•••Uitgerekend in mei•••

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door LiefenLeed, 26 aug 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sjaslique

    Sjaslique Actief lid

    9 jul 2016
    293
    197
    43
    Ja je hoort en leest heel veel verschillen ja. Ik hou het zelf gewoon goed in de gaten en als ik het niet vertrouw kan ik altijd bellen. Nu 19 december en dan weer 9 januari. Probleem is alleen wel dat het zo druk is dat we de laatste keer voor 5 weken verder al geen afspraak meer konden maken bij de gynaecoloog zelf.

    Voor jou veel succes morgen en met het bijkomen ervan.
     
    Star2017 vindt dit leuk.
  2. LVtje

    LVtje Fanatiek lid

    20 jan 2014
    3.128
    1.100
    113
    Vrouw
    Hallo dames,

    Lange tijd geleden dat ik op ZP ben geweest. Kwam er gewoon niet aan toe.
    Druk op werk, druk thuis en met de pijnklachten was het forum wel het laatste waar ik aan dacht.

    Als jullie me liever van de lijst willen halen omdat ik al zo'n tijd niet meegekletst heb dan moeten jullie dat ook aangeven.

    Verder qua zwangerschap gaat het gelukkig goed. De NIPT was goed en mijn voorgevoel dat we er dit keer een jongetje bij krijgen klopt ook :) Gister hadden we de geslachtsecho.

    Heb zoveel gemist in de afgelopen weken dat ik onmogelijk heb kunnen bijlezen.

    Maar laat maar even weten of ik weer kan aanhaken of dat jullie inmiddels een vast clubje hebben.
     
    Star2017 vindt dit leuk.
  3. Sjaslique

    Sjaslique Actief lid

    9 jul 2016
    293
    197
    43
    Wat mij betreft kun je gewoon aanhaken @LVtje .

    Fijn dat de nipt goed was.

    Hoe is het gegaan vandaag @Star2017 ?
     
  4. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    Alles is goed verlopen. Cerclage staat er mooi hoog op. Nu lekker rusten ga straks naar huis toe. Buik is nu ook weer rustig.
     
    LVtje en Saona vinden dit leuk.
  5. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    @LVtje idd lekker hier blijven schrijven hoor! Zo druk is het toch niet meer!
     
  6. Sjaslique

    Sjaslique Actief lid

    9 jul 2016
    293
    197
    43
    Hoe is het hier verder met de dames?

    @Star2017 ; hoe gaat het inmiddels?
     
  7. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    Het is hier idd heel erg stil.

    Hier gaat het wel goed. Wel nog wat onzeker helaas. Hopen dat het over een paar daagjes beter gaat.
     
  8. Sjaslique

    Sjaslique Actief lid

    9 jul 2016
    293
    197
    43
    @Star2017 onzeker qua gevoel? Of heb je echt nog pijn of klachten?
     
  9. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    Meer het gevoel! Heb de operatie al eerder gehad als nood en toen ging het fout na 6dgn. Kans is nu natuurlijk super klein omdat alles zo goed als dicht zat! :) Maar dat soort dingen blijven ergens in je achterhoofd natuurlijk.
    Verder helemaal geen pijn ofzo! Gisteren ook gestart met progesteron tm 36wkn.

    Hoe gaat het bij jou met werken nu? En verder deze zwangerschap? Heb je ook last van moeilijke momenten soms?
     
  10. Sjaslique

    Sjaslique Actief lid

    9 jul 2016
    293
    197
    43
    Dan kan ik mij wel voorstellen dat het lastig is als het de vorige keer mis gegaan is. Bijzonder dat jij progesteron krijgt, dat heb ik niet gehad. Maar zo zie je maar dat het overal anders is.
    Ben je het thuis zitten al beu? Of kun je je goed vermaken?

    Werken gaat vrij aardig, daarna wel gesloopt, maar vooruit. Verder ben ik nu 17 weken, dus langzaam aan begint het wel wat spannender te worden. Op sommige momenten ook enorme twijfel. Vandaag flinke bandenpijn, dus dat was wat minder, maar ja hoort erbij natuurlijk.
    Vind het wel lastig dat we nu meerdere weken moeten wachten tot de volgende controle. Maandag naar de poppoli.
     
  11. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    Progesteron kon ik zelf voor kiezen is een vd studies die hier loopt en het word veel gebruikt in andere ziekenhuizen.
    Op moment vermaak ik me nog prima. Heb nog een hoop series die ik wil zien dus dat moet de tijd wel doden voorlopig!

    Jij gaat natuurlijk ook in de buurt komen van de x dat het mis ging, bij hoeveel weken was dat ook alweer? Bij jou was er toen geen optie meer op het te remmen ofwel? (Sorry ff vergeten)
    Kun je niet vragen of je vaker op controle mag? Bv eens in de 3 ipv 4 weken? Desnoods bij een andere arts. Kan miss ook al veel twijfel wegnemen.
     
  12. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    *****Per ongeluk toch april 2018******

    27:

    Saona - 38 jaar - 3e kindje

    ******Uitgerekend mei 2018******


    3:
    Cindy83 - 34 jaar - 1e kindje MMM

    4:
    3boymom - 25 jaar - 4e + 5e kindje

    6:
    LiefenLeed - 31 jaar - 3e kindje

    8:
    Miyou - 28 jaar - 2e kindje

    10:
    LVtje - 33 jaar - 2e kindje MMM

    11:
    maansneeuw - .. jaar - 1e kindje

    13:
    Gruffalo - 34 jaar - 3e kindje

    14:
    Marleen1 - 30 jaar - 2e kindje

    17:
    Ukkepuk1 - 22 jaar - 1e kindje

    19:
    LizMe - 23 jaar- 1e kindje
    Star2017 - 28 jaar - 2e* kindje MMM

    20:
    Jacky86 - .. jaar - .. kindje
    Piewy - .. jaar - .. kindje

    21:
    Raaf92 - 24 jaar - 2e kindje

    28:
    Romy1234 - 28 jaar - 1e kindje

    29:
    Bacio - 32 jaar - 3e kindje

    Onbekend
    Sjaslique - .. jaar - .. kindje

    ********************************************
    Afspraken:

    November:

    22:

    maansneeuw: geslachtsbepaling (pretecho)

    December:


    5:
    Star2017: VK

    7:

    Bacio - 3e echo VK

    8:

    Cindy83: Controle gyn en 20 weken SEONTM

    11:
    Saona: 20 weken echo

    13:
    Star2017: controle gyn

    19:
    3boysmom: 20 Weken echo en controle gyno

    28:
    Bacio - GUO bij 18,5 week

    Januari:

    2:

    Star2017: 20wkn GUO

    *****
    Lijst bijwerken? Klik op 'reageer' bij de laatste lijst, vul je gegevens aan.
    Vergeet niet de quote code voor en achteraan de lijst te verwijderen voor het plaatsen.
     
  13. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    @maansneeuw hoe was de pretecho? Weten jullie het geslacht? :)
     
  14. Cindy83

    Cindy83 Fanatiek lid

    3 jul 2016
    1.084
    689
    113
    Vrouw
    Almere
    Sorry dat ik zo afwezig ben. Het uitpakken is vreselijk vermoeiend. De verhuizing is nogal rommelig verlopen en dat wil ik z.s.m vergeten. We hebben een deadline om voor 15dec helemaal klaar te zijn wat uitpakken betreft om te focussen op de feestdagen en de babykamer.

    Verder was 17nov niet zo geweldig omdat de verpleegkundige nogal slordig was met de afspraak. We werden bijna een half uur later geholpen omdat iemand anders z'n bloeddruk moest worden gemeten en daarna haastte ze zich zo erg dat we amper wat gehoord hadden. Erge teleurstelling want ik had er zo naar uit gekeken.

    Inmiddels heb ik onlangs een MAMA jas aangeschaft van HM omdat m'n buik zo hard groeit dat ik geen andere jas meer aan kan. En ik heb een Angelsounds Doppler van manlief cadeau gehad. Twijfelde zolang en hij heeft me goed verrast. Het maakte d afspraak van de 17e gelijk goed. Geweldig was dat om het zo te horen!

    Ik hoop dat het met jullie goed gaat! En ook met de zwangerschap.! Hier voel ik nog helemaal niks (geen idee ook hoe het zou moeten voelen) enige wat ik merk is af en toe een trekkerig gevoel bij m'n navel. Verder ben ik zwaar vermoeid van alles.
     
    maansneeuw vindt dit leuk.
  15. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    @Cindy83 denk je dat het gaat lukken om voor de 15e helemaal klaar te zijn? Hopelijk daarna even lekker genieten van de feestdagen en daarna rustig aan de slag met de babykamer.

    Wat jammer dat jullie laatste afspraak niet ging zoals zou moeten! Had je alleen maar hartje luisteren of ook een echo?
    Wat leuk dat je een angelsound cadeau hebt gekregen! Kun je zelf luisteren wanneer je wilt!

    Mama jas ben ik ook over aan het twijfelen, ik ga ook niet super lang meer in mijn winterjas passen.

    Ik voel ook nog niet echt duidelijk iets! Af en toe wat gekriebel en soms wat "geduw" maar twijfel dan of het geen jeuk of trekkend spiertje ofzo is!
     
  16. Cindy83

    Cindy83 Fanatiek lid

    3 jul 2016
    1.084
    689
    113
    Vrouw
    Almere
    Ja moet zeker wel lukken. Anders gooi ik de rest weg:p.

    Alleen hartje luisteren was het. Dus ik tel nu de dagen af voor de aankomende echo vrijdag:D.

    Vanwege m'n grote buik heb ik op advies van m'n moeder een maat L genomen terwijl ik normaal M draag. En ik moet zeggen dat het erg hard gaat maar ik eet waarschijnlijk iets teveel:oops:

    En jeuk heb ik enorm veel maar vooral bij m'n littekens van m'n operaties en waarschijnlijk voel ik het littekenweefsel inwendig ook trekken want m'n hele buik jeukt soms ook. Vrijdag ff navragen hoe dat zit.
     
  17. Bacio

    Bacio Bekend lid

    25 jan 2017
    825
    500
    93
    Vrouw
    Zwolle (omgeving)
    Morgen mijn 15 weken dansje!
    En donderdag weer naar de vk! Hopelijk kan/wil ze uitspraak doen over het geslacht als ze het ziet. Ben zo nieuwsgierig!!!

    Fijne dag allemaal!
     
    Cindy83 vindt dit leuk.
  18. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    @Cindy83 haha weggooien is ook een optie. :p

    Vrijdag alweer echo leuk! En idd even navraag doen over de littekens!

    Ben je al veel aangekomen dat je zegt dat je veel eet? Mijn buik groeit ook hard! En ik zit pas op +-1kg. Iedere x als ik aankom val ik weer af door een tijd terug buikgriep en vorige week vd operatie. Vind ik natuurlijk niet erg. Vorige x zat ik al op +8kg bij 21 weken :eek:

    @Bacio donderdag weer een echo bij de VK? Leuk! En hopelijk wilt ze er iets over zeggen!

    Ik mag morgen naar de VK. Tijdje niet geweest ivm mijn medische indicatie. Ben blij dat ik weer kan bijkletsen bij haar!
     
    Cindy83 vindt dit leuk.
  19. Bacio

    Bacio Bekend lid

    25 jan 2017
    825
    500
    93
    Vrouw
    Zwolle (omgeving)
    Eerste keer met 8 weken, tweede met 11 weken en nu weer met 15 weken. Vanaf nu om de 4 weken. Is normaal toch?
    Daarnaast heb ik ik uitgebreide 13 weken echo gehad in Isala en krijg ik er ook een bij 18,5 weken. Dit ivm medische historie. Verder bewandel ik zo veel mogelijk de normale weg.
     
  20. Star2017

    Star2017 Fanatiek lid

    8 jun 2017
    1.512
    788
    113
    Vrouw
    Iedere 4 weken afspraak bij de vk ja! Echo's krijg normaal niet meer naar de 12 weken echo als je bij de vk loopt. Vandaar dat ik vroeg of je een echo kreeg omdat je hoopte het geslacht te zien! :)
     

Deel Deze Pagina