Lieve meiden, Elk jaar heb ik hetzelfde probleem..ik kan totaal niet tegen kou. Ik krijg wintertenen, loop krom om me warm te houden en ik zweet als ik het koud heb. Om me te beschermen tegen de kou draag ik buiten uggs en een dikke (niet flatteuze) jas. Daarnaast draag ik altijd drie lagen: hemd, shirt en vest. Ik vind me er niet mooi uitzien dan, maar het voelt lekker warm. Nu ben ik op zoek naar leuke kleding die me écht warm houden: Warme, maar leuke jas (ik zag deze van UGG, maar die is € 1700,- https://www.ugg.com/nl/1017644.html?dwvar_1017644_color=CHE#prefn1=shoeType&icid=women_weathershop_apparel_171017&prefv1=outerwear%7Cclothing&start=3&cgid=women-weather-shop) Warme, mooie, korte vesten Warme, mooie truien Strakke thermohemden En schoenen zo warm als uggs, maar dan mooi Wie heeft er tips?
Ik zou in elk geval shirts met lange mouwen onder een vest dragen. En wellicht nog een mooie sjawl erop. Veel laarzen hebben bont of vachtvoering van binnen. Dat hebben niet alleen maar uggs. Verder kan je ook overwegen om extra dikke sokken (misschien zelfs wel skisokken) in je laarzen aan te doen.
Bij de Uniqlo hebben ze 'heattech' kleding. Echt een aanrader!! https://www.uniqlo.com/eu/en/home?customCountryFlag=NL (wel heel belangrijk om ze niet hoger dan op 30 graden te wassen)
Ik heb op bol.com wollen inlegzooltjes besteld. Kun je in elke schoen stoppen, heerlijk! Veel laagjes werkt inderdaad ook. En dan hemdje in je broek stoppen, dan nog een strak shirt met lange mouwen en daar overheen een trui of vest. Ik ben ook zo'n kou kleum Ik heb op bonprix een paar hele warme/lange vesten besteld. Met een strakke broek en leuke laarzen staan ze echt leuk!
Rieker heeft warme schoenen. Is een duits merk wat veel gevoerde schoenen heeft. Verder is de mode dit jaar wel goed. Bijna elk merk heeft lange vesten en sjaaltjes zijn helemaal in. Ik heb ze bij vele winkels gezien. Je kan ook altijd een maillot onder een broek doen, dat ziet niemand, maar is extra warm.
Ik vind veel truien tegenwoordig irritant dun en heb het dus ook vaak koud. Met kinderkleding vind ik dat ook vervelend. Ik lees dus mee.
Qua schoenen zou je de gevoerde shabbies eens kunnen bekijken. Ook in elegante laarsjes met klein hakje verkrijgbaar... Ik woon in die dingen in de winter... En ik heb voor deze winter een jas van Naketano, die is ook heerlijk warm! Of Hoodlamb, die zijn ook heerlijk, maar wel prijzig..
ik heb laarzen die helemaal gevoerd zijn met wol. Ik ben zelf ook een koukleum. Ik doe vaak onder mijn broek een maillot aan. En een enkele keer doe ik een thermomaillot met een rokje, hemd, shirt met lange mouwen en een lekker warme trui of vest aan. Laarzen eronder en meestal is dat net zo warm als een broek met maillot.
Ik zou eens kijken naar goede Scandinavische merken. Zelf heb ik een 3 in 1 jas en verwacht toch dat die een stuk fijner zou zijn dan de dure jas van UGG. Maar goed, ik ben dan heel erg voor functionele kleding en snap werkelijk niet waarom iemand in iets moois zou willen lopen als dat voor die persoon te koud zou zijn. Wol is altijd fijn, mits je er tegen kan. Wol jeukt bij mij enorm, maar merino wol kan ik wel goed tegen. Er bestaan ook veel wollen hemdjes, leggings en sokken die bij echt koude dagen een heerlijke basis vormen voor onder de kleding.
Bonprix is toch voornamelijk acryl? Vind dat echt niet lekker warm, ik Ben echt een koukleum. Beste is wol.
Jassen zou je skikjassen kunnen bekijken. Je hebt daar veel varianten in echt niet alleen maar jacks. Bij grote sportzaken kun je eens binnen lopen. Ook voor lekkere thermo ondershirts. Leuke truien is smaak gebonden. Ik heb een paar leuke vesten met wol erin. Die zijn super lekker warm en komen gewoon bij de WE en costes vandaan.
Holy moly, zijn ze knettergek, 1700 euro voor een jas?!?! Dat is 3 maanden huur! Zijn er echt mensen die dat willen betalen voor een jas? Sorry, ik heb geen constructieve bijdrage aan dit topic. Ik moet ff mijn kin van de grond gaan rapen..
Ken het, lees met je mee. Heel veel kleding is gemaakt voor mensen die bijna altijd binnen zijn of met de auto zich verplaatsen. Als je veel buiten bent en jezelf met de fiets moet verplaatsen, dan is veel kleding aan de koude kant. Ik draag ook altijd veel laagjes, shawls en koltruien. Van panamajack heb ik gevoerde laarzen, heerlijk.
ik lees ook nog steeds mee. Weet iemand een site waar je een mobiel kacheltje die je op de rug kunt binden kan bestellen?
Op de site van dilling kan je wollen onderkleding vinden. Wat erg goed helpt tegen de kou. Een paar wollen sokken helpt ook al goed tegen koude voeten. Zoiezo is wol beter als acryl en andere synthetische stoffen, daarin ga je alleen maar zweten.
Ik weet precies wat je bedoelt, maar los dit op door thermo-ondergoed te dragen. Ja niet heel sexy voor het thuisfront, maar niemand anders ziet het. En daarnaast draag ik laagjes over elkaar. Dus een mooi topje met een getailleerd vestje van wol. Een goede jas maakt al een wereld van verschil. Ik heb deze van Karen Millen gekocht: http://www.karenmillen.com/nl/nl/dames/kleding/jassen-en-jacks/lange-gewatteerde-jas/017690.html?dwvar_017690_color=01&position=15&cgid=outerwear#page=2&start=15&categoryID=outerwear Heerlijk warm en met de riem mooi getailleerd zodat je er niet als een yeti uit ziet . Ook niet goedkoop helaas, maar met de vorige jas van Karen Millen heb ik bijna 4 jaar gedaan.
Ik heb ook toevallig net laarzen van dit merk in m’n mandje gedaan. Al veel eleganter dan uggs en toch gevoerd met natuurlijk materiaal