Wij 3 personen en 3 katten ongeveer 100 euro per week, daar zit ook katteneten en korrels bij en luiers en billendoekjes. De ene week is het dan weer wat meer omdat ik dan insla met luiers of groente of vlees, en dat trekt weer recht de week daarop.
60 euro per week. 1 volwassen en 1 dreumes. Daar zit in groente vlees fruit. Wasmiddel en kattenvoer. Luiers sla ik in met de aanbiedingen en verzorgings producten ook 1x in de maand bij kruidvat
Precies, je moet het wel willen. Ik zou er niet over piekeren om brood van de Aldi te eten als het niet absoluut noodzakelijk is. En ik koop dus ook geen kiloknallers (Want dat is 1 kilo kip voor 5 euro).
Waarom zou je er niet over piekeren om brood van de Aldi te kopen? Is gewoon lekker brood hoor. En ja ik koop zo nu en dan wel kilo knallers maar ook zeker niet iedere week.
Nou ik vind het echt niet lekker. Mijn man at thuis altijd en die eet het ook echt niet. We kopen ook wel eens brood bij de plus voor 1 euro en dat smaakt al stukken beter, maar brood van de bakker is gewoon een traktatie als je dat met elkaar vergelijkt. En qua vlees. Tja, Ik geef gewoon liever wat meer uit aan een lekker en fatsoenlijk, eerlijk stukje vlees (lekker biefstukje of rosbief). Als ik daarop zou moeten bezuinigen zou ik eerder minder vlees gaan eten.
Wij geven ongeveer €80 per week uit aan boodschappen voor 2 volwassen en 1 kind. De ene week is het een keer €60 en de week erna €100.
Die hebben we hier niet, onze budgetoptie is de Lidl. Die overigens wel een groot assortiment heerlijk vers afgebakken broodjes heeft.
Ja action / hema wel zoals kaarsjes ofzo. Echt dingen voor mij zelf betaal ik zelf zoals kleding. Gaat van een ander budget af.
Ik denk 150 euro per week, incl babyvoeding. Het geeft alleen niet helemaal een realistisch beeld, want we eten veel buiten de deur. Als ik niet werk, ontbijt of lunch ik eigenlijk altijd buiten de deur. En we dineren ook vaak buiten.
@1981Mama ohh corned beef, praat me er niet van Heb ook heel lang zo'n fase gehad. De losse pakjes zijn inderdaad heel duur, maar ik kocht dan nog wel eens een blikje corned beef. Misschien iets minder lekker, maar wel veel goedkoper. En dan gewoon zelf plakjes snijden met de kaasschaaf. Maar het moet er wel uit kunnen, je kan het namelijk niet heel lang bewaren en moet dan echt wel elke dag corned beef eten om op het op te krijgen. En dat lukt mij niet altijd, ik eet niet elke dag brood en ik vind het jammer om het weg te gooien. Maar ik heb zo'n idee dat ik vrijdag corned beef ga kopen nu
Gemiddeld 100 euro per week met 2 volwassenen en een peuter. Ook een baby maar die eet nog niet. Zit geen dingen als flesvoeding luiers of make up shampoo wasmiddel etc bij maar wel weer toiletpapier, schoobmaakspullen en meestal een krat bier en of fles wijn.
Gemiddeld €100,- per week voor 2 volwassenen. Moet ook eerlijk bekennen dat we nergens op letten qua aanbiedingen, en vaak dezelfde avond halen waar we zin in hebben ipv van te voren een weekmenu te maken. Daarnaast zijn wij de enige van de vriendengroep met een groot huis, dus hebben we ook bijna elk weekend de vrienden over de vloer. Zij hebben nog nooit zelf bier meegenomen, en durf er eerlijk gezegd ook niets van te zeggen, omdat het ook niet zo is dat wij het niet kunnen missen. Maar toch.. Met een kleintje op komst ben ik toch van plan om in het nieuwe jaar wat meer op te gaan letten en te plannen.
Oh trouwens wij hebben geen budget hoor. We zitten in de luxe positie dat we er niet echt op hoeven te letten. Ik vind het alleen zonde om er teveel geld aan uit te geven. Maar als ik biefstuk wil eten dan eten we dat. Vetder drinken wij geen frisdrank en geen snoep en koek dus dat scheelt. En we eten ook niet veel vlees. Er werd de vraag over vleeswaren gesteld. Ik weet dus niet eens wat het kost. Mijn zoontje eet graag kipfilet en m’n man grillworst of salami en dat gooi ik dan gewoon in m’n kar. Net als kaas. Maar meer dan 100 eu zijn wij over het algemeen dus niet kwijt...
Wij zijn duidelijk heel verschillend want van die 200 euro koop ik max 1x in de 2 weken koek of snoep en dan ook alleen voor de kinderen. Wij drinken geen frisdrank, dan wel weer wijn. Maaar we kijken nooit naar aanbiedingen kopen wat we willen eten wel in het seizoen zoveel mogelijk, ook uit de supermatkt. Wanneer ik een week voor €80,- boodschappen doe, is een enkele keer voor gekomen, dan komt het echt omdat ik de weken ervoor meer had uit gegeven dus echt wel compensatie.En ongezond eten blijft goedkoper dan gezond eten helaas...