Goedemorgen dames, Bij mijn TP vorige week kreeg ik te horen dat dit de laatste cryo was en deze was goed ontdooit. Ook zei ze erbij dat het een beginnende blastocyste was. Wat bedoelde ze hier nou precies mee? Hij is op woensdag 22 nov teruggeplaatst en heb die donderdagavond ervoor Ovitrelle gespoten. Dus zaterdag 18-11 was eisprong. Een beginnende blasto nestelt zich dus niet gelijk in, neem ik aan? Alvast bedankt voor jullie antwoorden..
Ik vind de pagina van freya daar heel prettig voor: https://www.freya.nl/kinderwens/vruchtbaarheidsbehandelingen/ivf/ontwikkeling-embryo/ een beginnende blastocyste is dus een blasto die nog niet begonnen is uit de schil te komen. Je kan in de stapjes precies zien wanneer ze zich horen te gaan nestelen. Succes!
Littlegirl1989 Dat vond ik leuk om te lezen! Ik heb precies op het goed moment getest. Succes Lusvi! Grote kans dat de blastocyste blijft plakken!
Een blastocyste is een vergevorderd embryo. Ik heb altijd blastocyste terugplaatsen gehad en pas de 5e bleef plakken. Je hebt inderdaad meer kans met een blastocyste omdat deze bewezen al heel sterk is maar helaas geeft dat nog steeds geen garantie. De kans dat een goede blastocyste blijft zitten is groter dan een tp op dag 3 omdat lang niet alle embryo's dag 5 halen het blastocyste stadium. Wij hebben daarom altijd gekozen voor een blastocyste terugplaatsing en nooit een dag 3 tp gedaan. Er vallen er heel veel af tot dag 5 maar degene die het redden zijn wel heel sterk en geven goede kans op zwangerschap. Embryo's die het buiten de buik niet redden tot dag 5 doen dat ook niet in je buik. Je hebt nu dus echt een hele goede terug gehad. Succes!!! Ik hoop op een positief resultaat
Helaas wil dat geen garantie geven dat een blastocyste blijft plakken. Gemiddeld 30-35% kans dus wel hoger dan een dag 3 tp. Maar dat is ook afhankelijk van aantal dingen dus heel lastig zeggen hoeveel % kans dat een goede blastocyste blijft zitten. Feit is wel zoals ik al zei dat een blastocyste al heel ver ontwikkeld is, iets wat lang niet alle embryo's halen dit stadium. En het is ook de meest natuurlijke manier van tp. In een normale situatie komt een blastocyste ook pas op dag 5 aan in de baarmoeder en niet op dag 3 een tp van een blastocyste op dag 5 is het meest ideale.
Hi Lusvi, Ik had afgelopen vrijdag precies dezelfde soort tp! Wat de gyn zei was dat de cryo op dag 3, toen die ontdooid was een M2 was (geen idee waar die 2 voor staat, stadium? Kwaliteit?) en op dag van tp (dag 4) een B1, hij zou bijna uit z'n schilletje kruipen idd. Hoop voor je dat ie blijft plakken, voor ons de laatste cryo uit ivf 1. Jij weet het iig al eerder dan ik. Ben best nerveus, vind het heel spannend dit keer, merk ik. Jij?
Ik ben zwanger geworden van een morula. Cryo ging op dag 4 met 8 cellen de diepvries in. Op dag van ontdooiing 2 cellen kwijtgeraakt. Op dag 5 uitgegroeid tot een morula! Mijn embryo’s lopen altijd een dag achter. Maar wat ik wil zeggen alles is mogelijk. Ik ken iemand die 2 matige embryo’s teruggeplaats kreeg. En daar loopt nu een tweeling van een jaar rond.
Ik eig 8dec, maar dat gaat niet. Ik ga dan 12dec bloed laten prikken. Heb je al getest of kun jij heel geduldig wachten?
Heb al getest. Zie ook een vaag streepje binnen de afleestijd. Of dat een indroger is of raak, geen idee. Tussen de test van maandag en vandaag zag ik nog geen oploop dus