MAMA's na 'de laatste 10 weken'

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Nina Sanders, 26 aug 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Friesje203

    Friesje203 Fanatiek lid

    31 dec 2014
    1.142
    844
    113
    Bah wat vervelend weer van het CB. Zolang ze niet draait van rug naar buik kan het nog wel toch?
    Wij hebben bij de Hema een winterslaapzak gekocht waar de mouwen afgeritst kunnen met poezengezichtjes er op geloof ik (bij mijn ouders heeft hij dezelfde met sterren). Deze is nog wat groot waardoor de mouwtjes omgeslagen zijn dus nog stugger. Onderkant strak tegen de voetjes opgerold en heel strak ingestopt onder de deken. Op deze manier slaapt F nu net zoals dat hij in de Pacco lag eigenlijk.
    Wij hebben dit na de eerste prikjes gedaan, ging de nacht net als anders, dus niet meer ingebakerd.

    Heb ook een puckababy the bag newborn, maar die is wat minder stug, dus nog niet geprobeerd eigenlijk..
     
  2. Noortje88

    Noortje88 Niet meer actief

    #1982 Noortje88, 17 nov 2017
    Laatst bewerkt door een moderator: 17 nov 2017
    Ah dat klinkt hoopgevend! Fijn dat het bij jullie in een keer goed ging. Misschien ga ik dat ook proberen, klinkt wel comfortabel en alsnog geborgen! Ben wel even benieuwd: wat doe je onder dat slaapzakje nog aan 's nachts? En gaat er nog een dekentje overheen dus? Vind het nog best zoeken met deze temperaturen...

    Ja, ik dacht ook dat dat mag totdat ze van rug naar buik kon en anders tot max 6 maanden. Was dus van plan om nu langzaam te beginnen in de hoop dat ze rond 4,5 maand helemaal zonder kan. Want dat inbakeren heeft ze volgens mij nog wel echt 'nodig' (al blijkt uit jouw verhaal dat het ook zomaar mee kan vallen). Maar goed, de jeugdarts dacht daar anders over... Ze zei nogal waarschuwend: "ja maar ze kan zooooomaar ineens omrollen en dan kan ze niet meer terug en dan sla jíj je voor je kop!". Dus dat... :confused:

    Dank voor de tip! Ik ga ook maar eens langs de hema... ;)
     
  3. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Doen tot wanneer jij het veilig vind.
     
    Noortje88 vindt dit leuk.
  4. Donutlover

    Donutlover Fanatiek lid

    1 jan 2017
    3.316
    1.730
    113
    Hi Dames hoe gaat het hier, heb wat paginas terug gelezen maar alles terug lezen was echt te veel werk hoor haha

    Verschonen: doen wij ook vaak voor of na de voeding.
    Het liefst ervoor anders spuugt hij weer wat uit.

    @Oceanna Jeetje wat rot zeg dat je daar zo lang mee bezig bent geweest en ze da nu pas ontdekken. Wel lekker zeg zo doorslapen al!

    @ryanne1989 Nachtvoeding is vervelend voor ons maar idd heel normaal dat kan nog wel even duren. J & N lieten die vallen met een maand of 4 geloof ik. Maar daarna hebben we nog genoeg periodes gehad dat ze ineens wel weer kwamen haha. Geen pijl op te trekken die kids.

    Wat gaan jullie kids al hard met flessen ophogen en afbouwen!

    @flowertje36 Wat super leuk gefeliciteerd met je nieuwe baan, snap dat het spannend is zeg maar komt vast goed.

    @Nina Sanders Jij ook gefeliciteerd met je jaar contract!

    @ryanne1989 aah jakkes..die stomme verkoudheid volgens mij heerst het enorm!
    Beterschap.

    @Noortje88 Ik heb nog geen slaapzakje maar wil de newborn bag van puckybaby halen voor de winter maanden, die ziet er zo lekker zacht uit!

    Hier gaat het zijn gangetje eigenlijk wel.. Mias is alweer 6 weken.
    En jaaa het is soms behoorlijk aanpoten met 3 kids hoor haha. Gisteren nog.. had ik me verslapen. Werd om 8u wakker en de kids moesten 8:30 op school zijn, heb me nog nooit zo gehaast! Gelukkig vind Mias het wel best allemaal van hot naar her.
    Het word tijd dat ze het continurooster hier gaan invoeren.
    En dan piept mijn zus al met 1 kind :oops: maar goed dat is ook hoe je er zelf in staat natuurlijk haha.

    Mias doet het goed volgens mij, ik merk dat ik me totaal niet meer vast pin op boekjes en richtlijnen en dat geeft mij en het hele gezin enorm veel rust.
    Gisteren bij het cb geweest en zijn curve wijkt wat af naar beneden, meteen drama natuurlijk daar. Maar goed ik maak me er niet druk om het is pas de eerste meting en een moment opname. Dat loopt vast wel los en anders zoeken we daar een oplossing voor. Hij is verder zoet, plast en poept goed.

    Mias drinkt ongeveer 6x per dag live, als ik weg ben krijgt hij gekolfde melk meestal 60cc per keer.
    Hij slaapt van 22:30 tot 5, dus dat is super fijn en na de voeding slaapt hij weer verder tot de wekker gaat om 7u:DAls hij dan nog slaapt ga ik eerst de andere kids klaar maken en vlak voordat we weggaan haal ik hem naar beneden.

    En vorige week ging hij voor het eerst lachen...smeltmomentje!

    Goed om te lezen dat jullie kindjes het ook goed doen zeg!
    mias.JPG
     
    Oceanna en Noortje88 vinden dit leuk.
  5. suikerklontje

    suikerklontje Fanatiek lid

    23 nov 2015
    1.116
    522
    113
    Ik heb slaapzakje van de c&a gekregen van collega. Die is wel stug ze kan der armpjes niet eens echt boven der leggen wanneer ze slaapt meer zijwaarts.
    En heb vorige week 4seizoenen bij de hema gekocht. Kan ook in maxicoxi gebruikt worden (weet niet of ik heel vaak ga gebruiken, maar straks met kerst als ze slaapt bij ouders kan ze gewoon zo mee en gelijk der bedje weer in)
    Verder vind ik het ook heel moeilijk wat ik der aan moet trekken. Dit slaapzakje is niet de dikste die ze nu gebruikt, dan heeft ze pyamaatje aan en romper lange mouw en bij de nacht ligt er dun dekentje over derheen. Overdag romper lange mouw shirt wat ze aan heeft, broek en sokken uit en zonder dekentje
     
    Noortje88 en Friesje203 vinden dit leuk.
  6. Friesje203

    Friesje203 Fanatiek lid

    31 dec 2014
    1.142
    844
    113
    Hier gewoon een lakentje en dun dekentje over en romper en pyjama (16 graden) aan en overdag kijk ik hoe warm het is. Voel altijd even en meestal voelt hij gewoon goed aan. Handjes en gezichtje wat fris soms.

    @Donutlover goed om te lezen dat het zo goed gaat! Ja stel me ook in op langere tijd nachtvoedingen. Gezellig he het cb ;)
    Mooi kindje hoor!!!
     
  7. Donutlover

    Donutlover Fanatiek lid

    1 jan 2017
    3.316
    1.730
    113
    Hahaha ach ene oor in en andere weer uit :rolleyes:
     
    Oceanna, Noortje88 en Friesje203 vinden dit leuk.
  8. Mutsefruts88

    Mutsefruts88 Niet meer actief

    Hier hebben we een beetje hetzelfde! Tussen 2 maten in. Van maat 62 sla ik de mouw maar om en maat 3 is in de nacht opzich wel fijn (wel pampers overigens).

    @Noortje88 heb je er bewust voor gekozen om de prikjes wat later te doen?
    En wat een gedoe het CB altijd hè. Ik haal eruit wat ik kan gebruiken en de rest laat ik langs me heen glijden. Onruststokers.

    Nou, vandaag staat er weer 'auping' op m'n voorhoofd gedrukt... Ach, het is ook wel lekker warm enzo :)

    Net ook even bij HEMA gekeken voor slaapzakje. Hebben ze alleen maar maat 68-80 o_O morgen even in een ander filiaal kijken :)
     
  9. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Zeeman heeft ook fijne en kleine maten ook
     
    Mutsefruts88 vindt dit leuk.
  10. Noortje88

    Noortje88 Niet meer actief

    Nee, niet bewust voor gekozen. Kwam zo uit met het plannen van de afspraak maar moet zeggen dat ik eigenlijk wel blij ben dat er iets langer tussen zat. Ze is in de afgelopen weken enorm gegroeid (zeker qua slapen!) wat het denk ik vandaag veel makkelijker heeft gemaakt. Vreselijk, die onruststokerij. Dacht altijd dat ik redelijk nuchter was en vrij stevig in mn schoenen stond/sta. Nou, een bezoekje aan het cb en daar ga ik... ;)

    Ahhh auping-dag! Hier soms ook nog. Moet wel zeggen dat nu ze beter zelf slaapt ik de mama-matrasmomenten ook extra kan waarderen. Heb jij dat ook?

    Heb trouwens een fijn slaapzakje gekocht bij de prenatal. Hier hadden ze bij de Hema ook alleen 68-80. Heb de mouwen er voor vannacht wel afgehaald ivm prikjes. Ze ligt wonder boven wonder te slapen zonder inbakertoestanden (handjes naast dr hoofdje, te schattig). Benieuwd of ze ook doorslaapt...
     
    Mutsefruts88 vindt dit leuk.
  11. Friesje203

    Friesje203 Fanatiek lid

    31 dec 2014
    1.142
    844
    113
    @Mutsefruts88 die maat slaapzak heb ik wel. Heeft een smal halsje dus kan er niet door kruipen. Mouwen omgeslagen voor nog minder bewegingsvrijheid.

    @XmoonlightX ik kon bij zeeman alleen niet met mouwen vinden.. geen hele dikke tenminste.
     
    Mutsefruts88 vindt dit leuk.
  12. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Oh ik heb juist met mouw :roflmao:
    Hij is echt warm ook
    Hier lag hij onderop ergens, grijze en roze
     
  13. Moess

    Moess Niet meer actief

    Slaapzak: ik heb de puckababy bag newborn. Wil niet anders meer. Ze zijn echt superwarm (kamertje koud) dus heb er nog maar 1 gehaald voor als de ander in de was zit. Ook alvast de 4 seizoenen bag gekocht. Ben normaal helemaal niet van het commerciele (meet gewoon zeeman) maar deze bevallen me wel echt goed en M. Slaapt er ook goed in. Plus, ze ziet er echt uit als een sneeuwpopje:)
     
    Noortje88 vindt dit leuk.
  14. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Ja hier al stapels liggen van de eerste, anders had ik hem ook gekocht
     
  15. Moess

    Moess Niet meer actief

    @Noortje88 zit hier ook veel te kloten met de kledingmaat. Scheelt ook per winkel. Heel lang 50/56 aangehad. Toen dat was klein begon te worden maar 62 gekocht en eigenlijk heeft ze dat maar heel even aan gehad en nu 68. Vorige week was dat nog wat groot maar nu past het al prima. Gaat echt zo snel!
     
    Noortje88 en Oceanna vinden dit leuk.
  16. Moess

    Moess Niet meer actief

    De dames met paniekerige cb's.. echt vervelend is dat he..
    Ik moet zeggen dat ik met tegenzin de eerste keer ging, omdat er zoveel negatieve verhalen rondgaan. Maar hier zijn ze best ruimdenkend en er is veel ruimte voor overleg. Ik vraag dan ook regelmatig advies over bijv voeding maar ze zijn echt heel redelijk met hun antwoorden en ook erg betrokken (niet irritant er bovenop zitten dus)
    Miss heeft het ermee te maken dat het hier echt een mini dorp is en dus altijd dezelfde 2 mensen aan het werk zijn en zij ons, maar wij hen ook gewoon bij de voornaam noemen. Ik vind het wel prettig. Kwamen ze bij jullie ook aan huis de eerste keer? Voor de intake?
     
  17. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    Intake was hier ook thuis. Hier ook altijd dezelfde arts en dezelfde vpk vind het wel fijn. Hoewel ik de arts niet mag en mijn dochter mag haar ook niet echt. Lees wilt bij haar niet naar binnen. Bij de vpk naar binnen andere kamer wilt ze wel.
     
  18. Moess

    Moess Niet meer actief

    Dat zegt al genoeg.. ik ben ook meer fan vd vpk. Die doet gewoon lief en blij tegen de kindjes. De arts is redelijk emotieloos, maar niet onaardig ofzo
     
  19. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    Lijkt wel of je dezelfde praktijk hebt als ik :roflmao:. Dit alles terwijl mijn dochter de 14 maanden prik van de vpk heeft gehad. Die zijn tot dan toe het meest vervelend in de armen. Kunnen/mogen tegenwoordig ook in de beentjes dus bij T ga ik daar echt om vragen.
     
  20. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Bij cb in onze buurt ben ik ook echt niet van de arts. Mens zegt geen woord.
    Doe mij maar de vpk.
    Ben heel benieuwd hoe het met mijn zoon gaat straks als hij 2 is. Hij is door allr ziekenhuis bezoeken infusen en sondes zo bang geworden. Dat een gewone controle bij zijn arts al drama is. En dan ook met 2 jaar nog prikjes.
     

Deel Deze Pagina