Nou, niet getest. Ik was even vergeten dat ik allebei de early testen al heb verbruikt. Morgenochtend waag ik er nog eentje!
Wat een geklets hier Haha, moest heel wat bijlezen! Jammer voor de dames op rood duim voor jullie de volgende ronde. Bij te vroeg testen geen paniek.. kan nog alle kanten op. Testte ook pas op mijn nod positief en dag ervoor omo wit met kv2v5. @suus yeaaaah Hier 19 december termijnecho, fijn voor kerst. Dus als alles Goed gaat dan gaan we het dan vertellen natuurlijk
Goed..op dpo 7..krijg nu hele gevoelige borsten en gister steken in mn buik... hoezo vroeg Jammer genoeg heb ik dit voor bijna elke ongi dus dat is weer beetje kansloos Maar rustig afwachten tot het zondag is...
Haha, echt hè. Maar toch voel ik mezelf niet zwanger... En wat een hoop positieve testen in dit topic zeg. Echt super leuk! Voor degene zonder is het daarentegen wel ruk, maar dat terzijde. Ik ben ook nog oprecht blij dat er zoveel roze is haha. Toen ik net het gordijn open deed zag ik hier weer wat op het dak. Moet haast een voorbode zijn zou ik denken .
13 dpo! Morgen nog een en dan overmorgen de digitale en dan weer spannende weken in! Reageer later op de rest
@Sweach1989 mooie oploop inderdaad! @MilouR hahahaha je zou t bijna zeggen he? Ik heb vorig jaar op de N11 gereden en daar zaten 15 ooievaars achter elkaar op de lantaarnpalen, echt heel bijzonder! Ik was toen overigens al zwanger
Wauw dan heb je al snel een dikke streep zeg! Die had ik pas op NOD zelf. Maar waarom nog verder testen met zulke mooie strepen?
Gefeliciteerd voor degen met een tuur, hoop dat het oploopt voor jullie. Hier een innesteling gevoeld dat is nu wel over . Eergisteren begonnen met een weeeig gevoel in Mn baarmoeder als lichte ongiegevoel en gisteren kwamen daar de welbekende steken bij.mn temp is nog hoog 37.2. Dus Mn ei is zeker geweest. Was vanmorgen licht misselijk. Ik zou het niet erg vinden als ik niet direct zwanger ben maar hoop het wel. Zou wel snel zijn direct na mijn mk. Ik schijn ook erg vruchtbaar te zijn nu en een superklimaat goed doorbloed voor een embryo We gaan het zien, en anders volgende komende rondes beter.