33+4 en aan het bevallen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door madelein, 22 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Hahahaha meiden lekker bezig :D
    Trampoline springen dom plan denk ik @Fristi2012 Haha
    Niet stiekem eerder bevallen als ik he :eek:
    Gun het je wel hoor ;) maar zou toch heel bizar zijn.

    Lekker even uitgehuild dus. Mag ook he. Jij had niemand in de buurt wonen toch? Qua ouders of zo? Dat is dan wel heel lastig :( zeker als je lijf zo tegenwerkt.

    Hier vanmorgen ook even ontploft. Ik heb nog een mega lijst in m’n hoofd van wat ik gedaan wil hebben. En doe daar ook dingen van ( gister keukenkastje opgeruimd en schoongemaakt bijvoorbeeld) omdat ml het anders niet trekt in z’n uppie alles doen. Krijg ik toch de wind van voren vanmorgen. Dat viel ook even verkeerd.

    @Bailief het gaat idd wonderlijk goed in haar ‘nieuwe’ bed. Juiste moment gekozen denk ik! Ze is ook echt gek op dr bedje, dat scheelt ook. Net dook ze er ook gelijk in, niet te houden. Best onhandig ook want ze moest nog ingesmeerd worden voor dr eczeem Haha
     
  2. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.102
    3.488
    113
    Het is dat ik niet zou weten hoe ik op een trampoline moet klimmen momenteel. Anders zou ik het bijna nog proberen ook.
    Maar nee, over een drempel rijden is al pijnlijk genoeg. Schijnt ook te helpen trouwens.

    Maar denk niet dat ik eerder ga bevallen dan jij @madelein, al hoop ik dat het niet veel langer gaat duren. Tot 40 weken wachten duurt nog zo lang, maar je weet het niet he. Het kan maar zo.
    Zolang ik maar eerder beval dan @Bailief :roflmao:

    Schoonouders wonen hier 5 minuten vandaan, maar zijn van die mensen die het huis niet uitkomen. Gelukkig kan ik daar wel altijd terecht. En oma speelt momenteel erg leuk met zoon. En vanmorgen was opa met de bladblazer bezig, ook groot feest met z'n tweeen.
    Mijn vader woont half uur van ons vandaan, maar werkt doordeweeks gewoon. En blijkt nu waarschijnlijk een pees in z'n schouder gescheurd te hebben, dus kan ook niks.
    Maar we gaan gewoon door, die paar daagjes moet ik toch ook nog wel kunnen overleven.
     
  3. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    @madelein Oei dat zijn nare dingen. Maar het hoort er helaas wel bij denk ik, zeker omdat je nu weet dat je van alles kunt regelen voor je bevalling en dat dan ook gedaan wil hebben. Hebben jullie het verder wel gezellig gehad vandaag? Hoe vond je dochter de intocht?

    Ahh wat leuk dat ze zo gek is op haar bed! Lijkt me heerlijk haha

    Haha @Fristi2012 die trampoline was een grapje hè, probeer het alsjeblieft niet :p

    Lijkt mij een heel goed plan dat je eerder bevalt dan ik :roflmao:

    Fijn dat je schoonmoeder vanmiddag lekker met je zoontje bezig is geweest. Wat rot voor je vader zeg, daar hoef je nu dus al helemaal nik van te verwachten..

    Ik ben vanmiddag met mijn dochter naar de stad geweest voor Sinterklaas en de Pieten. Die zouden op een groot podium staan. Dat ging zo fantastisch: we keken naar de pieten op het podium die bijna van top tot teen zwart waren want ze hadden niet eens glimmende pietenpakjes aan (moesten danspieten voorstellen ofzo) en er was hele harde muziek. Dochter was al snel overstuur omdat ze de Pieten sowieso al best eng vindt en zonder die vrolijke kleding al helemaal, en die harde muziek trok ze ook niet. Uiteindelijk geen Sint gezien en langer onderweg geweest dan dat we er überhaupt waren.
    Ze wilde wel haar schoen zetten dus dat hebben we gedaan. Maar ik laat even weg dat hier een Piet binnen komt om er wat in te doen:rolleyes:
     
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  4. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.102
    3.488
    113
    @Bailief ik vanmiddag maar op zoek naar een trampoline, is het een grapje. Wat moet ik nou met jou...

    Wat jammer dat het vanmiddag niet zo'n succes was!
    Ik snap dat nooit, dat het allemaal zo hard en extreem moet. Het is toch een kinderfeest, laten we het dan ook zo vieren.
    Dan maar hopen dat ze morgen heel blij is met de inhoud van haar schoen. Hoe het erin komt maakt dan niet meer uit.

    Vanmiddag nog een nieuwe autostoel gekocht voor zoon. Dan kan de maxi cosi op de twowayfix.
    Maar dat merk ik nu wel weer in m'n lichaam helaas.
    En continu druk op de onderkant als ik sta/loop. Nu dus maar weer bankhangen. Ik hoop dat het in combinatie mooi zorgt voor wat verweking ofzo.
    Maarja, dat weten we niet.
     
  5. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    Hahaha @Fristi2012 :roflmao:
    Beter idee: ga naar de Mac en rij daar wat rondjes. Ze hebben hier overal van die hele hoge drempels liggen dus bij jou misschien ook. Tegen de tijd dat je je menu op hebt ga je bevallen :D

    Nee dat snap ik ook niet. En ik zag meerdere huilende kinderen dus het lag niet aan mijn dochter denk ik...

    Ahh ik hoop met je mee. Kun je bij je volgende controle niet vragen of een poging tot strippen een optie is?
     
  6. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Ik verkijk me echt iedere keer op die kleredingen :roflmao:

    @madelein wat hou je t lang vol zeg! Had je toch een paar weken geleden niet gedacht
     
    madelein en Bailief vinden dit leuk.
  7. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.102
    3.488
    113
    @Bailief macdonalds, goed idee. Alleen ik woon er minstens 20 minuten vanaf. Waarom ben ik ook alweer in zo'n stom dorp gaan wonen. Haha nee verder is het best een leuk dorp. En drempels hebben ze hier ook wel. Alleen is dat een stuk minder leuk zonder eten.

    Zo sneu voor die kindertjes allemaal. Hoop dat ze allemaal wel genieten van t feest

    Vragen om strippen zat ik ook al aan te denken. Al denk ik dat de kans klein is dat ze dat met 38 weken al doen.
     
  8. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    @Fristi2012 dan zijn mijn leuke ideeën bij deze op :p het eten was juist een goede motivatie om maar rond te blijven rijden dacht ik :roflmao:

    Ja dat is ook weer zo. Maar zou het zeker proberen. De vk weet van je pijn neem ik aan? Misschien heb je dan meer kans dat ze het wel wil doen.
     
  9. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.102
    3.488
    113
    Ik vind je ideeen wel leuk. Ik denk dat ik m'n schoen maar ga zetten en vragen voor de bevalling, misschien werkt dat nog.

    Jaa ze weten ervan, ze kwam er zelf mee om me daarom in ieder geval niet langer dan 41 weken te laten rondlopen.
    Maar de ene is wel meegaander dan de ander. Degene die ik afgelopen donderdag had die vond het zo dapper dat ik gewoon zo door ging, hebben de andere twee nog nooit laten merken.
     
  10. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    Ja je schoen zetten is ook een goed idee. Als je dit jaar lief bent geweest dan komt je bevalling vast op gang!:D

    Jammer dat verschil.. al is het wel herkenbaar van mijn vk praktijk bij de zwangerschap van mijn dochter. En ik kreeg natuurlijk de minst meelevende vk toen mijn bevalling begon:|. Maar daar hoef ik gelukkig nu niet heen.
     
  11. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.102
    3.488
    113
    Haha zul je altijd zien idd.
    Ik vond deze vk de vorige keer ook niks, zo overdreven en dramatiserend ofzo. Hoopte ook dat zij geen dienst had toen de bevalling begon. Maar dus wel. En ze was echt super! En nu hoop ik stiekem weer dat ze dienst heeft. Maar ze heeft de 23/24e dienst en de 29/30e. Heeft ze ook gewoon al verteld. Heb maar gezegd dat ik niet ga wachten tot die dagen. Hahaha. Maar wie weet.
     
  12. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Sorry even druk met van alles dus niet zoveel tijd om te reageren...

    Ben op m’n dooie gemakje het huis aan kant aan het maken. Lekker gevoel! Gister commode echt klaar gemaakt, Aankleedkussen in de hoes etc.

    Drempels zijn k idd, vreselijk!

    Hoop dat jullie een fijne vk krijgen bij je bevalling. Dat lijkt me vreselijk als dat niet klikt!

    @Fristi2012 je kan het volgens mij wel vragen, alleen kan het dacht ik alleen als je al wat ontsluiting hebt? Dat kunnen ze vrij makkelijk checken natuurlijk. En anders toch maar die ananassen inslaan ;)

    @xElles nee bizar he?! Het is een volhouder!
     
  13. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Wauw al vier weken sinds de start van dit topic. :eek: Gelukkig is het nu bijna echt zover. ♡
     
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  14. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Hahaha ja de titel klopt niet echt meer :cool:
    Het is nu echt bijna zover ja!!
     
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  15. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Vandaag de dag (37+4) waarop je dochter werd geboren! Wie had gedacht dat je zoon haar gewoon zou inhalen, haha! :D
     
  16. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.102
    3.488
    113
    Jaaaa je bent gewoon net zover als met je dochter!
    Je was zo stil, ik dacht vannacht al even dat hij gewoon precies tegelijk besloten had toch te komen.
     
  17. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Ik zei het gister idd tegen ml, hij zit er nu langer in dan z’n zus. Die kwam om 2.50 s nachts :).
    Bizar hoe het toch kan gaan.

    Haha nee hij is er nog niet. Maar ik wil het lijstje in m’n hoofd afmaken. Wat dus betekend dat ik veel teveel doe, en regelmatig even voor pampus lig ;).
    Nu staat er weer een stoofpotje te pruttelen. Gister grote pan pastasaus gemaakt. Hebben we voor een dag of 5 eten in huis. Koelkast nog even schoonmaken straks, en dan is het wel weer even genoeg voor vandaag ;)
     
  18. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.102
    3.488
    113
    Hahahaha jij bent niet wijs.
    Maar wel een doorzetter zeg. Dat je dat allemaal nog voor elkaar krijgt.
     
  19. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Waar een wil is.... :)
    ( moet er wel bij zeggen dat ik gister aan het eind van de dag niet meer kon lopen, maar ja dan is het lekker klaar allemaal :))
     
  20. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Maar jij ook hoor!!
     
    Micchan vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina