risk voor een vw touran. Wel een dure. De eerste eigenaar heeft er in 2009 €56.000,- voor neergeteld in Duitsland. Vanwege de lage BPM in Duitsland is dat echt een exhorbitant hoog bedrag voor deze auto. Gelukkig hebben wij dat niet gegeven We gaan de verzekering om laten zetten naar WA Caso en ruitschade. Voor onze andere touran betalen we €380 per jaar. WA Casco en ruitschade heeft die.
Wat super van de voedselbank elena! Kunnen jullie echt fijn mee vooruit. Is niet overal zo zo te lezen.
Groot pakket Elena, daar heb je zeker wat aan! Nee wij sparen geen speelgoed voor de goedzak. Niet echt veel speelgoed. Haha man denkt daar anders over . Omdat het hier altijd vol ligt. Maar hier veel tweedehands speelgoed, wat helemaal opgespeeld wordt.
Wat lief aangeboden @lievemandie! Ik begreep van een ander iemand dat de kruidvat ze heeft. Daar ga ik dus van t weekend even kijken. :-D
Vandaag horen we of onze oudste mag afzwemmen. Zo ja kost ons dat 22.95 euro. Ik hoop het want de volgende keer afzwemmen is pas begin februari.