Wij gaan voor een kindje vanaf zomer 2017! Deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Jess93, 12 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.360
    17.430
    113
  2. Raaf92

    Raaf92 Niet meer actief

    Ik lig helaas in t ziekenhuis aan t infuus! Ook wel weer fijn want krijg nu iets tegen de pijn. Mn baarmoeder leunt op Mn urinebuis dus het zou zomaar kunnen dat dit grapje nog 24 weken gaat duren :(! Maar ik wordt heel goed geholpen en als deze pijnstilling niet helpt gaan ze verder kijken..
     
  3. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Och nee lieverd! Wat ontzettend vervelend!!! Sterkte, ik weet niet wat ik moet zeggen. Ik hoop vooral dat ze wat voor de pijn vinden en dat je zonder pijn en risico zwanger kan zijn. Wat ontzettend sneu en stom!!
     
  4. Dee-tje

    Dee-tje Fanatiek lid

    17 okt 2011
    1.435
    320
    83
    Vrouw
    #1864 Dee-tje, 16 nov 2017
    Laatst bewerkt: 16 nov 2017
    @Sado @Gruffalo Aaarghh mensen zijn zo brutaal, maar echt! En ik heb het alleen nog aan familieleden verteld maar ook letterlijk van bijna allemaal de oh zo bekende vraag; was het wel gepland?! Dus tja, ik voel jullie! ;) Bij mij hetzelfde als bij @Gruffalo . De 3e is voor mensen gewoon onlogisch ofzo. Want, ik heb al een jongen en een meid. Kreeg bij de tweede ook te horen na het bekendmaken wat het was, 'Oh dan ben jij mooi klaar'! Euhmmm, of misschien wel niet? Mag dat ook? :rolleyes:
    En ik kreeg ook nog een ' Zo, jullie hebben er wel zin in'... Tja, wat moet je daar nou mee denk ik dan. Onbeschoft. Dat vind ik er van. Al moet ik om sommige die jij opnoemt wel een beetje lachen :roflmao: @Sado

    @Saaaraaa Herkenbaar. Had ik bij de 2e ook. Dochter was ook nog geen 2 en kreeg de vraag ook steeds terwijl ze niet wisten dat we al bezig waren en ik ondertussen bijna 7 maanden en een vmk verder was. En er zijn mensen waarbij het nog veel niet vergelijkbaar heftiger is. Het is gewoon niet netjes. Daarom vraag ik het zelf ook nooit.

    @Madeliefje06 Alles goed gegaan?
     
    Gruffalo vindt dit leuk.
  5. Dee-tje

    Dee-tje Fanatiek lid

    17 okt 2011
    1.435
    320
    83
    Vrouw
    @Raaf92 Ah nee wat naar zeg! Gelukkig word je goed geholpen maar jemig wat balen. :( Sterkte!
     
  6. Sokkie87

    Sokkie87 Fanatiek lid

    1 dec 2016
    1.044
    688
    113
    Vrouw
    @Raaf92 Arme jij :(:( Veel sterkte. Hopelijk kunnen ze je goed helpen en zit je niet nog 24 weken zo.... Gewoon kwestie van pech? Heb je nu nog veel pijn of helpt de pijnstilling goed? XX
     
  7. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.360
    17.430
    113
    Ohhh nee, wat klote :(
    Ik hoop echt voor je dat het gauw over is en je weer volop van je zwangerschap kunt genieten! Mag je gauw weer naar huis?
     
  8. Krily

    Krily VIP lid

    20 jul 2017
    5.050
    3.780
    113
    Vrouw
    @Raaf92 ah nee bah wat naar! Hoop dat het gauw weer beter ga met je.

    @Madeliefje06 ik ben benieuwd :)
     
  9. Raaf92

    Raaf92 Niet meer actief

    Wat een super lieve reacties! Dit is indd gewoon domme pech, hoop dat mn baarmoeder gewoon gaat kantelen en dat ik er daardoor minder last van krijg.. de pijn is nu wel iets gezakt en niet meer overgegeven gelukkig! Dus voel me ietsjes beter!
     
  10. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Jemig zeg heftig!!! Kunnen ze er niets aan doen dan? Aan de pijn? Dit ga je toch niet nog 24 weken volhouden met de pijn die je omschreef!!!
     
  11. Sokkie87

    Sokkie87 Fanatiek lid

    1 dec 2016
    1.044
    688
    113
    Vrouw
    @Raaf92 Wat naaf zeg.. Weet je al wanneer je eventueel naar huis zou mogen? Je zit er niet op te wachten lange tijd in het zkh door te brengen.. :(
     
  12. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    @Gruffalo wat vervelend meis dat je je zo beroerd voelt! Het is natuurlijk al de tijd van het jaar waarin dit soort kwaaltjes op de loer liggen, maar on combinatie met zwanger zijn is het al helemaal vervelend!

    Ik moet zeggen het verbaast mij dat ik nig niet ziek ben... hoop dat het lekke uitblijft! Ik voel me gelukkig top!

    Wat is dat toch voor raars dat we op een of andere manier het gevoel hebben ons te moeten verantwoorden voor de keuzes die we maken. Voor het krijgen van een kindje. Ik snap wel waarom je in het midden laat of het geplannd was of een ongeluk. Wat klinkt dat raar zeg, een kindje krijgen een ‘ongeluk’ noemen. Ongeplanned dan maar. Heel eerlijk? GAAT NIEMAND EEN ENE REET AAN toch?!

    Als wil je er hierna nog 2. Maar ik snap het wel, heb het zelf ook overwogen. Omdat het op een of andere manier verzachte omstandigheid zou zijn dan? Raar. Rare opmerkingen tijdens zwangerschap krijgt iedereen altijd. Is het niet nu de vraag of het geplanned was of niet of zoals @Sado zegt een opmerking in de trant van ‘hij heeft hem niet met plassen versleten’ (dit is mijn vriend zn zesde kindje dus die krijg ik wel eens), dan is het wel als je buikje groeit opmerkingen als ‘weet je zeker dat het er 1 is?’... nog zo een :mad:

    Mensen zouden eens gewoon moeten zeggen ‘goh wat leuk voor jullie! Van harte gefeliciteerd!’ Of ‘wauw wat ben je mooi met je prachtige buik!’. Gelukkig krijgen we die ook wel eens toch?! Leuke reacties zonder overige opmerkingeno_O
     
    Sokkie87, Gruffalo, Saaaraaa en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  13. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Gelukkig. Hopelijk zit er een stijgende lijn in!
     
  14. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.360
    17.430
    113
    Ohhh wat houdt @Madeliefje06 het spannend! Hoop zo dat alles goed is!
     
    Sokkie87 en Jess93 vinden dit leuk.
  15. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.360
    17.430
    113
    Wat fijn dat je je weer iets beter voelt!! Hopelijk blijft dat nu zo! :)
     
  16. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Ach ja, ik vind het ook stom van mezelf. Onzekerheid ofzo. Maar ja, mensen mogen van mij aan de andere kant denken wat ze willen. Zolang wij maar weten hoe het zit en dit kindje maar weet dat het ontzettend enorm hartstikke gewenst is :)
     
    Saona en Sado vinden dit leuk.
  17. Inezz8

    Inezz8 Actief lid

    31 jul 2017
    242
    159
    43
    Vrouw
    @Raaf Wat ontzettend vervelend! Hopelijk ben je snel weer thuis! Beterschap!

    Ik krijg de laatste tijd ook al veel opmerkingen dat er wel een tweede bij kan. Soms niet echt leuk maar ben tegen sommigen ook eerlijk geweest en gezegt dat we het heel graag willen maar dat het natuurlijk afwachten is of het zo mag zijn en wanneer.
     
  18. Ikook

    Ikook Niet meer actief

    #1878 Ikook, 16 nov 2017
    Laatst bewerkt door een moderator: 16 nov 2017
    @Raaf92 Wat naar! Beterschap! Ik hoop dat je niet te lang in het ziekenhuis hoeft te blijven!
    @Gruffalo We zijn er om tegenaan te zeuren als je het mij vraagt! Niemand kan jouw pijn ervaren en als jij er zoveel last van hebt is dat super vervelend!
    @Madeliefje06 Hoe was je afspraak?

    Hier ben ik weer een beetje zenuwachtig.. Zwangerschap gaat allemaal top, maar nu belde moeders voor moeders net of ze morgen al kunnen komen. Ben dan pas 4wk4d, hoop dat mijn test mooi knalt, want heb sinds dinsdag geen test meer gedaan! maar verwacht het wel. Ze komen om 12.00, dus denk dat ik daarvoor zelf ook even een testje doe ;). Zal ochtendurine koud zetten voor de zekerheid..

    Verder voel ik me echt top en intens gelukkig... hoop alleen dat de VK snel iets laat horen. Dinsdagavond heb ik me online ingeschreven (maar ook geen autobevestiging, dus ga me dan weer gek maken dat ik niet goed op de aanmeld knop heb gedrukt of zo haha), dus zo lang is het nog niet, maar ik ben ongeduldig!
     
    Inezz8, Sokkie87 en Gruffalo vinden dit leuk.
  19. Lovely29

    Lovely29 Fanatiek lid

    5 okt 2014
    1.525
    671
    113
    @Saaaraaa dat viel eigenlijk best mee. Wij woonde ook heel klein en zeiden elke keer een 2e kijken we wel na als we verhuisd zijn. De vrageb zoudeb nu moeten gaan komen.

    @Raaf92 hoe gaat het met je? @Gruffalo jij ook weer iets beter?

    @Madeliefje06 ik ben zo benieuwd naar jouw echo. Alles goed gegaan?
     
  20. Ikook

    Ikook Niet meer actief

    Even korte ego update: Ik heb weer getest! Hij liep eerst niet goed door en dat maakte me wel zenuwachtig, maar toen ik een foto maakte viel me eigenlijk pas op hoe donker ie was! Toch wel weer mooi opgelopen! Laat maar komen die MvM test!

    Vanmiddag komt mijn nieuwe telefoon, dus dan kan ik eindelijk een mooie foto maken!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Inezz8 en Saaaraaa vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina