NOD-lijst 25 t/m 31 December 2017 25 December jolicoeur, 35 jaar, 1e kindje, ronde 2 26 December 27 December 28 December 29 December 30 December 31 December Datumloos: Totaal: 1 Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'quote' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren!
Hoi Dames, Ben benieuwd wie hier mee gaan schrijven. Voor mij ronde twee. Ik moet nog ongesteld worden dus kan zijn dat me NOD wat later is dan de 25e. Dat pas ik later nog aan. Laten we hopen dat deze lijst knal roze het jaar uit gaat!!
Hoi, Ik schrijf graag mee. Moet komende week ongesteld worden en dan gaat de 1e ronde voor ons 2e kindje van start. Verwacht mijn NOD op 29 december, maar dat kan nog veranderen zodra ik weet wanneer mijn eisprong is. Had verwacht er wat relaxter in te staan voor de 2e, maar vind het nu ook weer onwijs spannend.
NOD-lijst 25 t/m 31 December 2017 25 December jolicoeur, 35 jaar, 1e kindje, ronde 2 26 December 27 December 28 December 29 December Femmie88, 29 jaar, 2e kindje, ronde 1 30 December 31 December Datumloos: Totaal: 2 Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'quote' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren!
NOD-lijst 25 t/m 31 December 2017 25 December jolicoeur, 35 jaar, 1e kindje, ronde 2 26 December Mama1504, 28 jaar, 2e kindje, ronde 6 27 December 28 December 29 December Femmie88, 29 jaar, 2e kindje, ronde 1 30 December 31 December Datumloos: Totaal: 3 Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'quote' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren!
Hallo dames, Helaas mag ik mij weer in dit nodgroepje melden. Vanmiddag ongesteld geworden, en hopelijk gaan we zwanger het oude jaar uit
NOD-lijst 25 t/m 31 December 2017 25 December jolicoeur, 35 jaar, 1e kindje, ronde 2 26 December Mama1504, 28 jaar, 2e kindje, ronde 6 27 December 28 December D1987, 30 jaar, 1e kindje, ronde 4 29 December Femmie88, 29 jaar, 2e kindje, ronde 1 30 December 31 December Datumloos: Totaal: 4 Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'quote' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren!
Weer een nieuwe toevoeging op de lijst. Voor mij de eerste ronde in een nod-lijstje! Leuk om te volgen hoe het er bij jullie aan toe gaat! Vandaag is mijn cyclus weer begonnen, had nog enige hoop gister maar helaas... afgelopen maand druk in de week geweest met O-testen, maar m’n ei niet kunnen vinden. Ben benieuwd of ik hem dit keer wel ga spotten, ander even naar de HA (volgens de apotheek).
Welkom!! Wat balen dat je je ei niet hebt gevonden welke ovutesten gebruik je? Hopelijk gaan we met z'n allen zwanger het oude jaar uit
Haha ja dat is idd een duur grapje. Ik gebruikte de normale van sensitest (wit met oranje lettertjes). Maar wilde afgelopen maand geen getuur meer met streepjes en dus cb besteld, maar bleek nog veel te hebben dus had er 30 maar ben er wel achter dat cb een dag eerder positief aan geeft dan sensitest (vond ook nog paar sensitest dus dubbel getest). maar maak de cb nu maar op heb der zo veel haha.
Hi Hi Ook ik verwacht 1 dezer dagen uiterlijk morgen mijn menstruatie. Ik denk dat ik wel op de lijst mag op 28 december. Ronde 1 na mk. De eerste telde niet echt want had net Een miskraam en Mn ovutest kleurde wellicht donker door Mn hcg die nog niet weg was. De vraag is of ik wel een goede eisprong had Ik begin met ovutesten vanaf dag 5. Die van de action zijn erg goedkoop en wil weten hoe het precies zit met oplopende testen etc Jullie ook Good luck deze ronde dames!
Hee allemaal! Wij hebben dit weekend besloten voor ons eerste kindje te gaan, heel spannend en gisterenavond ongesteld geworden.. ik was aan de pil dus het is hoogstwaarschijnlijk eerst flink ontpillen en maar afwachten wanneer mijn eisprong plaats vind zo na een flink aantal jaren pil gebruik.. ( tussen relatie(s) door ook weleens gestopt en toen had ik vrijwel meteen maximaal 30 dagen tot de volgende ongesteldheid ) spannend en ik/wij zijn benieuwd !
lief en leuk ! Dankje, ik snap alleen niet hoe ik de lijst moet kopiëren ik kan de qoute knop niet vinden, blond.nl
NOD-lijst 25 t/m 31 December 2017 25 December jolicoeur, 35 jaar, 1e kindje, ronde 2 26 December Mama1504, 28 jaar, 2e kindje, ronde 6 27 December 28 December D1987, 30 jaar, 1e kindje, ronde 4 29 December Femmie88, 29 jaar, 2e kindje, ronde 1 30 December Sannekrul 27 jaar, 1e kindje, ronde 1 31 December Datumloos: Totaal: 5 Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'quote' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren!
Spannend he! Ik ben in Augustus gestopt na ruim 15 jaar pil. Voor ons is dus ook spannend.. bij ieder pijntje of raar gevoel denk je ‘zou dit iets zijn’ haha!
hee ja ik ben ook ongeveer zolang aan de pil geweest. Gebruik je ovulatie testen? Ik twijfel of ik daar meteen mee moet beginnen eigenlijk..